Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co w 7 lat zbudują i wyremontują

Utworzony przez Marcel, 10 października 2008 r. o 07:21 Powrót do artykułu
"Na remont pl. Litewskiego poczekamy do 2104 r" - fajna pomyłka Ale znając nasz ewładze podejrzeważ że jest to całkiem możliwe. Patząc na pozycje tego plany zadziwia totalna ignorancja Pana Prezydenta. Miasto stoi w korkach a w planie nie ma ujetych żadnych powazniejszych inwestycji drogowych (np. mała obwodnica, tunel pod Racławickimi z estakdą nad ul. Głeboką) a te co sa uzalezniowe sa od uzyskania funduszy unijnych. Barawo, brawo ciekawe tylko jak Pan panie Prezydencie przekona inwestorów do inwestowania w mieście po którym nie da sieswobodnie poruszać??? Mamy miec lotnisko i to sie chwali, ale jak do niego dojechać???!!! stojąc godzinę w korku na Al. Solidarności?? A moze stoja w takim samym korku na Kunickiego czy Kraśnickich?? POciągiem powie pan - jakim pociagiem??? Nie ma w planach szybbkiej kolejki do przyszłego lotniska !! Gdzie jest obwodnica drogowa miasta?? Czy nadal głowna arteria jakimi są Al. Kraśnicka AL. Solidarności i Witosa przebiegajaca przez centrum miasta ma być trasą tranzytową dla Torów jadących na granicę?? Ten plan jest dla mnie totalnie bezsensowny. Pomieszane są priorytety !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandalicznie pesymistyczny i zły Plan inwestycyjny p. Wasilewskiego !!!!!! już na ciebie wasil nie zagłosuje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na remont pl. Litewskiego poczekamy do 2104 r." - bez komentarza:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Dziękuję za czujność. W przypadku placu Litewskiego chodzi oczywiście o rok 2014 pozdrawiam Dominik Smaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z rozkorkowaniem skrzyżowań filaretów-głęboka-sowińskiego i sowińskiego-al. racławickie?? Czy to nie jest kluczowa inwestycja??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejrzałem cały dokument (jest dostępny na BIP UM Lublin). Ręce opadają. Jest to bardzo mało ambitny plan i nie rozwiązuje (do 2015 roku) problemów komunikacyjnych miasta. Brak tunelu i wiaduktu w ciągu Poniatowskiego - Sowińskiego. Brak przedłużenia Krańcowej do Wrotkowskiej (obiecywane w kampanii wyborczej!). Zadania odkładane na wiele lat... Tłumaczenia brakiem unijnej kasy - szkoda słów. Jakoś deptak się udało zbudować albo Kraśnicką przebudować bez unijnej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wasilewski!!!! Mam przed sobą ulotkę-gazetkę wyborczą. Wielki tytuł na pierwszej stronie "Razem stworzymy nowoczesne miasto", na czwartej czytamy o infrastrukturze komunikacyjnej "Nowy Lublin będzie miastem dynamicznie rozwijającym się. Do tego potrzebny jest sprawny i nowoczesny system komunikacyjny, system odpowiadający potrzebom mieszkańców, system, który napędza, a nie utrudnia rozwój miasta". Więc Panie Prezydencie proszę mi odpowiedzieć z łaski swej i powinności na łamach Dziennika Wschodniego na pytania jakie zadaję. Na ile zdezelowany płot boiska szkolnego na ul. Poniatowskiego jest potrzebą mieszkańców wzamian szerokiej 4-pasmowej arterii łączącej pólnoc z południem miasta? Jaka jest potrzeba mieszkańców Lublina na istnienie przeraźliwie szpecącej budowli u zbiegu Racławickich i Poniatowskiego, dzięki wyburzeniu której możnaby poszerzyć Poniatowskiego (nawet nie robiąc tunelu) i puścić tamtędy ruch uliczny. W jaki to sposób zakorkowane non stop ulice Sowińskiego, Filaretów, Głęboka napędzają rozwój miasta? Panie Prezydencie to są pytania do Pana odnośnie obietnic. Przejazd z Czechowa na Czuby to w korkach 45 minut. Na ul. Weteranów znajduje się stacja Pogotowia Ratunkowego. Zastanawiam się ilu ludzi zmarło tylko w czasie Pana kadencji z racji tego, że pogotowie przyjechało o kilka minut za późno. Jesteś Pan oszustem - oszustem jeszcze raz napiszę. Gdzie obiecany tunel pod Racławickimi? Płacę podatki na miasto, głosowałem na Pana, a Pan mnie zwyczajnie oszukał, mnie i tysiące Lublinian. Jesteś pan totalnym nieudacznikiem skoro nie zauważasz Pan rzeczywistych problemów komunikacyjnych miasta. Pańskie działanie to jest skandal nie wiem czy nie większy od Pańskiego poprzednika na tym samym stołku. Tomasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wtedy też kosztem 10 mln zł przebudowany ma być stadion przy Kresowej, na który przeniosą się rozgrywki w trakcie budowy nowego obiektu przy Al. Zygmuntowskich. Ta ostatnia inwestycja ma się zakończyć w 2013 r." Myślałem że powstanie nowy stadion w miejscu cukrowni. coś się zmieniło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...