Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co nurtuje lubelskich przedsiębiorców?

Utworzony przez fr, 17 marca 2014 o 20:20 Powrót do artykułu
Problem lubelskich przedsiębiorców  -  jak dobrze upaść.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a może byście wzięli pod uwagę co nurtuje polskich pracowników, bo .... za 1200 zł nie idzie przeżyć, to jest głodowa eutanazja, .......... rząd, dbają tylko o siebie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To załóż sobie działalność gospodarczą i zobaczysz czy będzie w stanie zapłacić pracownikowi te 1200 bo tobie się wydaje że tylko tyle kosztuje pracownik. Przyjdzie taki jełop do roboty z wielką łaską, poobija się ile będzie mógł i ma w dupie a koło interesu musi biegać kto inny bo ja mam mieć tylko zapłacone. Też bym chciał więcej zarabiać ale jak widzę te wszechobecne postawy roszczeniowe a nic od siebie to mnie krew zła zalewa, tak komuna i socjalizm rozpuściły chołote że tylko łapy umie wyciągać nic więcej. Marzę o czasach kiedy nie będzie trzeba płacić takiego chorendalnego ZUSu na te całą bandę nierobów która żeruje na pracujących ludziach - to jest problem że nasze pensje stoją bo ZUS utrzymuje za nasze składki nierobów, kobiety w ciąży które od pierwszych dni w ciązy udają że zagrożone ciąże (a sa odp. odrębne przepisy o war pracy kobiet w ciaży), pseudorencistów i L4 przy byle gównie... Marks poniekąd miał rację "nie pracujesz - nie jesz"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To załóż sobie działalność gospodarczą i zobaczysz czy będzie w stanie zapłacić pracownikowi te 1200 bo tobie się wydaje że tylko tyle kosztuje pracownik. Przyjdzie taki jełop do roboty z wielką łaską, poobija się ile będzie mógł i ma w du*** a koło interesu musi biegać kto inny bo ja mam mieć tylko zapłacone. Też bym chciał więcej zarabiać ale jak widzę te wszechobecne postawy roszczeniowe a nic od siebie to mnie krew zła zalewa, tak komuna i socjalizm rozpuściły chołote że tylko łapy umie wyciągać nic więcej. Marzę o czasach kiedy nie będzie trzeba płacić takiego chorendalnego ZUSu na te całą bandę nierobów która żeruje na pracujących ludziach - to jest problem że nasze pensje stoją bo ZUS utrzymuje za nasze składki nierobów, kobiety w ciąży które od pierwszych dni w ciązy udają że zagrożone ciąże (a sa odp. odrębne przepisy o war pracy kobiet w ciaży), pseudorencistów i L4 przy byle gównie... Marks poniekąd miał rację "nie pracujesz - nie jesz"
Kapitalista bez kapitału. Typowy lubelski pracodawca. Zatrudnia "jełopów" bo tylko taki zainteresuje się jego ofertą. Takie dziady psują rynek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ile to do wyborów po zostało, że lokalnie mówi się o rozwiązaniach globalnych oczywiście dla kraju, bo kwestie uregulowań UE można zmienić tylko przez Brukselę.   Posiedzieli, pogadali przyjęli dezyderaty i co najważniejsze uwiarygodnili dwóch lokalnych samorządowych polityków.   Trzeba pisać o tym, co boli przedsiębiorców tu i teraz.   Ano boli nas trwonienie trudów naszej pracy w postaci płaconych podatków.   Boli nas totalny przerost administracji i zero urzędniczej odpowiedzialności.   Boli nas protekcjonizm w postaci ulg i preferencji dla obcych, z którymi na ich terenie nie możemy tak konkurować.   Boli nas marnotrawienie publicznych środków na "inwestycje", które dla każdego przedsiębiorcy są na samym końcu - nie licząc oczywiście tych, których firmy są tylko słupami do wprowadzania w obrót gospodarczy nieewidencjonowanych przychodów z przestępczej działalności.   Zebranym w Lublinie towarzyszom przedsiębiorcom wypada życzyć spokojnych snów, bo mają chyba z tym już poważny problem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kapitalista bez kapitału. Typowy lubelski pracodawca. Zatrudnia "jełopów" bo tylko taki zainteresuje się jego ofertą. Takie dziady psują rynek.
  DOKŁADNIE! Na zachodzie biznesmeni dorabiają sie pokoleniami a u nas porobi taki na zmywaku w Londynie i zaklada firmę. Działa to jak onegdaj fala w wojsku, sam został przeczołgany, to czym prędzej chce sie odkuć i czołgać innych. Zatrudnia najtańszych jołopów, nie ma na potrzebne maszyny i narzędzia i tak lepi gówienko do mazi. Na ten lament typu " zmniejszcie podatki to utworzymy nowe miejsca pracy" nie dajcie sie po raz kolejny nabrać. Przerabialiśmy już to parę lat temu, zmniejszono podatki, a liczba miejsc pracy wcale nie wzrosła. Biznesmen wolał pojechać dalej na wakacje, kupić bardziej wypasioną furę, czy bzyknąć dzieci kolejnej młodszej partnerce i wybudować jej kolejną chałupę,  o kolejnych alimentach nie wspomnę. Zatrudnianie nowych pracowników miał daleko w drupie... no chyba że młodą zgrabną siksę do bzykania.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech mi Goliszewski nie opowiada o zmniejszeniu obciążeń ZUS - bo to juz przerabialiśmy, na gadaniu się kończy ! Tu trzeba działać a nie gadać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podzielam marudzenie wielu z komentatorow . My przedsiębiorcy musimy!!! tworzyć dobre(dobrze płatne) miejsca pracy. Zasłanianie się wysokimi kosztami pracy jest nie dorzeczne . Jeżeli nie weźmiemy się do pracy to wszyscy dobrzy kandydaci do pracy wyjada do UK lub do Wawy i tam bedą pomagać rosnąć firma w których pracują .
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: