Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale gdzie jest ulica 'Sieniawska'? ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie tam dom koła różańcowego! Wymodlicie może dobrobyt w kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze zadnego postu z rytualnymi stwierdzeniami o "lewackiej melinie", "brudasach", "narkomanach" etc. ? Gdzie sie podział "Prawdziwy Polak"?? Odsypia sylwestra w dalszym ciągu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rety. Smutno to przyznać mnie stałemu czytelnikowi ale DW systematycznie obniża poziom. Przecież nawet ja z 50 tką na karku wiem, że tzw klub "tektura" mieście się przy ul.Wieniawskiej a nie Sieniawskiej. Nawet jeśli to zwykłe przejęzyczenie to zdarzają się one w mojej gazecie zbyt często a Dziennik zdecydowanie przegrywa z "Gazetą Wyborczą" i "kurierem". Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łagiewnicka/Jakubowicka na Chajdowie - tam byłaby najlepsza lokalizacja dla nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Jeszcze zadnego postu z rytualnymi stwierdzeniami o "lewackiej melinie", "brudasach", "narkomanach" etc. ? Gdzie sie podział "Prawdziwy Polak"?? Odsypia sylwestra w dalszym ciągu?
Siedziba a zarazem sztab dla odradzającej się HA-SZOMER HA-CAIR podstawowym i priorytetowym zadaniem dla Żuka postawionym przez klan Pietrasiewiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata co szczujesz? może by tak najpierw dupek Pietrasiewicz wreszcie uporządkował sprawy prawne tektury a nie stawiał jak ma w swym ksieciowskim zwyczaju warunki i żądania wnerwia mnie ta roszczeniowość ludzi którzy nie maja na tyle przyzwoitości by płacić czynsz za lokal który zajmują przecie bezprawnie... to że sa to dzieci lokalnych kacyków nie czyni z nich ani artystów ani żadnych animatorów kultury ty zaś Agatko jako tez przecie córka nie byle jakiego urzędnika mogłabyś zachować tez odrobinę przyzwoitości w tej swojej obronie podobnych tobie dzieci lokalnych włodarzy doprawdy warto by było może wyjaśnić mieszkańcom lublina czemu maja sie dokładać do waszych nekrofilskich zabaw z których tak dumni jesteście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...