Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co dalej z budową stacji paliw przy ul. Willowej? Strony wyczekują

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2016 r. o 09:00 Powrót do artykułu
prosze o budowe stacji paliw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stacja paliw potrzebna na botaniku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁY STARY BOTANIK CHCE STACJI ŻEBY MÓC TANKOWAĆ PALIWO NA SWOJEJ DZIELNICY. KAŻDA DZIELNICA POWINNA MIEĆ SWOJĄ STACJĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na powstaniem stacji. Mieszkam tam i jestem za stacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na osiedlu jest pustynia stacja jest potrzebna.Głupiej żarówki nie można kupić.To jakieś dziwne ,że mieszkańcom tych domków nie przeszkadza ruchliwa Willowa i parking koło Lidla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdu , pierdu , a lobbyści i tak swoje zrobią . Ludzie , tu się liczy kasa , a nie jakieś względy RDOŚ czy mieszkańców . Kwestia czasu , a smród oparów gazu i paliwa będzie się rozchodził PO botaniku i osiedlu , a zwłaszcza o świcie wraz z rosą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybudowali domy w mieście i mają pretensje że są w mieście, porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budować, budować, budować!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jestem na powstaniem  stacji.  Mieszkam tam i  jestem za stacja.
Też mieszka, 100 m od Lidla i tez jestem za stacją paliw. Chciało się mieszkac w mieście to trzeba znosić uciążliwości. Jak nie pasuję to kupić w Kawce czy innej Pryszczowej Górze 2ha ogrodzić posadzić las i będzie spokój i cisza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stacja musi być i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to najbardziej rozwalają ludzie którzy kupując mieszkanie w bloku w mieście myślą, że w cenie mają również widok z okna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że zdecydowanie lepszą lokalizacja dla stacji benzynowej jest parking przy stokrotce. Jak juz wejdzie zakaz handlu w niedzielę będziemy mieli po wódke blisko, będzie tez bezpieczniej, bo nie trzeba bedzie przez ruchliwa Willową z osiedla przechodzić. A i obrońcy zieleni skorzystają bo stacja nie zagrozi biosferze ogrodu botanicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do uciążliwośći to jeszcze pytanie czy to będzie całodobowa, w jakich godzinach będzie przywożone paliwo. Co do zapachów...w wielu miastach Europy stacje paliw sa w budynkach mieszkalnych na parterze (tak jakby usunąć ściany w sklepie i pod budynek sie wjeżdża. ). Czy miejsce dobre? Cóż, na Botaniku nie ma stacji paliw, najblizsza geograficznie LPG to TEZET przy McDonald, realnie to stacja na rondzie krwiodawców... Bez wątpienie bedzie ruch na tej stacji Aczkolwiek istotnie mozna by pokusić się o lepsze umiejscowienie - choćby na skrzyżowaniu Poligonowej z Willową - ale tu kto inny ma ziemię w posiadaniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litości!Trzeba sie było pobudować pod lasem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie było stacji w planie zagospidarowania to teraz nie róbcie z ludzi idiotow, gdzie ktoś widział stacje koło ogrodu, chyba nie brakuje cpnow w mieście żeby jeszcze spać koło benzyny, trochę umiaru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Labora nazwała tę inwestycję "Pretige Side"??? Lidl i stacja paliw "wyjątkowe" sąsiedztwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak tankowac to by chcial kazdy ale juz nie pod domem, a ile jest stacji osiedlowych w Lublinie i nikt sie nie pytal mieszkancow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka, że nie wiadomo czemu, w tej części miasta brakuje stacji paliw i porządnego banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka mieszkam obok i widzę jak te tereny się rozbudowały w przeciągu 10 lat. Lidl, alkohole 24 h , nowa szkoła i głośne dzwonki co 45 min na całe osiedle i wreszcie kościół z trzema dzwonami... mi osobiście nie przeszkadzają ale JAŚIE PAŃSTWO Z KILKU DOMKÓW MAJĄ PRETĘSJĘ A DO KOGO PYTAM .........JEŚLI CISZY I ZIELENI SIĘ CHCIAŁO TO TRZEBA BYŁO SOBIE KUPIĆ LEŚNICZÓWKĘ NA ROZTOCZU .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarówno stacja paliw jak i bank a także przychodnia zdrowia są niezbędne na Sławinie - bardzo bardzo popieramy taką inwestycję!!!  Jesli nie tu to może koło Biedronki albo koło Stokrotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...