Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Obrońcy "prywatnych uczelni", nie oszukujcie się Wszyscy wiemy że na uczelnie państwowe poszli ci, którzy byli w stanie zdać dobrze egzaminy na studia, teraz zdać dobrze maturę. Osobniki mierniejsze intelektualnie musiały zadowolić się prywatnymi uczelniami - proste I nie ma co się obrażać, w dzisiejszych czasach nie trzeba być omnibusem by do czegoś dojść w życiu, przykład: Lepper
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyluzowany, Ty łosiu, ukończyłam państwową uczelnię i ukończyłam WSHE więc mam porównanie. Może i czasem jest jak mówisz, choć wstępne egzaminy o niczym nie świadczą, a przysparzają dużo stresu. To, co kto potrafi, widać dopiero na studiach. Są prywatne uczelnie marne i dobre, ASHE jest na dobrym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AHE przygotowała i wdraża program naprawczy, który został przesłany również do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Poczytajcie: http://www.ahe.lodz.pl/index.php?lang=pl&a...d=46&id=309
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam firmę, jestem pracodawcą. I dla mnie nie ma większego znaczenia kto jaki ma papier. Ale zauważyłem jedno: ludzie po sprawdzonych, państwowych uczelniach mają jakąś wiedzę, chęci czy cele do osiągnięcia. Natomist ci z przpadkowych, prywatnych, płatnych szkół - wiedzą niewiele, nie mają wyobrażenia o sobie i nie potrafią się uczyć nowych rzeczy. To spore uproszczenie, wiem, ale takie mam zdanie. Tyle w tej kwestii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ahe to najwieksza sciema do nauczania studentow. wiem studiowalam tam i placi sie a nic nie wymagaja nawet nie trzeba chodzic i ma sie srednia 5,0. gorszej zenady nie widzialam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
synek z postu wyżej: nie p... jak się nie znasz. i nie rób głupiej opinii bo za takie coś można wyciągnać odpowiedzialność karną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyluzowany napisał:
Obrońcy "prywatnych uczelni", nie oszukujcie się Wszyscy wiemy że na uczelnie państwowe poszli ci, którzy byli w stanie zdać dobrze egzaminy na studia, teraz zdać dobrze maturę. Osobniki mierniejsze intelektualnie musiały zadowolić się prywatnymi uczelniami - proste I nie ma co się obrażać, w dzisiejszych czasach nie trzeba być omnibusem by do czegoś dojść w życiu, przykład: Lepper
Mówicie ze państwowe uczelnie są takie wspaniałe ... maja renomę zgadza się ale i mają porypany program dużo zbędnych rzeczy do nauki.... przykład?? proszę bardzo Studiowałem na politechnice lubelskiej kierunek marketing i zarządzanie, w programie mojego nauczania było spawanie zajęcia z obróbki na tokarce i tak dalej teraz się pytam po co mi osobie zajmującej się marketingiem spawanie?? bo ja do tej pory 4 lata już pracuje nie mogę wykorzystać ten umiejętności:]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adw napisał:
hahhaha !! litosci !! poziom kształcenia bardzo dobry na wyspie ? przeciaz tam sa same tumany ! w 95% na prywatnych sa jełopy i głaby ! przeciez nie beda ich uczyli jakis powaznych rzeczy , bo najzwyczajniej w swiecie oni tego nie ogarna !! w sumie dobrze ze zaczynaja likwidowac te przybytki deb***izmu , przynajmniej stopien tego licencjata czy tam magistra bedzie cos znaczył , bo teraz kazdy dureń moze go miec
sądząc po Twojej wypowiedzi na pewno masz wyższe wykształcenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adw napisał:
hahhaha !! litosci !! poziom kształcenia bardzo dobry na wyspie ? przeciaz tam sa same tumany ! w 95% na prywatnych sa jełopy i głaby ! przeciez nie beda ich uczyli jakis powaznych rzeczy , bo najzwyczajniej w swiecie oni tego nie ogarna !! w sumie dobrze ze zaczynaja likwidowac te przybytki deb***izmu , przynajmniej stopien tego licencjata czy tam magistra bedzie cos znaczył , bo teraz kazdy dureń moze go miec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...