Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłem kiedyś w outlecie na Orkana. Cena 3 par skarpet nike czy innego lans-znaku była wyższa niż w zwyczajnym sklepie z markową odzieżą. Spodnie też do najtańszych nie należą. Więc uważajta na te "outlety" a szczególnie na ten w "galerii" Orkana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Otlecie w USA jeens center 3 pary spodni lee, levi strauss lub wrangler kosztują 12 $. W galerii orkana 250 zł jedna para.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie ,, słoiki ,, to tylko myslą o outletach , u nas w Warszawie są głównymi kupującymi w wietnamskim centrum w Wólce Kosowskiej a do Arkadii przychodzą pooglądać i pomarzyć , że może kiedyś będzie ich stać zrobić tutaj zakupy. A w Lublinie szczytem elegancji są zakupy w słynej sieci H&M , zwanej też przez miejscowych H'uje'M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastepny koszmarek architektoniczny. Wielkie pudlo z parkingiem. Tak swoja droga, to czy w obecnych cz asach nie ma juz mozliwosci nadawania polskobrzmiacych nazw?     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kielisze ogłosi to niebawem jakowielki sukces zbawiciela bezrobotnych, mądrzejszego z prezydentów wszechczasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie ,, słoiki ,, to tylko myslą o outletach , u nas w Warszawie są głównymi kupującymi w wietnamskim centrum w Wólce Kosowskiej a do Arkadii przychodzą pooglądać i pomarzyć , że może kiedyś będzie ich stać zrobić tutaj zakupy. A w Lublinie szczytem elegancji są zakupy w słynej sieci H&M , zwanej też przez miejscowych H'uje'M
100000000000 % racji.   Albo zapyziały rolnik co sprzedał truskawki albo warszawiak spod Parczewa zrobi tam zakupy i będzie się cieszył,że ma nike, adidas i puma. Wsiądzie do golfa, warszawiak do mondeo na kredyt i pomknie na wieś wpierdzielać rosołek. Sklep dla biedy z rozdmuchanym ego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny obóz pracy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100000000000 % racji.   Albo zapyziały rolnik co sprzedał truskawki albo warszawiak spod Parczewa zrobi tam zakupy i będzie się cieszył,że ma nike, adidas i puma. Wsiądzie do golfa, warszawiak do mondeo na kredyt i pomknie na wieś wpierdzielać rosołek. Sklep dla biedy z rozdmuchanym ego.
  a w czym taki rolnik hodujący truskawki jest gorszy do ciebie i dlaczego nazywasz go zapyziałym? w czym ty jestes lepszy od 'Seby' z parczewa? rozdmuchane ego masz ty mój drogi i słoma z butów wystaje tobie, w dodatku zapropsowałes trolla udajacego wraszawiaka. nie podejrzewam, ze jestes szlachcicem i szyjesz garnitury na miare i masz pantofle od sergio rossi - tacy ludzie mają bardziej fascynujace zycie i nie piszą zali na forach, obstawiam, ze ejstes jakiś lubelskim frustratem z wymierajacego miasta lublin i ubierasz sie na bazarze na wilenskiej lub w okolicznym lumpeksie panie mieszczuch. czesc czołem kluchy z rosołem . przemysl swoje zycie i zastanow sie co piszesz w necie. Lublina zadna metropolia, wiec nie nabijaj sie z wiosek czy z tam z Parczewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  a w czym taki rolnik hodujący truskawki jest gorszy do ciebie i dlaczego nazywasz go zapyziałym? w czym ty jestes lepszy od 'Seby' z parczewa? rozdmuchane ego masz ty mój drogi i słoma z butów wystaje tobie, w dodatku zapropsowałes trolla udajacego wraszawiaka. nie podejrzewam, ze jestes szlachcicem i szyjesz garnitury na miare i masz pantofle od sergio rossi - tacy ludzie mają bardziej fascynujace zycie i nie piszą zali na forach, obstawiam, ze ejstes jakiś lubelskim frustratem z wymierajacego miasta lublin i ubierasz sie na bazarze na wilenskiej lub w okolicznym lumpeksie panie mieszczuch. czesc czołem kluchy z rosołem . przemysl swoje zycie i zastanow sie co piszesz w necie. Lublina zadna metropolia, wiec nie nabijaj sie z wiosek czy z tam z Parczewa.  
  Zgadzam się ze wszystkim, oprócz "wymierania" Lublina. Każdy człowiek interesujący się budownictwem/inwestycjami powie ci, że w ciągu ostatnich kilkunastu (a może i -dziesięciu) lat nie było takiego boomu inwestycyjnego w naszym mieście. Zapraszam na forum skyscrapercity.com, - Forum Polskich Wieżowców - Inwestycje w Polsce - Małopolska i Lubelszczyzna, tam sobie trochę poczytasz i ogarniesz ile się dzieje w mieście i jak będzie ono za kilka lat wyglądało, a przy okazji może rozpowiesz też co nieco innym malkontentom. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow nieźle, choć zwykły człowiek pewnie dłużej czeka na pozwolenie na budowę, ogólnie wszystkie te procedury są bardzo zawiłe zobaczcie sami http://www.mgprojekt.com.pl/blog/budowa-domu-jednorodzinnego-czesc-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...