Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co z dodatkowym pasem na Filaretów?

Utworzony przez Antyżuk, 18 grudnia 2012 r. o 08:51 Powrót do artykułu
Kolejny przykład nieudolności bandy nierobów z Zarządu dróg i mostów. Jak długo ci ,,ludzie'' i specjaliści będą utrzymywani za nasze pieniądze ??? To już jest kpina panie Żuk. Proszę zrobić z tym natychmiast porządek !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to było pewne że sie nie wyrobią z terminem a ni nawet w tym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest najlepsze: " Pytaliśmy w Ratuszu, czy ktoś sprawdza, co się dzieje na miejscu. – Wyznaczony jest inspektor nadzoru." Warunki zimowe nie pozwalają na wyjście z domu? Dobrze, że po wypłatę już nie trzeba chodzić do kasy tylko przysyłają na konto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego wynka?. miech na sali i wielkie jajaPrzecież jak się "miasto" zabierało do [rzetargu, jak to się ślimaczyło to wiadomo było , że w tym roku nic z tego nie będzie. Jdę o zakład , że nikt z (przynajmiej z czytelników) w to nie wierzył. Pogoda taka jak była ubiegłej jesieni i poczatek zimy trafiają się raz na 30 lat. A ten optymizm urzędnika z Miasta to mnie rozbraja, a tak prawdę powiedziawszy powinien się już podać do dymisji. A jak będzie ?.Podejrzewam , żę jak zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to że najlepiej nic nie robić jak za prezydenta PiS-ora.Wtedy nikt nie rozlicz z terminów i klawo jest.Można uprawiać turystykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle obłuda po polsku ...żenada i wstyd być Polakiem coraz częściej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już pora by w końcu ktoś zaczął ponośić odpowiedzialność za to czego nie robi,albo nie zrobił.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
comprehend eptala napisał:
Wychodzi na to że najlepiej nic nie robić jak za prezydenta PiS-ora.Wtedy nikt nie rozlicz z terminów i klawo jest.Można uprawiać turystykę.
Tylko za AWSu było podobnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHAHAHAHAHAHAH a mówiłem HAHAHAHAHAHAHAHA ŻE NIC Z TEGO NIE BEDZIE I CO MIALEM RACJE HEH JEBA.. KRAJ JEBA.I POLITYCY, KRADNIJCIE DALEJ PCHAJCIE SIE NA STOŁKI ,KASA KASA KASA KASA, SPRZEDAWCZYKI KRAJU, NIBY PATRIOCI A PÓŁ RODZINY SIEDZI NA STOŁECZKACH W PAŃSTWOWYCH FIRMACH, SZKODA MI CIE POLSKO PRZEPRASZAM DZIADKA KTÓRY TERAZ PEWNIE SIE PRZEKRECA W GROBIE BO WALCZYŁ ZE SZKOPEM I RUSKIM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dramat. W kraju takim jak Japonia, w przyszłą sobotę byłby pogrzeb inspektora nadzoru i tego Pana od dezinformacji - i czytalibyśmy o sepuku popełnionym przez ludzi honoru i cytowali listy w których przepraszają, że zmarnowane zostały publiczne pieniądze i dobro obywateli.A tu, szkoda gadać. Przy S17 prace trwają non-stop, na dworze -10stC a tu koparki, wywrotki, wzwyżki, dźwigi - aż miło patrzeć. A tu proszę, bezczelna firma stwierdza, że jak na dworze zimno to oni biorą kapelusz i kapotę i pie..olą robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA MAM PYTANIE DO URZĘDNIKÓW. CZY NIE DAŁOBY SIĘ ZAKAZAĆ PARKOWANIA WZDŁUŻ WILEŃSKIEJ? WTEDY PORANNE KORKI W KIERUNKU PAGI ZNIKNĘŁYBY PO PROSTU:):) BO POJAWIŁBY SIĘ DODATKOWY (DRUGI) PAS RUCHU, KTÓRY OBECNIE NIENATURALNIE JEST PRZERWANY NA DŁUGOŚCI OWEGO PARKINGU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie do końca jest tak jak podają urzednicy, sąw umowie zapisy wyraźnie mówiące w jakich warunkach i przy jakich temperaturach będą prowadzone prace. Należy zwrócić równiez uwagę, iż zapowiedzi na realizację tego zadania były już na początku roku 2012 a przetarg rozstrzygnięto prawie na koniec listopada. Czyż to nie powinno być przedmiotem głębokiego zastanowienia się ????? Proces osiągnięcia wytrzymałości fundamentów pod słupy trakcji trolejbusowej to przeciaż 28 dni, oczywiście po około 7 dniach uzyskane będzie około 70 % wytrzymałości, Ponad to już kilka nocy jak i dni było z temperaturą poniżej -10 st. Celcjusza i praktycznie przez cały czas utrzymuje się temperatura ujemna. Zastanawiające jest więc, że wszyscy chcą mieć zadanie zrealizowane zgodnie z obowiązującymi prawem przepisami nie do końca zważając uwagę na czas i warunki panujące na zewnątrz. W tabelkach wszystko pięknie może i wygląda !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykonywanie takich prac w tych warunkach świadczy tylko wyłącznie o głupocie urzędników i durnocie wykonawcy który chyba nie ma zielonego pojęcia o takich pracach i nie odróżnia lata od zimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się robi przetarg na roboty przed zimą to wiadomo, że tak się musi skończyć. Za pomysł aby w tym terminie zaczynać roboty drogowe ktoś powinien odpowiedzieć karnie nie wspominając już o dyscyplinarce z pracy. Nawet gdyby udało im się zrobić pas to mam pytanie do fachowców: ile to partanina wytrzyma? do wiosny? Dziwię się, że jakaś firma podpisała umowę na tę robotę. Ciekawi mnie również czy zostaną naliczane kary pieniężne za niedotrzymanie terminu umowy. A tak poza tym. Ten przetarg powinien sprawdzić Prezes UZP bo pewnie w SIWZ były wpisane same głupoty. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE TANKUJCIE PALIWA W STACJI PALIW KOGUTA W KRASNYMSTAWIE PRZY TESCO . TAM DO ZBIORNIKA 45-LITROWEGO TANKUJE SIĘ 52 LITRY PALIWA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam wrażenie, że miasto celowo wybiera nieudolne, nierzetelne firmy aby nie płacić/żądać kar finansowych za niewywiązanie się z umowy.  przykład? spartaczenie przystanków. może dziennikarze podchwycą temat i przeprowadzą małe "dochodzenie"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...