Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co wybierze marszałek Hetman – Lublin czy Warszawę?

Utworzony przez Czytelniczka, 21 października 2011 o 14:11 Powrót do artykułu
To po co kandydował, skoro nie wie czy chce byc marszalkiem czy posłem?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kogo to interesuje? Robicie z "lubelskiej pipidówy" jakiś co najmniej Wrocław!
0
Wiadomo od początku, że wybierze Warszawę a nie Lublin. Pójdzie tam gdzie większą kasę będzie miał bo chyba nie po to kandydował na posła żeby siedział w Lublinie.....
0
jeśli kandydował to po co? aby teraz ogłosić że rezygnuje ? czy taki czyn trzeba ogłaszać na konferencji prasowej ? głupota
0
PSL stosuje w tych wyborach ciekawą strategię (wymianę liderów, którzy dostali się do sejmu na mniej znanych działaczy, przez rezygnację z mandatu). To będzie prawdopodobnie drugi marszałek (lub wice), który tak postąpi. Tylko, czy to jest uczciwe wobec wyborców?
0
..bo aspiracje Pana Hetmana sięgają wyżej niż stanowisko posła, i z tego powodu całe to zamieszanie. Nie po to miałby wrócić do Wawy, żeby tylko poselską ławę grzać.
0
Bravo panie marszałku może ex, tak PsL robi swoich wyborców w bambuko!
0
Czytelniczka napisał:
To po co kandydował, skoro nie wie czy chce byc marszalkiem czy posłem?
...właśnie. Czuję się jak idiota, oszukany idiota! Uwierzyłem w Hetmana Lubelskiego, w to co mówił, że postara się załatwić dla Lublina w sejmie! Przedstawiał program, plany, itd. I co. Okazuje się, że głosując na Niego oddałem głos na kogoś całkiem innego???????? Nigdy więcej nie dam się oszukać. Nigdy już nie uwierzę tej partii!!!
0
Kruk napisał:
PSL stosuje w tych wyborach ciekawą strategię (wymianę liderów, którzy dostali się do sejmu na mniej znanych działaczy, przez rezygnację z mandatu). To będzie prawdopodobnie drugi marszałek (lub wice), który tak postąpi. Tylko, czy to jest uczciwe wobec wyborców?
uczciwe, uczciwe. przecież niczego nie ukradli. a lubelszczyzna musi mieć takiego marszałka jak Hetman, bo inaczej znowu się pogrążymy. czy wy nie widzicie, że to najlepszy marszałek, jaki kiedykolwiek tym województwem rządził?
0
psl napisał:
...właśnie. Czuję się jak idiota, oszukany idiota! Uwierzyłem w Hetmana Lubelskiego, w to co mówił, że postara się załatwić dla Lublina w sejmie! Przedstawiał program, plany, itd. I co. Okazuje się, że głosując na Niego oddałem głos na kogoś całkiem innego???????? Nigdy więcej nie dam się oszukać. Nigdy już nie uwierzę tej partii!!!
nie histeryzuj. zaraz ci żyłka pęknie.
0
Mówiąc szczerze jest to specjalista od funduszy i pokazał to jako wiceminister i strumyk pieniędzy przypłynął więc ja jestem za tym by został. A dla wyborców którzy czują się oszukani to też będzie lepiej jak zobaczą efekty. Na sejm będzie jeszcze czas.
0
żałosny typek, nie zdecydował się przez całą kampanię i robi wyborców w bambuko. Radzi się w kurii. Jaja se robi czy co?? daleko mu do hetmana, to jest ministrant
0
widze ze adm. cenzoruje wpisy nieprzychylne hetmanowi,i gdzie jest ta wolnosc wypowiedzi
0
hetman oddaj kasę co na kampanie wydałeś
0
Sądzę, że PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś. Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 5,70 (od 01,01,2012 wzrost akcyzy); wraz z nierównymi dopłatami bezposrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 20120; wraz z podwyzszeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd. Dni PSL są policzone!
0
Gość napisał:
Sądzę, że PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś. Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 5,70 (od 01,01,2012 wzrost akcyzy); wraz z nierównymi dopłatami bezposrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 20120; wraz z podwyzszeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd. Dni PSL są policzone!
Ja widzę, że PSL bardzo liczy na popularność dzięki działaniom samorządów, które głównie są przez nich obsadzone, ale ... Sam mieszkam w gminie wiejskiej gdzie wójtem jest działacz PSlu, dużo robi, ale wszystko w części gminy w której sam mieszka, resztę olewa. I co? Część gminy (ok.20%) popiera i wójta i PSL, reszta jest wściekła. Z tych 20% zadowolonych na wybory chodzi połowa co daje już tylko 10%, z tych 10% jednak tylko ok. 1/3 zagłosuje na PSL co daje ostatecznie 3% poparcie w wyborach. Bez chłopów i zadowolonej wsi PSL nie ma w sejmie. Przejadą się na olewaniu chłopów i swych nadziejach opartych na samorządzie, już wkrótce.
0
PSL głosował za czy przeciw referendum? Jesli przeciw, to rozumiem, ze ma w d...e 1,5 miliona Polaków! Zielona strona mocy, nawet po 67. Idżmy dalej emerytura od 70!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: