Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co nam będzie wolno w Ogrodzie Saskim?

Utworzony przez obser, 4 marca 2014 o 09:26 Powrót do artykułu
Tyle kasy wpompowano i tyle czasu to trwało a efekt wizualny zerowy. Po nowych alejkach proponuje chodzić w gumiakach ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie mogę doczekać się aż wszystko zacznie kwitnąć, a na dworze zrobi się ciepło i wiosennie. Cieszę się, że Saski nie będzie zamykany na noc. Wiele osób skraca sobie tamtędy drogę np wracając z pracy. 
0
hehe no to pieknie, bedzie publiczny kibel i żygalnia dla menelstwa dyskotekowo - "studenciakowo". Kiedy pojawią sie pierwsze zniszczenia? a nie sory już były ... poprzewracane ławki :) w każdym zachodnim kraju parki na noc są zamykane i jakoś nikt nie widzi w tym problemu. Dobrze ze chociaż te czworonożne srajtuchy nie beda minowały Parku.
0
No wieśniak tylko w gumiaki może zaproponować. Normalne.
0
hehe no to pieknie, bedzie publiczny kibel i żygalnia dla menelstwa dyskotekowo - "studenciakowo". Kiedy pojawią sie pierwsze zniszczenia? a nie sory już były ... poprzewracane ławki :) w każdym zachodnim kraju parki na noc są zamykane i jakoś nikt nie widzi w tym problemu. Dobrze ze chociaż te czworonożne srajtuchy nie beda minowały Parku.
  Jest monitoring, więc spokojnie. Mam nadzieję, że Ty nie będziesz wchodził do Saskiego, bo z takim "kulturalnym" językiem to sam powinieneś nie wychodzić z meliny.
0
I dobrze - zero psow gownojadow - patrole strazy miejskiej i bedzie dobrze.... nie ma nic gorszego niz wdepnac w wielkie psie gowno na chodniku
0
To może wydzielić miejsca gdzie nie wolno wchodzić z psami a na głównych alejkach porozstawiać pojemniki na psie odchody i egzekwować sprzątanie po pupilach. Park powinien być dla wszystkich a nie tylko dla niektórych. Te wszystkie zakazy przypominają mi ocoby które kupują sobie piękne meble i obkładają je folią żeby się nie zniszczyły i zakazują ich używać bo drogie i mogą się zniszczyć.   Edukować nie karać !!!
0
To może wydzielić miejsca gdzie nie wolno wchodzić z psami a na głównych alejkach porozstawiać pojemniki na psie odchody i egzekwować sprzątanie po pupilach. Park powinien być dla wszystkich a nie tylko dla niektórych. Te wszystkie zakazy przypominają mi ocoby które kupują sobie piękne meble i obkładają je folią żeby się nie zniszczyły i zakazują ich używać bo drogie i mogą się zniszczyć.   Edukować nie karać !!!
0
W każdym kraju na zachodzie Europy parki są dla ludzi. Np. w Londynie, gdzie miaszkam, można w nich jeździć na rowerach, wprowadzać psy, połazić albo poleżeć na trawniku, śpiewać, grać na gitarze, a nawet pić piwo lub wino. No I większośc parków akurat jest zamykanana na noc, bo to służy zarówno bezpieczeństwu ludzi, jak I samy parkom. Szkoda, że Lublin wciąż chce być mentalnie bardziej wschodznim, niż zachodznim miastem Europy. :)
0
Jest monitoring, więc spokojnie. Mam nadzieję, że Ty nie będziesz wchodził do Saskiego, bo z takim "kulturalnym" językiem to sam powinieneś nie wychodzić z meliny.
prawda w oczy kole??? mam napisać - "wydzieliny ustrojowe i treść żołądkowa" czy " zbędne produkty przemiany materii czworonożnych pupili"? taka jest " kultura lublinian.zasrać psami, zniszyczyć, pomazać, połamać- panie "kulturalny " a upomnij takiego to jeszcze w gębę możesz dostać. monitoring? chyba kpisz............
0
Ja też za tym zero psów w ogrodzie chciało sie mieć pieska to i obowiązki troszke dalej na spacery na poligony itp. banda cwaniaków i tak by po swoich pupilach nie sprzątała.Rowerzyści również powinni mieć zakaz z wyjątkiem rodziców z dziećmi do lat 12. wszystko inne nie plus powinni zamontować stojaki na rowery jak jakiś rowerzysta chce pospacerować po ogrodzie.
0
park zapowiada się super. jak tylko zacznie się wiosna na pewno będzie pięknie :)
0
a ja myślę że psie kupy świetnie się wkomponują w to gliniane  klepisko zwane szumnie alejkami.rowerzystów też oczywiście nie może zabraknąć.przecież musimy do cholery być tolerancyjni.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: