Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobiły cię korporacje , a komu wynajmujesz lokal ??? Teraz dobiją innych , ty swoje wydarłeś !!! hipokryto .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żegnaj Panie Gaca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, od kilku lat wynajmują górę Decathlonowi, bankowi, teraz dół City Fitowi. Na pewno za grubą kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gaca? Nie rozśmieszaj mnie, ktoś tam w ogóle chodzi? Ja po roku ćwiczenia mogę doradzić Ci lepiej niż on, widziałem te jego naciągane programy. Każdy człowiek (każdy nawet ten nie zainteresowany) powie, że żeby schudnąć trzeba mnie jeść i więcej się ruszać. G. mówi to samo, przy okazji odchudza portfel :) Dlatego uważam, że takie kluby jak CityFit, ale też i inne, których będzie coraz więcej, są najlepszym miejscem do walki z samym sobą (z wagą) :) Tylko trzeba samemu chcieć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linie papilarne? Sorry ale dziękuję:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gaca? Nie rozśmieszaj mnie, ktoś tam w ogóle chodzi? Ja po roku ćwiczenia mogę doradzić Ci lepiej niż on, widziałem te jego naciągane programy. Każdy człowiek (każdy nawet ten nie zainteresowany) powie, że żeby schudnąć trzeba mnie jeść i więcej się ruszać. G. mówi to samo, przy okazji odchudza portfel :) Dlatego uważam, że takie kluby jak CityFit, ale też i inne, których będzie coraz więcej, są najlepszym miejscem do walki z samym sobą (z wagą) :) Tylko trzeba samemu chcieć :)
  Ho ho po pół roku, no szkoda, że nie po miesiąciu, ciekawe tylko jak by wyglądali Twoi klenci, bo odchudzanie jednak to nie tylko mniej żreć ale cały złożony proces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sadze zeby silownia byla jedynym dobrym rozwiazaniem. Gaca pomaga wielu osobom z duza nadwaga i komponuje im diete w ktorej nie brakuje zadnych skladnikow mineralnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bidny Gajek, pracowal i nic z tego nie mial. Teraz ma problem bo nic nie robi i zarabia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie brzmi to dla WAS dziwnie? czytnik LINII PAPILARNYCH?! po co im moje linie papilarne z dopłatą 59 zł.śmiech na sali!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z was pajace. A najśmieszniejsze są te płaczki "o jejku, moje linie papilarne" - no straszne. Idziesz do pure jatomi w plazie, to nie dość, że podpisujesz umowę na rok (110 - 150zł mc), pieniądze automatycznie ściągają ci z konta banowego czy chodzisz czy nie chodzisz (znajomy przez rok był 3razy, zapłacił za 12 m-cy), to jeszcze robią ci zdjęcie twojego ryja przy rejestracji. A klub w lublinie ma ok 3 tyś zapisanych ludzi. A spróbuj zabrać znajomego, który nie ma umowy, bo chcieliście razem poćwiczyć. Będzie musiał zapłacić, uwaga, 50zł za jednorazową wejściówkę lub przez lalę od podpisywania umów zostanie wymieciony za próg jak śmieć. Tak, na razie jestem ich klientem ale tylko do czasu aż ruszy cityfit. A w CityFit: - 59zł/mc!!!, - bez umowy, - czynne 24h na dobę WE WSZYSTKIE DNI! (inne siłki w każde święto nieczynne, w tym denny pure jatomi) - bez problemu wejdzie z tobą znajomy na jednorazowej wejściówce, - masa wypasionego sprzętu i ... .... i płaczą bo automat przeczyta im linie papilarne z małego palca. A z gacownią nawet nie wyjeżdżajcie tutaj. Co ma gaca i jego karkówka na odchudzanie z karnetem miesięcznym za 400 - 500zł do normalnej, regularnej siłowni???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos siłowni i fitnessu. W niedzielę 17 maja jest dzień otwarty w Centrum Sportu Akademos. Wstęp za darmo, fitness, siłownia, fit cycling, piltes, bubble football itd za darmo, więc może warto pojsc i wybróbować najlpierw klub a dopiero wtedy zdecydowac czy na pewno chcę zostawiać tam  swoje dane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeszcze jakby zrobili kącik dla małych dzieci tzn. 2 - 3 latków to wtedy mamusie i pociechami waliłyby jak w dym ! my jako młode mamy chcemy dbać o formę ale wiele z nas nie ma gdzie zostawić swoich pociech :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobiły cię korporacje , a komu wynajmujesz lokal ??? Teraz dobiją innych , ty swoje wydarłeś !!! hipokryto .
Mądry Gajek po szkodzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z was pajace. A najśmieszniejsze są te płaczki "o jejku, moje linie papilarne" - no straszne. Idziesz do pure jatomi w plazie, to nie dość, że podpisujesz umowę na rok (110 - 150zł mc), pieniądze automatycznie ściągają ci z konta banowego czy chodzisz czy nie chodzisz (znajomy przez rok był 3razy, zapłacił za 12 m-cy), to jeszcze robią ci zdjęcie twojego ryja przy rejestracji. A klub w lublinie ma ok 3 tyś zapisanych ludzi. A spróbuj zabrać znajomego, który nie ma umowy, bo chcieliście razem poćwiczyć. Będzie musiał zapłacić, uwaga, 50zł za jednorazową wejściówkę lub przez lalę od podpisywania umów zostanie wymieciony za próg jak śmieć. Tak, na razie jestem ich klientem ale tylko do czasu aż ruszy cityfit. A w CityFit: - 59zł/mc!!!, - bez umowy, - czynne 24h na dobę WE WSZYSTKIE DNI! (inne siłki w każde święto nieczynne, w tym denny pure jatomi) - bez problemu wejdzie z tobą znajomy na jednorazowej wejściówce, - masa wypasionego sprzętu i ... .... i płaczą bo automat przeczyta im linie papilarne z małego palca. A z gacownią nawet nie wyjeżdżajcie tutaj. Co ma gaca i jego karkówka na odchudzanie z karnetem miesięcznym za 400 - 500zł do normalnej, regularnej siłowni???
Rozbój w biały dzień!  Robisz kiepskie interesy przez co jesteś niewiarygodny. Nie powinieneś sie tu wypowiadać, doradco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gaca? Nie rozśmieszaj mnie, ktoś tam w ogóle chodzi? Ja po roku ćwiczenia mogę doradzić Ci lepiej niż on, widziałem te jego naciągane programy. Każdy człowiek (każdy nawet ten nie zainteresowany) powie, że żeby schudnąć trzeba mnie jeść i więcej się ruszać. G. mówi to samo, przy okazji odchudza portfel :) Dlatego uważam, że takie kluby jak CityFit, ale też i inne, których będzie coraz więcej, są najlepszym miejscem do walki z samym sobą (z wagą) :) Tylko trzeba samemu chcieć :)
"Mniej jeść i sie ruszać. Trzeba samemu chcieć." Tylko te dwa zdania, które napisałeś mają sens. Reszta to piarowy bełkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie brzmi to dla WAS dziwnie? czytnik LINII PAPILARNYCH?! po co im moje linie papilarne z dopłatą 59 zł.śmiech na sali!!
Nie. To dziś zupełnie normalne. Nie dość, że władza chce wiedzieć wszystko o człowieku, to jeszcze pozwala aby byle cieć mógł żądać takich informacji. Przepisy o ochronie danych osobowych są jednymi z najczęściej łamanych w Polsce. Ale wiekszość ma to w du***...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@gejowy "Przepisy o ochronie danych osobowych są jednymi z najczęściej łamanych w Polsce. Ale wiekszość ma to w du***..." Powiedziałeś co wiedziałeś, a że g**no wiedziałeś to i g**no powiedziałeś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro u nas nie potrafi robić się biznesu na taką skalę, to trzeba się zamknąć i patrzeć jak robią to profesjonaliści. Jestem przeciwny ekspansji zagranicznego kapitału w PL ale to co tam zobaczyłem robi wrażenie. Na takim poziomie to jest nawet wskazane aby było. Grunt oby ludzie poziom zachowali i nie robili obory. Karnet kupiłem zaraz po "zwiedzaniu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajecie sie dymac jak prostytutki!!! Nie dosc ze placicie angolom to jeszcze linie papilrne.,., ale czegowymagac od polmzgow!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...