Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Muźina zamiast być wdzięcznym kontrolerce za ludzkie potraktowanie, poleciała do gazety ze muźina być żle w nasim kraju. Ciekawe czy muźina w afryka kasuje bilety na rastabusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy kontrolerka jest taka cwana do dresów czy nawalonych bo z tego co pamiętam omijają ich dalekim łukiem . Rasistowskie nie było ale chamskie na pewno .
co ty myslisz ze kanary boja sie dresiarzy ja bylam swiadkiem ze sie nie boja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDNA KANARKOWA TO CZŁOWIEK,  a debile się jej czepiają , skoro facet był np obywatelem Czadu to i tak kary by nie uisćił . A tak kupił 10 biletów , i ok , a jak udawał głupa to i tak wyszło ok . bo zapłacił od ręki bez Policji, ochrony i innej zabawy. Kobieta niestety jest obwiniana bo wyakazła się ROZUMEM I MYŚLENIEM, i reszta widzi tylko regulaminy itp. Powinna dostać pochwałę . reszta to kapusta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musze przyznac ze kontrolerka nie postapila wlasciwie. Ja na miejscu tej kontrolerki zazadal bym aby ten gapowicz wykupil 25 (dwadziesciapiec) biletow. Kierownik powinien zwrocic kontrolerce uwage ze postapila niewlasciwie i doprowadza do sytuacji ze bedzie wiecej tych "obcych" jezdzacych na gape. Jezeli komus nie odpowiada taka sytuacja jaka zaistniala to w ramach awansu spolecznego dostanie stanowisko konrtolera biletow na okres 3 miesiecy z obwiazkiem pracy 8 godzin dziennie w srodkach komunikacji. Bedzie musial prowadzic ksiazke kontroli potwierdzana przez kierowcow kontrolowanych pojazdow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara nie adekwatna do przewinienia,bo naszych ściga się do skutku,ba,nawet trafiają do Rejestru Dłużników,co powoduje większe niedogodności w ich życiu,a poza tym,kary są wyższe. Za taką karę,to ów gapowicz powinien ją nosić na rękach,jeśli nie budziłby podejrzeń o inne zamiary wynikające z takiego "trasportu" wybawicielki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Brak możliwości zakupu biletu nie zwalnia z odpowiedzialności za jazdę bez biletu". Czy jakoś tak. Jest to ewidentny przejaw rasizmu że czarnoskórego potraktowano łagodniej niż białego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrolerka powinna umieć mówić po angielsku a nie wymagać od każdego aby mówił po polsku. Świadczy to jedynie o jej ciemnocie. W tej pracy i to jeszcze w mieście w którym jest dużo studentów z innych krajów jest to raczej niezbędne :P W Warszawie jak raz widziałem to kontroler na spokojnie dogadał się z obcokrajowcem który jechał bez biletu.
a jak czarny był np. z Nigru i mówi po francusku to kontrolerce na nic było by że zna angielski, poza tym w interesie obcokrajowca, który przyjeżdża do innego kraju jest ogarnąć język który jest tam urzędowym, o ile mi wiadomo to angielski jeszcze w Polsce takim nie jest. P.S. w Niemczech kanary nie mówią po angielsku a i po Polsku też do mnie nie mówili 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: radar.latwy.pl Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...