Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Co to ma do rzeczy, czy to moja córka?". Prezes LSM, córka i windy w spółdzielni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 kwietnia 2017 o 11:08 Powrót do artykułu
w *** w dyby i do lochu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponowałbym jeszcze zainteresować się kwestią mieszkań prezesa na LSM. To też ciekawy temat. Starszy, samotny człowiek, bez bliskich - 99% szans, że mieszkanie po takiej osobie stanie się własnością prezesa bądź kogoś z jego bliskich i będzie później wynajmowane.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i widać, że ludzie zaczynają dbać o swoje interesy. Brawo, więcej takich donosów, to mniej chwastów w naszym życiu publicznym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mieszkaŃcy lsm (szczegÓlnie z prawem wyborczym) ratujmy nasze osiedla! proszę przeczytać artykuły wraz z komentarzami w "dw" pt." protest na lsm. mieszkańcy nie chcą budowy kolejnego bloku" oraz "zlikwidowali boisko, zbudują dom seniora obok szkoły. niektórzy mieszkańcy za***eni".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Informacje na stronie "Ocalić Zielony Plac Zabaw" w facebooku. Ocalmy również zielone tereny na os. Sienkiewicza i Krasińskiego!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
teraz dopiero wyjdą wałki prezesa z wszystkich lat. Spółdzielcy zaczną pisać.... a wszystko się zaczęło od zabudowy osiedli tzw. "budynkami dla seniorów", które maja stanąć w najatrakcyjniejszych miejscach osiedli, na terenach zielonych dla mieszkańców. Doigrał się. A do tego podobno nielegalnie sprawuje swoją funkcję?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Naprawdę bezczelny ten dziadek jest.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam wszystkich. Można by sprawdzić w ilu radach nadzorczych jest Pan Prezes. Spółki są zależne od LSM czyli poletka prawie prywatnego P. Prezesa. Pozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest dopiero przykład patologii że taki facio może sobie dekadami siedzieć na stołeczku. A to wierzchołek góry lodowej spółdzielczości mieszkaniowej! I jakoś żadna władza się nie kwapi tego rozwalić, chcą wprowadzić kadencyjność w samorządach a w spółdzielni można i dożywotnio "prezesić". Pewnie prezio Gąbka teraz da odpór wrażym oskarżeniom w swojej gazetce zakładowej i gablocie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezio młody nie jest, więc ostatkiem sił robi wszystko żeby się nachapać ile tylko się da , aby rodzina była zadowolona. Zabudowuje na osiedlu wszystkie wolne place. I tak jak kiedyś LSM był symbolem zieleni to teraz robi się symbolem nomen omen betonu. ( jaki prezes takie osiedle) Dziwne , że jeszcze targu na Wileńskiej nie zburzył i nie postawił nowej hali tak jak miał to w zamiarze, Hansen się w grobie przewraca.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech prezes wytłumaczy sie dlaczego sam wszdł w posiadanie lokalu w inewstycji a wilenskiej gdzie najemca jest skok ! potem spoldzielnia zmienia konta na skok dziwne nie? cala inwestycja na wilenskiej tonie wypal spoldzielnia doklada do interesu ale prezes lokal ma ima sie dobrze!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pefidnie ( przed zebraniem mieszkańców planowanym 18.04 g.18 SP 38) postawili bramki na małym trawniku przy zagrodzonym boisku przy SP 38, w taki sposób by piłki lądowały w oknach mieszkańców bloku, którzy protestują przeciw pseudo "domowi seniora". Widać, że są zdeterminowani, by go zbudować mimo protestów dużej części członków spółdzielni. Na pewno chodzi o dużą kasę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tow. Gąbka wiecznie żywy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
18.04.2017 SP 38 godz.18 NASZE OSIEDLE - NASZA SPRAWA! Na os.Sienkiewicza na ogrodzonym boisku trawiastym przy SP 38 zamontowano już tablicę budowy, skrzynkę energetyczną i zwieziono płyty betonowe. TO OSTATNI MOMENT, BY URATOWAĆ NASZE OSIEDLE PRZED ZAKUSAMI DEWELOPERSKIMI SPÓŁDZIELNI! Kontrowersyjne z wielu powodów tzw. "domy seniora" budowane są wbrew woli mieszkańców!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Takie właśnie betony niszczą nasze spółdzielnie, a gdy pojawia się projekt zmian w prawie spółdzielczym to wysyłają najbardziej zaufanych ludzi o zbieranie podpisów przeciwko tym zmianom. Przykład oś. Przyjaźni gdzie od kilkunastu lat nic się nie zmieniło ( pomijając ocieplenie bloków, ułożenie kilkudziesięciu metrów chodników, kilka wiat śmietnikowych likwidacja kilku placów zabaw) Bolączką jest brak miejsc parkingowych i wg administracji nic się nie da zrobić. Tylko, że ta sama spółdzielnia na Kalinowszczyźnie potrafi znaleźć miejsca a u nas nic. Może prezes albo jakiś włodarz miejski sprowadzi się na osiedle to coś zmieni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
***s://***facebook.com/groups/1812674248990704/?ref=group_cover  18 kwietnia (wtorek) godz. 18.00. szkoła podstawowa nr 38, os. sienkiewicza. spotkanie mieszkańców i członków spółdzielni lsm.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyżby ? Po tylu latach. Miejmy nadzieję że pis nie sprzeda się za stołki w LSM i dojdą prawdę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teren planowanej budowy "domu seniora" ( co za cudowny eufemizm marketingowy) w środku osiedla w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły 38 praktycznie bez bezpiecznego dojazdu! Strach posłać dziecko do szkoły czy spacerować z wózkiem! A już dziś ruch na małej, osiedlowej uliczce Wołodyjowskiego z racji istniejącej szkoły jest ogromny. Niemożliwością jest też znalezienie wolnego miejsca parkingowego po godz.16 .Trudno sobie wyobrazić co będzie się działo gdy obok powstanie nowy blok.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po tylu latach się dowiedzieli ?? Windy od zawsze były dobrym źródełkiem ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wreszcie !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: