Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co będziesz robić w Noc Kultury 2012?

Utworzony przez Pawel, 2 czerwca 2012 r. o 10:13 Powrót do artykułu
a ja bede was KArmil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
a ja bede was KArmil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a ja bede was POlewał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co będę robić, płakać, bo mnie cholerna, porąbana solidarność oszukała, miałam żyć w "drugiej japoni' a teraz karzą mi orać do 67 lat, jeszcze dobrze jak dożyję, h** z takim krajem, wyzyskiem, nierównym traktowaniem, bo czym sie różni górnik, policjant, wojskowy od innych pracujących, jak im źle to po cholerę tam idą pracować, niech zmienną zawód, nam karzą się ok. 60 uczyć, a oni to co "święte krowy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bede grał w ger. Tomb Rajder
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BĘDĘ GRAŁ W GRE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę, nikogo poza lublinem nie obchodzi ta wasza Noc Kultury. Dlaczego informacje typowo lokalne, a nie regionalne są na jedynce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BD pił pivo mlaskał siorbał i rzygał bo jakie ludzie taka "kultura"... oczywiście POlitycznie POPiSowo niepoprawnie i w bezRUCHU POLIGŁUPA. FUCK THE SYSTEM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeba. narzekaczy super imprez oby więcej takich w naszym mieście narzekacze na majdanek!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulturalny znajdzie kulturę,rynsztokarz znajdzie rynsztok,śmietnikarz śmietnik,taryfiarz klienta,dziewczyna chłopaka,lump lumpoinę,dla każdego coś miłego,a malkontenci na księżyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...