Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dobry aparat nie ma co :/ strach pomyslec do kogo czlowiek chodzi na wizyty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być ginekologiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BESTIA< Dlaczego prokurato nie zamknie dla dobra sprawy???? Przecież on wywiera wpływ na zmianę zeznań, MATACTWO-jest teraz jego sprawą , Ale kruk krukowi oka nie wykole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze ordynator nefrologii Prof. Z. powinnien być WYWALONY na bruk. ten który ZABIŁ MOJEGO TATE JEGO LECZENIEM! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To scierwo jest mówię to jako chory leczący się na oddziale niestety boję się i dlatego anonim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jedno pytanie - dlaczego lubelska prokuratura nie wystąpi do sądu o tymczasowe aresztowanie podejrzanego , celem uniknięcia mataczenia z jego strony , sprawa jest na tyle poważna ,że zasadniczo powinien byc zastosowany ten środek zapobiegawczy. Moze kots z lubeskich zurnalistow zada to pytanie prokuraturze !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E. nie lepszy
Ostatnio edytowany 27 lutego 2015 r. o 17:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu trzeby było zgłaszać sprawe albo po mordzie go bić . Jesteście godnymi zaufania i szacunku lekarkami . Nie macie się czego bać bo wszyscy wiemy , że to prawda jest
Ostatnio edytowany 27 lutego 2015 r. o 17:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyś duszę kobiet dobrze znał ty,to byś wiedział,że nic milszego nie ma dla nich nad te gwałty / OVIDIUSZ,starożytny filozof /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jedno pytanie - dlaczego lubelska prokuratura nie wystąpi do sądu o tymczasowe aresztowanie podejrzanego , celem uniknięcia mataczenia z jego strony , sprawa jest na tyle poważna ,że zasadniczo powinien byc zastosowany ten środek zapobiegawczy. Moze kots z lubeskich zurnalistow zada to pytanie prokuraturze !!!!!!
Bo lubelska prokuratura to mu może skoczyć,za długie ręce ma żeby mu jakiś lubelski prokuratorek mógł podskoczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo !!!trzymam za panie kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to stary cap a kozy by nie chcial???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę chodzić z tobą na spacer Nie chcę pisać wierszy na klatce Nie pójdziemy razem do kina, chociaż świetna z ciebie dziewczyna Nie chcę chodzić z tobą po górach Nie chcę pisać "love" na murach Nie zaproszę cię dzisiaj na wino, chociaż jesteś świetną dziewczyną Ale jedno czego chcę i ty dobrze o tym wiesz Chowasz tę cudowną rzecz, tę o której tylko śnie.   Ref: Chcę oglądać twoje nogi (nogi, nogi, nogi) Chcę byś założyła mini (mini, mini, mini) Ślimak dziś wystawił rogi (rogi) A ty pokaż swoje nogi   Nie chcę chodzić z tobą po parku Nie chcę słuchać śpiewu kanarków Nie pójdziemy razem do kina, chociaż świetna z ciebie dziewczyna Nie chcę listów miłosnych wysyłać Nie chcę serca na drzewie wycinać Nie zaproszę cię dzisiaj na wino, chociaż jesteś świetną dziewczyną Ale jedno czego chcę i ty dobrze o tym wiesz Chowasz tę cudowną rzecz, tę o której tylko śnie   Ref: X4 Chcę oglądać twoje nogi (nogi, nogi, nogi) Chcę byś założyła mini (mini, mini, mini) Ślimak dziś wystawił rogi (rogi) A ty pokaż swoje nogi   Nie chcę chodzić z tobą na spacer Nie chcę pisać wierszy na klatce Nie pójdziemy razem do kina, chociaż świetna z ciebie dziewczyna Nie chcę chodzić z tobą po górach Nie chcę pisać "love" na murach Nie zaproszę cię dzisiaj na wino, chociaż jesteś świetną dziewczyną Ale jedno czego chcę i ty dobrze o tym wiesz Chowasz tę cudowną rzecz, tę o której tylko śnie   Ref: Chcę oglądać twoje nogi (nogi, nogi, nogi) Chcę byś założyła mini (mini, mini, mini) Ślimak dziś wystawił rogi (rogi) A ty pokaż swoje nogi   Nie chcę chodzić z tobą po parku Nie chcę słuchać śpiewu kanarków Nie pójdziemy razem do kina, chociaż świetna z ciebie dziewczyna Nie chcę listów miłosnych wysyłać Nie chcę serca na drzewie wycinać Nie zaproszę cię dzisiaj na wino, chociaż jesteś świetną dziewczyną Ale jedno czego chcę i ty dobrze o tym wiesz Chowasz tę cudowną rzecz, tę o której tylko śnie   Ref: X4 Chcę oglądać twoje nogi (nogi, nogi, nogi) Chcę byś założyła mini (mini, mini, mini) Ślimak dziś wystawił rogi (rogi) A ty pokaż swoje nogi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam za Was, nie bójcie się dziewczyny !  to niech teraz ten stary obleśny dziadyga z obślizłymi łapami się boi.Już jest zesrany dlatego próbuje zastraszać, ale nic z tego obleśny typie a tfuuuu, twoja kariera dobiegła końca i wilczy bilecik na drogę, paszoł won!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś komedia! Jak można biegać w kółko wokół biurka? Przecież prościej jest po pierwszym okrążeniu wybiec z gabinetu! To jak jakby wjechać na rondo i nie wiedzieć kiedy z niego zjechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr laryngolog przemysław E. nie lepszy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zboczone ścierwo.Mógł do burdelu iść nie ze szpitala burdel robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę w te słowa Pań Lekarek.!!!! To jakieś pomówienie!!! Może ktoś wyżej utawiony  ma w tym celu ,zeby Pana dr zniszczyć akurat w ten sposób....Może Neurologia z tego Szpitala???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszysko wskazuje że to on sam się zniszczył ... na pewno jako lekarz wielu ludziom pomógł, tego nikt nie zaprzeczy - ale stracił instynkt samozachowawczy ... historia człowieka jakich wiele. Szkoda tylko tych kobiet i ich rodzin.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopoki ktos sam tego nie przezyje bedzie uwazal, że to pomowienia i nieprawda. Wielu lekarzy sie tak zachpowuje i wielu przelozonych - taka prawda, tylko nikt sie nie odwazy na nich doniesc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...