Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jakim trzeba być bezmózgim imbecylem żeby robić płatną obwodnicę. to po co ona jest? do trzepania kasy czy dla miasta? ten kraj jest po***y do spodu.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
A skąd mają wziąć kasę dla tych co leżą pod sklepem ! Od nas towarzyszu ! Od nas bo tylko taki ciemny i tępy ma płacić i głosować a śmietanka dla " żundzoncym"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
już widzę jak wszyscy kierowcy ciężarówek jadąc od Zamościa czy Chełma skręcają w piaskach na przemyśl, żeby specjalnie przejechać przez Lublin i uniknąć płacenia 10 zł opłaty
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gratulacje dla radnych to tałatajstwo tak sie rozbestwiło że TIR-y spotyka sie na drogach osiedlowych z tonażem 3.5T a także na drogach lokalnych i nie ważne jakie są ograniczenia w nocy TIR- spodkać mozna też na wiejskich drogach z rejestracjami całej polski a także Ukrainy i Białorusi o co chodzi no własnie Viatol i jestem zdania że WINIETY są skuteczniejsze bo nie da sie ich ominąć boczną lub wiejską drogą .straty z tytułu remontów dróg o oraniczonym tonażu w całym kraju idą pewnie w miliardy a wystarczy jedna decyzja mądrego urzędnika i po problemie w całym kraju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Wystarczy pomyśleć - obwodnice miast powinny być BEZPŁATNE a koszt można rozłożyć na trasę poza obwodnicami by nic nie tracić w całym rozliczeniu.Bo na ekspresówce do W-wy jak i na autostradach polskich przewoźnicy nie oszczędzają a gdzie nie ma znaków zakazu wjazdu ich pojazdów tam sknerują. I wystarczy przy wjeździe do miasta ustawić odpowiednie znaki zakazu wjazdu dla ciężarówek>16 ton na co prezydent ma uprawnienia.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Co za ignorant. RING to jest kółko jak obráczka a LUBLIN w samym środku. To co mamy to obwodnice barany!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zobaczcie co sie dzieje na JPII !!! Nowa inwestycja jest zajeżdżona przez TIRY.....do tego totalne korki....a ronda, nie przystosowane do przyjmowania długich zestawów !!! PS. Czy ktoś kontroluja tonaż wiezionego towaru ??? Na JPII codziennie kilka TIRóW jeździ ze złomem. Ich powolne ruszanie ze skrzyżowań nie świadczy o tym aby woziły "puch" ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do gość z godz. 9,19: jak byś chodził w szkole na lekcje geografii lub od czasu do czasu zajrzał do mapy Polski lub atlasu samochodowego (dla niektórych niedouczonych gimbusów - kiedyś każdy kierowca miał w samochodzie atlas) to byś wiedział, że z Chełma i Zamościa do Przemyśla nie jedzie się przez Lublin. Wniosek do szkoły!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żeby był RING to musi być jeszcze obwodnica południowa nie zachodnia! A tak RINGU niet.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w cywilizowanym swiecie obwodnice sa bezplatne ... a z kosztami eksploatacji obwodnicy miasta po prostu nalezy nalezy sie dogadac = ustalic/wymusic z GDKiA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jakim trzeba być bezmózgim imbecylem żeby robić płatną obwodnicę. to po co ona jest? do trzepania kasy czy dla miasta? ten kraj jest po***y do spodu.
Rozumiem, że zgadzasz się na to, aby część podatku od twoich zarobków przeznaczano na renowacje, remonty dróg zniszczonych przez TiR-y, w tym tranzyt przez Polskę - czyli darmochę dla przewoźników. Ale, skoro ciebie stać... bo większości - nie stac, aby pieniadze, które mogą byc przeznaczone na inne cele (obronność, lecznictwo, szkolnictwo) przeznaczać na fundowanie, także obcym firmom przejazdu tranzytowego po polskich drogach. I jeszcze - na tej obwodnicy Lublin NIE zarabia, bo pieniądze idą do GDDKiA, a musi płacić za remonty ulic rozjeżdżanych ciężkim tranzytem u siebie. Płacę za to ja, ty, każdy mieszkaniec Lublina. Płacimy podatkami, także wysłuchiwaniem łomotu, wdychaniem spalin i kurzu oraz pyłu z rozpylanych opon czy klocków hamulcowych przy każdym hamowaniu cięzkiego ciagnika przed światłami. Jak dla mnie - NIE OBCHODZI mnie, czy obwodnica płatana, czy nie - NIE CHCĘ, aby TiR-y jadące tranzytem rozjeżdżały ulice w Lublinie, emitowały dodatkowo w powietrze zanieczyszczenia i hałas (mamy dośc własnych) - kiedy mogą ominąc miasto drogą dostosowaną do ciężkiego ruchu, w sumie szybciej dla nich i - sumując - wyjdzie taniej.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Teraz powinny na wjazdach do miasta być szczegółowe kontrole pojazdów /ważenie,analiza spalin ,ogumienia itd/ przez Policję.Wielu kierowców natychmiast zrezygnuje z wjazdu i pojedzie obwodnicą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie można po prostu porównywać czasu wyjazdu i wjazdu do miasta i wysyąłć automatyczne mandaty? Przecież mamy system sterowania ruchem, który to wyłapie. A nawet i bez tego wystarczy wykrozsytać bramki na ekspresóce żeby automnatycznei to wyłapać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do ekpertów, którzy tak bardzo znają się na opłatach w "cywilizowanych krajach" i na tzw. "zachodzie" : Otóż od pojazdów samochodowych wszędzie pobierane są opłaty za przejazd drogami różnego typu, realizowane jest za pomocą różnych systemów poboru opłat. Tak więc przestańcie pieprzyć bzdury.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
poprawka, miało być: POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Gratulacje dla radnych to tałatajstwo tak sie rozbestwiło że TIR-y spotyka sie na drogach osiedlowych z tonażem 3.5T a także na drogach lokalnych i nie ważne  jakie są ograniczenia  w nocy TIR- spodkać mozna też na wiejskich drogach z rejestracjami całej polski a także Ukrainy i Białorusi o co chodzi no własnie Viatol i jestem zdania że WINIETY są skuteczniejsze  bo nie da  sie ich ominąć boczną lub wiejską drogą .straty z tytułu remontów dróg o oraniczonym tonażu w całym kraju idą pewnie w miliardy a wystarczy jedna decyzja mądrego urzędnika i po problemie w całym kraju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na winiecie dobowej za 30 złotych Ukraińcy czy Białorusini czy nasi przejeżdżali Kulczykostradę, za co skarb Państwa płacił Kulczykowi 189 zł za jeden przejazd. A miejscowi jeździli po 2, 3 czy 4 razy dziennie mądrołku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Albo niech budują obwodnice na południu( co jest raczej małoprawdopodobne-Zalew Zemborzycki) albo niech sie zajma poważnymi sprawami za gadanie dieta sie nie nalezy.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Tak jest obwodnica przez zalew to najwazniejsza sprawa za którà radni mogà pobierać pensje ale jeżeli tym sie nie zajmujà... RING LUBLINA PRZEZ ZALEWWW! Prosze zaczáć działać!
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
to zobaczcie jaka jest droga od Piotrkowa w kierunku Piask do granicy powiatu świdnickiego , totalny poligon, dziura na dziurze i dołem pogania,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
RING to jest RING - obráczka - a To co mamy to tylko obwodnice I brakuje ich połàczenia. Brakuje dolnej kreski.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: