Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co dalej z Żukiem? Sesja nadzwyczajna w poniedziałek. PiS: "Po co ten pośpiech?"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2016 r. o 18:02 Powrót do artykułu
Jezeli ktos lamie prawo to jest na to paragraw i nic nie Usprawiedliwia przestepstwa zajrzec tez w inne miejsca To zobaczymy jaki to aniolek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda , wierni Jarkowi wbrew mieszkańcom miasta. Ale to lublinianie, niestety głosowali na Pis. Co z Wami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwanek kandydował z ... Nowoczesnej, w Sześciu Króli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed ratuszem demonstracja pracowników i rodzin w obronie Zuka. Z hasłem: ŻADAMY CZĘSTYCH WYCIECZEK DO IZRAELA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwanek ma na imię DANIEL...., nie Dariusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sytuacja, że tak powiem, analogiczna do tej z Sosnowskim..... sejmik go odwołał a za pięc minut znów powołał... i jeszcze burak na tym zarobił pare kafli...... bodajże osiem patoli jak nie więcej w ramach odprawy, dobre sobie..... ciekawe czy ktos sprawdził, czy przekazał tę kwotę , jak deklarował, na cele charytatywne... śmiem wątpić........ a ile wyciągnie żuczek????????? tylko uwaga... wczoraj był widziany u lekarza więc może ciężko zachorowac na pół roku np.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze pozostaje referendum o odwołanie tego pana. Doświadczenie w zbieraniu podpisów już mam - w sprawie projektu uchwały do rady miasta o wjazd busów City Tour na Stare Miasto,zebrałem ponad 1600 podpisów. Czekam na poparcie tej inicjatywy. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę komentujących Żukoprzeciwników o wskazanie, kto ich zdaniem będzie lepszym prezydentem. Tułajew, lektor i fotograf z parafii na Czechowie, czy może Czarnek z KUL-u? Dajcie mi lepszego prezydenta a przyznam Wam rację. Do tego czasu - dajcie Żukowi skończyć, co zaczął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co robicie demonstracje za poparciem? Prawo w tym zakresie jest czarno - białe tj. złamał zakaz czy też nie złamał zakazu. W przypadku złamania zakazu jest tylko jedno rozwiązanie. To nie ma nic wspólnego z zasługami konkretnego człowieka, jego pochodzeniem, poglądami itd. Niech się sprawą zajmie KOD (broni prawa i konstytucji) lub środowisko prawnicze. Dlaczego milczą? Odpowiedź jest oczywista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opublikujcie listę uczestników wycieczki do Izraela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aby pisiory mogły wprowadzić koryto+ w Lublinie najpierw musza zabrać koryto ++ Żuka.  a na nowego prezydenta dać Artura Sobonia chyba jedyny ogarnięty w pisie i też ze Świdnika jak Żuk to nikomu nie bedzie przeszkadzać ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISmatołki sp... do Wraszafki jak wam rozwoj Lubblina nie pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybitne 2 kadencje prezydenta Żuka. Choć żal mam ogromny w sercu że nastał tak smutny czas, iż teraz mamy musimy bronić naszego prezydenta przed 'maluczkimi" z warszafki" radni i posłowie z pisu to chyba zaślepieni blaskiem swojego Pana innego wytłumaczenia nie widzę a zmiany w mieście i owszem co roku jest lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurski miał rację i kupili nas wyborców za marne 500 złotych a teraz zabiorą nam w podatkach, emeryturach, rentach zusach i w sklepach i w bankach 1000 zł a teraz radni z pisu śmią atakowac naszego prezydenta zamiast go bronic korzystaja ze wsyztskich inwestycji Żuka w jego blasku sie ogrzewają chwalą jak to Lublin teraz wygląda a na konferencju szczują bo tak kazał im Prezes 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[table] e. Ubiegły rok - aqua lublin otwarte, nowy plac przed dawnym teatrem w budowie, w tym roku to na Czechowie non stop drogi w remoncie. Ja nie wiem, nie rozumiem, jak można tego nie widzieć? [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ubiegły rok - aqua lublin otwarte, nowy plac przed dawnym teatrem w budowie, w tym roku to na Czechowie non stop drogi w remoncie. Ja nie wiem, nie rozumiem, jak można tego nie widzieć? Ale PS ma to w d....oni chcą tylko rządzić w Lublini a ich rządznie juz z nami cały świat się  zPOlski śmieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radni zajmijcie się swoimi obowiązkami, albo choćiaż Żukowi nie przeszkadzają i będie GIT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem jest tylko 1 Żuk nie jest z partii PIS nie ma legitymacji to trwa nagonka i na Żuka i na nasze miasto PIS kto nie z nami ten przeciwko nam i nieważne,że pis dzieki nam mieszkańcom Lublina wygrał wybory mają to gdzieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk rozdaje tereny za grosze wybranym. Jestem za jego odwołaniem. Jak nauczy się traktować wszystkich jednakowo to powrócą do Lublina prawdziwi inwestorzy. Na razie rozdaje miejskie tereny za darmo zaprzyjaźnionym deweloperom (dlaczego tak walczył by Dolcan zrezygnował z Lublina), dlaczego pomaga Orionowi (niejasny biurowiec) , Kino Kosmos - zmiana planów zagospodarowania i biurowiec zamiast kina i obiektu dla ludności, Górki Czechowskie - TBV - zmiana panów zagospodarowania. Dlaczego dopiero jak wykupią grunty wybrane osoby i firmy cudem można zmienić plan zagospodarowania a dla inwestorów z zewnątrz takich możliwości wcześniej nie było. Jak będziemy walczyli z zewnętrznymi inwestorami (może mniej płacą pod stołem) to nigdy się nie będziemy rozwijać jak inne miasta. Powinien już dawno odejść ze wstydem a nie kierować nie swoim miastem. Żuk to przecież twórca, szczególnie lubelskiego systemu zarządzania ruchem. Tak dobrze działa jak jego przejrzystość w sprzedaży nieruchomości miejskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucic palowca bo ryj jemu przyrosl do koryta I wiecej szkod zrobi. Wy radni z PO jestesci obserwowani tak wiec niepopierajcie Zuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...