Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CO MOGą MI ZROBIC JAK MIESZKAM Z DZIEWCZYNą KTóRA MA PRAWIE 18

Utworzony przez SZKLAZ, 3 września 2008 r. o 14:31
PROSZĘ O POMOC CO JA MAM ROBIĆ MIESZKAM Z M0OJą dziewczyną BRAKUJE JEJ 4 MIEśIąCZE DO 18 A JEJ MATKA GROZI MI ZE JAK NIE WRÓCI DO DOMU TO MI SPRAWĘ założy PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ CO MI ZA TO GROZI DZIĘKUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic Ci nie grozi - jezeli ma skonczone 15 lat. inna sprawa jest ze nie jest pelnoletnia, ale jezeli mieszka z Toba na wlasne zyczenie, w sensie Ty jej do tego nie zmuszasz to jest to jej wolna wola. Musi ona jedynie pamietac ze nadal pozostaje pod opieka rodziców, w zwiazku z tym powinna szanowac ich wole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppp napisał:
Nic Ci nie grozi - jezeli ma skonczone 15 lat. inna sprawa jest ze nie jest pelnoletnia, ale jezeli mieszka z Toba na wlasne zyczenie, w sensie Ty jej do tego nie zmuszasz to jest to jej wolna wola. Musi ona jedynie pamietac ze nadal pozostaje pod opieka rodziców, w zwiazku z tym powinna szanowac ich wole.
ALE NAWET JAK MI założy JEJ MATKA SPRAWĘ A ONA POWIE ZE ONA CHCE MIESZKAĆ ZE mną TO NIC MI NIE mogoł ZROBIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='RAMZES' date='3.09.2008, 20:44' post='50413'] ALE NAWET JAK MI założy JEJ MATKA SPRAWĘ A ONA POWIE ZE ONA CHCE MIESZKAĆ ZE mną TO NIC MI NIE mogoł ZROBIĆ [/quote A I JESZCZE JEŚLI MA KURATORA TO NIC KURATOR NIE MOŻE ZROBIĆ MI BO WCZORAJ PANI KURATOR JOANNA P groziła MI ZE PÓJDĘ SIEDZIEĆ JAK NIE WRÓCI DO DOMU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...