Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Od dawna wiadomo że Spółdzielnie Mieszkaniowe są czwartą władzą i nie reprezentują mieszkańców! Zarząd jest nie dla członków tylko dla ciepłej posadki nie do ruszenia ! Czerwone Komuchy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezduszność ludzka nie zna granic.Mam nadzieję,że pan prezio znajdzie się wkrótce w podobnej sytuacji.A wówczas zacznie inaczej "śpiewać".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sezon urlopowy jest, ok, czyli mam rozumieć spółdzielnia do września nie pracuje? Czyli pan prezes do września, za miesiące wakacyjne, wypłaty nie pobiera, no bo jak nic nie robi, to i wynagrodzenie się nie należy. Szok, normalnie szok!!! Kto to jest? Ciśnie mi się parę słów, siarczystych oczywiście, ale kultura i inteligencja moja wyższa, więc ich nie wypowiem, ale domyślić się łatwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezesie, gdzie sece,rozsądek o ludzką godność już nie zapytam. Żąda pan dokumentów tylko po to aby wpędzić ludzi w koszty i w konsekwencji uniemożliwić choremu człowiekowi kontakt ze światem. Radzę to jeszcze przemyśleć. Co zrobi pan jeśli takie nieszczęście dośięgnie kogoś z pana rodziny. Tej rodzinie powinien pan pomagać a nie przeszkadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes pewnie liczył na kopertę pod stołem, a że nie dostał to blokuje co się da. Spółdzielnie to mafia, zarząd i rada kpią sobie z członków, którzy wybierają tych cwaniaczków na kolejną kadencję. Jedyne co potrafią, to wyciągać ręce po kasę członków i ustalać kolejne podwyżki czynszów. Tak jest w całej Polsce. Kto wreszcie zrobi porządek z tymi pasożytami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytajnik napisał:
Prezes pewnie liczył na kopertę pod stołem, a że nie dostał to blokuje co się da. Spółdzielnie to mafia, zarząd i rada kpią sobie z członków, którzy wybierają tych cwaniaczków na kolejną kadencję. Jedyne co potrafią, to wyciągać ręce po kasę członków i ustalać kolejne podwyżki czynszów. Tak jest w całej Polsce. Kto wreszcie zrobi porządek z tymi pasożytami?
Idioto o czym ty piszesz oni to robią społecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...