Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ta pani bardzo nieładnie pachnie,byłem raz w jej pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam poszukać w sieci prac tej artystki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MACIE CO ROBIC!!!!! ZOSTAWCIE W SPOKOJU JANA PAWLA II. ZAJMIJCIE SIE PRACA NA RZECZ LUDZI. LUBELSKIE DROGI WYGLADAJA JAK CHOLERNY PAKISTAN!!!! KURDE WSTYD, ZAGRANICZNI TURYSCI, JAK TYLKO WJEZDZAJA DO MIASTA -> DOSTAJA WSTRZASY MOZGU! CHOLERNE DZIADOWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykłe czepialstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie koniec świata - obrazek z podobizną człowieka który ma honorowe obywatelstwo miasta powisiał jakiś czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta artystka ma chyba straszne parcie na szkło skoro zajmuje się takimi ***relami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mamy demokrację to po sondzie widaćc że wiekszosci to nie przeszkadza to gdzie problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak długo 2-3% mniejszość ateistów (mniej więcej tylu jest w Polsce nieochrzczonych i niewychowywanych w duchu żadnej religii) z czego pewnie tylko połowa radykałowie będzie sobie rościła prawo do rządzenia pozostałymi 97%? Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził, a w Polsce większość (i to znaczącą większość stanowią osoby przynajmniej deklarujące się jako wierzące). Co ciekawe te same środowiska tak nieprzychylne kk, są chętnie otwarte na imigrantów, nie przeszkadza im islam i kobieta w burce, chętnie odwołują się do dziedzictwa Żydowskiego i Ukraińskiego miasta Lublina. Myślę, że przynajmniej część z tych osób ma ze sobą jakiś problem. Pewnie od dzieciństwa czymś się "wyróżniali" od swoich rówieśników przez co nie mieli z ich strony akceptacji i teraz znajdują sobie obiekt swojej "frustracji". Nie lubią wyróżniać się z tłumu, chcą żeby takich osób takich jak one było najwięcej, wtedy nikt nie będzie na nie zwracał uwagi. To tak jak z okularnikiem w szkole. Albo z kobietami opalającymi się topless. Gdyby jakaś kobieta/dziewczyna zaczęła tak się opalać w Lublinie każdy by się na nią gapił, na plaży w Hiszpanii nikt nie zwraca na nie uwagi. Nie dziwi więc fakt, że np. geje chcą by było jak najwięcej gejów, bo nie chcą wyróżniać się z tłumu. Co do ateistów, to normalnemu ateiście ani krzyż ani JP II na zdjęciu nie powinien przeszkadzać. Powinien to traktować w postaci jakiejś ozdoby lub zdjęcia zwykłej postaci i patrzeć się na portret JP II tak jak ja np. patrzę na portret Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak długo 2-3% mniejszość ateistów (mniej więcej tylu jest w Polsce nieochrzczonych i niewychowywanych w duchu żadnej religii) z czego pewnie tylko połowa radykałowie będzie sobie rościła prawo do rządzenia pozostałymi 97%? Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził, a w Polsce większość (i to znaczącą większość stanowią osoby przynajmniej deklarujące się jako wierzące). Co ciekawe te same środowiska tak nieprzychylne kk, są chętnie otwarte na imigrantów, nie przeszkadza im islam i kobieta w burce, chętnie odwołują się do dziedzictwa Żydowskiego i Ukraińskiego miasta Lublina. Myślę, że przynajmniej część z tych osób ma ze sobą jakiś problem. Pewnie od dzieciństwa czymś się "wyróżniali" od swoich rówieśników przez co nie mieli z ich strony akceptacji i teraz znajdują sobie obiekt swojej "frustracji". Nie lubią wyróżniać się z tłumu, chcą żeby takich osób takich jak one było najwięcej, wtedy nikt nie będzie na nie zwracał uwagi. To tak jak z okularnikiem w szkole. Albo z kobietami opalającymi się topless. Gdyby jakaś kobieta/dziewczyna zaczęła tak się opalać w Lublinie każdy by się na nią gapił, na plaży w Hiszpanii nikt nie zwraca na nie uwagi.  Nie dziwi więc fakt, że np. geje chcą by było jak najwięcej gejów, bo nie chcą wyróżniać się z tłumu. Co do ateistów, to normalnemu ateiście ani krzyż ani JP II na zdjęciu nie powinien przeszkadzać. Powinien to traktować w postaci jakiejś ozdoby lub zdjęcia zwykłej postaci i patrzeć się na portret JP II tak jak ja np. patrzę na portret Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Powiedz to mojemu proboszczowi, dla którego wszyscy z PO, PSL, Nowoczesnej to ateiści, a katolicy są tylko w Pisie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córeczka naczelnej lokalnego oddziału GW. Wyraźnie wena się skończyła na kontynuowanie wybitnej kariery artystycznej (w końcu ile można nabazgrać tych Matek Boskich w ciąży?) i postanowiła o sobie przypomnieć jakimś mały skandalikiem. Żałosne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hołda, a był taki lewacki menda. To rodzinka jegomościa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po wpisach userów widać jaki mamy ekumenizm w Polsce... miłuj bliźniego swego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak długo 2-3% mniejszość ateistów (mniej więcej tylu jest w Polsce nieochrzczonych i niewychowywanych w duchu żadnej religii) z czego pewnie tylko połowa radykałowie będzie sobie rościła prawo do rządzenia pozostałymi 97%? Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził, a w Polsce większość (i to znaczącą większość stanowią osoby przynajmniej deklarujące się jako wierzące). Co ciekawe te same środowiska tak nieprzychylne kk, są chętnie otwarte na imigrantów, nie przeszkadza im islam i kobieta w burce, chętnie odwołują się do dziedzictwa Żydowskiego i Ukraińskiego miasta Lublina. Myślę, że przynajmniej część z tych osób ma ze sobą jakiś problem. Pewnie od dzieciństwa czymś się "wyróżniali" od swoich rówieśników przez co nie mieli z ich strony akceptacji i teraz znajdują sobie obiekt swojej "frustracji". Nie lubią wyróżniać się z tłumu, chcą żeby takich osób takich jak one było najwięcej, wtedy nikt nie będzie na nie zwracał uwagi. To tak jak z okularnikiem w szkole. Albo z kobietami opalającymi się topless. Gdyby jakaś kobieta/dziewczyna zaczęła tak się opalać w Lublinie każdy by się na nią gapił, na plaży w Hiszpanii nikt nie zwraca na nie uwagi.  Nie dziwi więc fakt, że np. geje chcą by było jak najwięcej gejów, bo nie chcą wyróżniać się z tłumu. Co do ateistów, to normalnemu ateiście ani krzyż ani JP II na zdjęciu nie powinien przeszkadzać. Powinien to traktować w postaci jakiejś ozdoby lub zdjęcia zwykłej postaci i patrzeć się na portret JP II tak jak ja np. patrzę na portret Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Problem to masz Ty ze sobą. Jest w Konstytucji rozdział /Kościoła od Państwa? Jest. I sądzisz, że to te 2-3% uchwaliło? Wszystko w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nienawidzą Katolików a o sobie mówią, że są tolerancyjni? Mówią, że nie wierzą w Boga a Krzyż im przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
NIE MACIE CO ROBIC!!!!! ZOSTAWCIE W SPOKOJU JANA PAWLA II. ZAJMIJCIE SIE PRACA NA RZECZ LUDZI. LUBELSKIE DROGI WYGLADAJA JAK CHOLERNY PAKISTAN!!!! KURDE WSTYD, ZAGRANICZNI TURYSCI, JAK TYLKO WJEZDZAJA DO MIASTA -> DOSTAJA WSTRZASY MOZGU! CHOLERNE DZIADOWO
Zagraniczni? Ci z Ukrainy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@i tyle... a jak kończy się przysięga posłów i prezydenta? "I tak dopomóż mi Bóg." Sam jestem ochrzczonym i wybierzmowanym ateistą. I szczerze pomniki jp2 mi nie przeszkadzają. Nie jestem Talibem, by niszczyć kulturę kraju, w którym żyję. Natomiast chamstwo, wulgaryzm i brak obłady na ulicach miast już mi przeszkadzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wolność od religii tylko zwyczajna samowola.Więcej pokory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam nie przeszkadza w ogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundacja wolność od religii - a co to za wynalazek ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarzyna Holda, mam nadzieje ze nie bedziesz żądała ksiedza jak umrzesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...