Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co dalej z budową miejskiego stadionu przy ul. Krochmalnej?

Utworzony przez TADEUSZ, 28 czerwca 2011 r. o 18:48 Powrót do artykułu
Ten stadion jest absolutnie niepotrzebny.Należy modernizować stadion Startu na cele lekkoatletyki oraz stadion Motoru na potrzeby żużla.W Lublinie nie ma zapotrzebowania na piłkę. Lokalizacja też jest nie trafiona to podmokłe i śmierdzące bagnem tereny.Bardzo duża przestępczość.Dookoła domki i rudery z lat 50 i 60 ubiegłego wieku. Proponuję by w miejscu tym postawić nowy kościół, ten przy Krochmalnej jest nienowoczesny.Jest potrzebna świątynia z prawdziwego zdarzenia w Lublinie która pomieściła by conajmniej 5tys.wiernych.Brak jest w Lublinie nowoczesnego kościoła jakie mają np Warszawa czy Kraków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam mecze RKS Motor (tego prawdziwego) rozgrywane na stadionie przy ul. Kresowej. Prawie zawsze komplet widzów. Teraz na "farbowany" Motor mało kto chodzi, za wyjątkiem dresów. Nawet najlepszy i największy stadion nie zwiększy sympatyków tej miernej i nie związanej (oprócz kasy) z Lublinem drużyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak stadion dla kiboli zeby mogli go rozwalic ... kiedy kibice rozwalili stadion po drugie szkoda gadac z ludzmi myslacymi stereotypami . Jestem kibicem Motoru i jeszcze nigdy nie widzialem zeby ktos rozwalal stadion , a co do pieniedzy to najlepiej powiedziec ze po co przeznaczac jak juz pisalem . nawet doplacic do tego to tez wielkie ale po trzeba doplacic . ZA DARMO NIKT NIC NIEDA ! jak powstanie stadion bede sie cieszyl choc sam w to nie wierze od wielu lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion buduje się na 50 lat a w tym czasie jeszcze w Lublinie może być 5 drużyn na poziomie europejskim. Wypisują tu głupoty ci co nigdy w życiu na żadnym meczu nie byli i nie będą bo na taki mecz to trzeba bilet kupić to im stadion nie potrzebny. Cała Polska już się z Lublina śmieje bo takich obiektów pochodzących z ery Gomułki to już nigdzie niema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM!! htt
Ostatnio edytowany 8 lipca 2011 r. o 12:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam się na piłce, ale wytłumaczcie mi drodzy kibice znający się na rzeczy dlaczego nieczynny jest od tylu lat stadion lublinianki ? Czy on jest niewymiarowy ? Czy z jakichś innych względów nie nadaje się na mecze piłki nożnej ? Jeszcze inne pytanie Czy na Krochmalnej powstanie dworzec PKS ? Przecież to idealne miejsce bo blisko PKP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
niestety twoje obawy sa bezzasadne i wyssane z palca, ale to typowe dla pieniacza takiego jak ty, unia daje ok 70 mln, najtansza oferta opiewala na ok 100 mln, wiec twoje wyliczenia sa -jak zwykle zreszta- nieuzasadnione, a to o czym pisza tacy jak ty to czysty populizm nie da sie kazdego uszczesliwic, a skoro ta inwestycja zaszla juz tak daleko to pozwolny jej dokonczyc sie, no ale nie w burakowie gdzie pelno burakow ktorym nigdy nic nie pasuje, nie bo nie i juz.
Słuchaj paznokciu, podzieliłem się swoimi obawami i tyle. Mam do tego prawo i nie jestem żadnym pieniaczem. Jakiekolwiek artykuły komentuje w internecie bardzo rzadko. Nie znasz mnie prostaczku więc nie pisz , że jestem pieniaczem i że coś jest dla mnie typowe. I nie robie "jak zwykle" wyliczeń. Jeszcze raz powtarzam, problemem jest nie tylko finansowanie ale i później utrzymanie tego obiektu. Z utrzymaniem stadionów mają kłopoty nawet miasta bardziej rozwinięte i bogatsze w Polsce. Więc jest o czym dyskutować. Mam zatem prawo jako mieszkaniec tego miasta, gdzie płacę podatki do wyrażenia swojego niezadowolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KILKA LAT TEMU NASZE BARANY Z Z TZW. WŁADZ MIASTA I WOJEWÓDZTWA, KIERUJĄC SIĘ WYJĄTKOWĄ NIEUDOLNOŚCIĄ I PARTACTWEM, DAŁY ROZ...JEDEN Z WIĘKSZYCH, POZOSTAŁYCH ZAKŁADÓW PRACY DLA LUBLINIAN I ZBYTU DLA ROLNIKÓW!!!JAK P...CUKROWNIA, BYŁY CHORE PLANY STADIONU, TRASY ZIELONEJ, JAK TO W NASZYM POPAPRANYM MIEŚCIE NIC Z TEGO NIE WYSZŁO!!CIEKAWE ILU ZŁODZIEI NA TYM OSZUSTWIE SIĘ DOROBIŁO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Ten stadion jest absolutnie niepotrzebny.Należy modernizować stadion Startu na cele lekkoatletyki oraz stadion Motoru na potrzeby żużla.W Lublinie nie ma zapotrzebowania na piłkę. Lokalizacja też jest nie trafiona to podmokłe i śmierdzące bagnem tereny.Bardzo duża przestępczość.Dookoła domki i rudery z lat 50 i 60 ubiegłego wieku. Proponuję by w miejscu tym postawić nowy kościół, ten przy Krochmalnej jest nienowoczesny.Jest potrzebna świątynia z prawdziwego zdarzenia w Lublinie która pomieściła by conajmniej 5tys.wiernych.Brak jest w Lublinie nowoczesnego kościoła jakie mają np Warszawa czy Kraków.
ZA MAŁO CI KOŚCIOŁÓW POJ....??POSTAW SE PRYWATNE KAPLICĘ WSIOKU NA DZIAŁCE,CHA,CHA!!ALBO WIO DO WATYKANU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko bierznia moze uratowac ten nienarodzony stadion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś Ci powiem buraku ze wsi pod lubelskiej! Otóż kiedy na g..no papu wołałeś a na lubelskim torze królował speedway,na lubelski stadion weszło 31000 ludzi,poczytaj sobie archiwum w razie wątpliwości,czasy Hansa Nielsena,Jurka Mordela,Darka Śledzia i Marka Kępy.Na Zygmuntowskie wchodziło kpl.31000 wiary.a 15000 to chyba maxco moze wejść na tą Waszą Avie?! a i to jak zmarli z grobów powstają!Elo buraku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...