Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co piąta rodzina w woj. lubelskim żyje w ubóstwie. RAPORT

Utworzony przez Lublinianin, 13 września 2013 r. o 09:17 Powrót do artykułu
 
    Dawniej ludzie na wsiach wychowywali po kilkanaście dzieciaków i było OK - żadnej patologii. Teraz pary decydują się na jedno dziecko (o ile w ogóle się decydują) i piep...ą w jakim to ubóstwie żyją bo sąsiad ma nowego mercedesa i willę z pięcioma sypialniami a oni tylko mały dom i opla astrę. Proponuję pojeździć troszkę po Białorusi i Ukrainie to zmienisz zdanie co do swojego ubóstwa.    
kolejny idiot co sie cofa w rozwoju, bo karze żyć jak dawniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    to wyślij starą do pracy, do tego po co robiłeś dwoje dzieci jak was nie stać, ja nie mam żadnego bo mnie nie stać, tylko przygłupy robią dzieci nie majac pieniędzy na ich wychowanie  
A ty co konfidencie ? jesteś na dobrej SBeckiej emeryturce,skoro tak chwalisz POczynania tego żyda kaszubskiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty co konfidencie ? jesteś na dobrej SBeckiej emeryturce,skoro tak chwalisz POczynania tego żyda kaszubskiego ?
  jakbym była na dobrej esbeckiej emeryturze tzn. zarabiałabym wcześniej dużo to miałabym dzieci, a tak w tym pier***onym kraju nie stac mnie na dziecko i dalej uważam, ze jak ktoś nie ma pieniędzy a robi dzieci to tepak, bo nikt o zdrowych zmysłach nie mając pieniędzy robi dziecko    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  jakbym była na dobrej esbeckiej emeryturze tzn. zarabiałabym wcześniej dużo to miałabym dzieci, a tak w tym pier***onym kraju nie stac mnie na dziecko i dalej uważam, ze jak ktoś nie ma pieniędzy a robi dzieci to tepak, bo nikt o zdrowych zmysłach nie mając pieniędzy robi dziecko      
Dla mnie dziecko jest owocem miłości łączącej kobietę i mężczyznę,a nie efektem końcowym określonej roboty jak to określasz.Podane przez Ciebie argumenty nie przemawiają do mnie chociaż rozumiem,że ciężko jest żyć bez pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co piąta rodzina wg.wybiórczej,wg.normalnych statystyk i mediów co trzecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...