Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co PiS zrobiło dla Lubelszczyzny? (wideo)

Utworzony przez Spider, 17 grudnia 2007 r. o 14:32 Powrót do artykułu
Spokojnie nie bójcie się. Jestem juz w trakcie konsultacji z regionami: Podkarpacie, Lubelszyczyzna i Białostockie. Jak tylko okaże się że znów będą chcieli nas oszukac, wówczas zorganizujemy PROTEST całej ściany wschodniej. Nie pozwolę aby nas permanentnie marginalizowano. Wystarczy tego! Jestem młodym człowiekiem i chcę normalnie żyć w kraju. nie chcę jechac do Anglii żyć w suterenie, jeść Tesco produkty i cieszyć się że jestem za granicą. Tu chcę budowac swoją przyszłość. A GDZIE W OGÓLE SĄ NASI POSŁOWIE? Zamiast rozliczać innych, trzeba sie wziąć do pracy. Mam wrażanie, że powolutku, zamienia się Pan w malutki PiS. Rozliczenia i prawie teczki. Daleko Pan tak nie zajedzie. OCZEKUJEMY KONKRETNYCH DZIAŁAŃ I WYNIKÓW. Proszę o tym pamietać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co dla lubelszczyzny zrobi(ła) PO, a to m.in., że odwołano prokuratora, który odważył się podjąć decyzję o zbadaniu 15 umorzonych postępowań w sprawach, w tle których jest burmistrza Kraśnika, prawa ręka Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągła zasada - bilans wyjścia i tymi powrotami do trudnych z waszym udziałem dwu lat minionych rządów to już obsesja Panowie do-ro-boty fakt , że poparcia macie ok. 100% ale to zasługa Julii Pietrowny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spider napisał:
Spokojnie nie bójcie się. Jestem juz w trakcie konsultacji z regionami: Podkarpacie, Lubelszyczyzna i Białostockie.
a ktoś Ty taki? przedstaw się oficjalnie. Moze razem będziemyse organizować w tej sprawie. Bo uząm ją za słuszną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie mówić ale PIS to była dośc prymitywna partia , całe szczęście że podzieli losy swoich koalicjantów gdyby jeszcze prrządzili ze dwa lata to wrócilibyśmy do kryzysu. U nich tylko Rydzyk i biskupy by sie wypaśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydze sie za Palikota, jego wypowiedzi są prymitywne i płytkie. NIe zycze sobie zeby mnie reprezentował w sejmie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty Palikot tylko zabierasz sługusie. Co ty ZAMIERZASZ zrobić?? Jeszcze się tym nie pochwaliłeś więc nie będzie cię nawet za co rozliczać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
Wstydze sie za Palikota, jego wypowiedzi są prymitywne i płytkie. NIe zycze sobie zeby mnie reprezentował w sejmie!
max to ty jesteś PRYMITYW tylko o tym nie wiesz jesteś wielki *****j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie otwórzcie w końcu oczy !!!!!!!!!!!zapodają wam w mediach brednie a wy łakniecie je jak ciepłe bułki krótko)nie patrz na swoją dupę , tylko spójrz dokoła!!! a przestaniesz być sprzedawczykiem tego systemu !!!!! PO to niezrównoważony pensjonariusz polskiego domu wariatów którego ktoś co ma w tym interes dopuścił do głosu!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...