Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dobrze czarnuchowi zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy kontrolerka jest taka cwana do dresów czy nawalonych bo z tego co pamiętam omijają ich dalekim łukiem . Rasistowskie nie było ale chamskie na pewno .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczyć trzeba takich porządku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co stego że dostał kara a co czarni w polsce nie płacą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha Chciała być miła i nie wypisała opalonemu mandatu i ma. Powinna wiedzieć, że w dzisiejszych czasach zwrócenie takiemu uwagi, a już w szczególności podpowiedzenie takiemu co by zakupił biletów na zapas jest traktowane za rasizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heio - co znaczy po polsku "stego"? Zanim tłumoku zabierzesz się do komentowania, naucz się "polski język" bo sie ośmieszasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co stego że dostał kara a co czarni w polsce nie płacą
heio - co znaczy po polsku "stego"? Zanim tłumoku zabierzesz się do komentowania, naucz się "polski język" bo sie ośmieszasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć go z Trynkiewiczem do czasu ustalenia tożsamości i rozmienienia 50zł na drobne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawić im meczet - nie jeden ale kilka wtedy dopiero podniosa głowy do góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego kanar nie podejdzie do mnie omija mnie bo sie boi ze jestem w kurtce kochanego Motoru na który chodze 17 lat. bo oni sa twardzi i madrzy ale do emerytów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawić im meczet - nie jeden ale kilka wtedy dopiero podniosa głowy do góry
W zasadzie postawić im meczety w każdym kieście w Polsce - będą się czuli jak u siebie a my bedziemy tylko gośćmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za rasizm płynie z komentarzy!! WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie Renoma i zobaczycie, jak wszyscy nagle zaczną kupować bilety i o ile podniosą się wpływy. Ale MPK/ZTM/MKK z Żukiem na czele nie o to chodziło. Ich interesują stanowiska dla swoich np. zbędny specjalista ds. promocji komunikazcji zatrudniony w miejskiej spółce jaką jest MPK - radny miejski Michał Krawczyk, za skromne 80k zł rocznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co stego że dostał kara a co czarni w polsce nie płacą
Tylko Obama nie płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za rasizm płynie z komentarzy!! WSTYD!!!
Skandal!! Kto to widział aby trzeba było kupować bilety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrolerka powinna umieć mówić po angielsku a nie wymagać od każdego aby mówił po polsku. Świadczy to jedynie o jej ciemnocie. W tej pracy i to jeszcze w mieście w którym jest dużo studentów z innych krajów jest to raczej niezbędne :P W Warszawie jak raz widziałem to kontroler na spokojnie dogadał się z obcokrajowcem który jechał bez biletu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto korzysta z usług mpk lublin ma obowiązek posiadać ze sobą skasowany bilet uprawniający go do przejazdu. Może być ufoludkiem, murzynem, białym, zielonym, kimkolwiek - fakt próby przejazdu nie zgodnego z prawem powinien być ukarany i potępiony. Wiem, to faszyzm, ale my biali ludzie nie będziemy fudowali im wszystkiego. Przynajmniej nie tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrolerka powinna umieć mówić po angielsku a nie wymagać od każdego aby mówił po polsku. Świadczy to jedynie o jej ciemnocie...
  Jak na razie jezykiem urzędowym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej jest język polski. Nie ma przymusu nauki języków obcych. Chyba nie myślisz, że w Berlinie lub Paryżu kontroler biletów będzie do Ciebie zwracał sie w jezyku polskim. Jesteś w obcym kraju i nie znasz miejscowego języka - to Twój problem a nie miejscowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opanujcie się, kontrolerka nie ma obowiązku znać j. obcy a nawet jak zna to problem obcokrajowca. Może wreszcie niech Polacy przestaną lizać wszystkim wkoło dup... a zajmą się sobą. A nie robimy z siebie idiotów dbając o inne narodowości martwiąc się bardziej o nich niż o własnych obywatelów. Gdzie indziej za granicą jest jeszcze tak że każdy się martwi o inne kraje? Nawet w krajach turystycznych mają na to wywalone... Jak nie Ci, to przyjadą inni. Proste. Czego obcokrajowiec ma nie płacić za bilet, oni i tak mają tu więcej zniżek, i kasy dostają od NASZEGO Państwa niż się wam wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co u nich biletów nie ...?  pewnie za darmo się jeżdzi ale to takie polskie a oszukałem a przjechałem jeden przystanek za darmo on mnie oszukał bo z moich podatków jest dotowane MZK i w dupie mam czy to jest jasno czy ciemnoskóry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...