Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mała uwaga... czy pytania nie kończymy przypadkiem znakiem zapytania?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powinni ich złapać i obciąć ręce przy samej dupie!!! Masakra...takie rzeczy tylko w PL
0
to samo jest w Elizówce , brak oświetlenia ronda przy Giełdzie Rolnej , wiaduktu nad trasą S19 oraz fragmentu trasy i serwisówki w okolicach Hotelu POD Świerkami , trwa to już bardzo długo , rondo i wiadukt nie były oświetlone praktycznie od początku
0
lepiej postawcie w tych ciemnych miejscach ze 100 fotoradarów to kasa się znajdzie.
0
A policja jest w Lublinie i okolicach, a ubezpieczenie jest w firmach odpowiedzialnych za utrzymanie ?. Tak tylko pytam bo mi się wydaje że to funkcjonuje a może mi się tylko wydaje.
0
gdyby projektant zamiast miedzianych kabli zaprojektował kable z aluminium oraz bezpośrednio ułożone w ziemi a nie w rurze ochronnej to nie znikałyby w takiej ilości...
0
.....ktoś się godzi na bezkarność różnych patologicznych elementów tak chętnie wypuszczanych przez sądy! Policja łapie, sędziowie wypuszczają z powodu "niskiego stopnia szkodliwości ...."!  
0
Za komuny było lepiej.
0
Jak zwalono obowiązek płacenia i dbania za oświetlenie na samorządy to GDDKiA mówiła,że to wina samorządów.Obecnie Ustawa nakazuje to właścicielom i zarządcom dróg expresowych i autostrad no mamy  zarządcę GDDKiA w Lublinie ul.OGRODOWA 2 zwalają na złodziei i nic nie robią aby oświetlać.
0
A ja sie pytam dlaczego wezla tatary nie mozna przejechac rowerem, jadac w kierunku Lecznej mozna jeszcze nadlozyc dobrze z pol km i jechac kladka ale jadac w kierunku Lbn, trzeba jeszcze przeciac jezdnie, co w cale nie jest bezpieczne ani wygodne, o wiele bezpieczniej gora przez rondo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: