Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
odnoszę wrażenie że pan dyrektor sugeruje że po wprowadzeniu dobrej zmiany wrośnie liczba pacjentów psychiatrycznych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bez wątpienia jest duże zapotrzebowanie na usługi "pracownik lodziarni". Kontrakty bez limitu Wszystko z mýślą o pacjencie onkologicznym… ..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nowy, umaczany w g..., Wiwat Czerwone Buraki !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale "Prima aprilis".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tarkowski rozłożył finansowo szpitalu kolejowy i PiS go w nagrodę ustawił na dyrektora NFZ. Oto dobra zmiana. A dodatkowo za awansem Tarkowskiego jeździła do kieszonkowego dyktatora w warszawie pani Starosławska. No i wszystko wiadomo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chlopie za twoich rzadow dyrektorskich upadl szpital kolejowy a ty teraz recepty na dobre funckjonowanie wszystkich szpitali przedstawiasz. nie kpij kup mocniejsze okulary. oto dobra zmiana dla lubelskiej sluzby zdrowia :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szpital Kolejowy upadł dlatego iż przez wiele lat ( od utwożenia LRKCH i BKCH ) co roku notował kilka milionow straty. Nadzor właścicielski czyli Urząd Marszałkowski zaczoł sie interesować szpitalem dopiero wtedy gdy weszła ustawa, że albo bedzie mosiał pokryć strate albo przekształcić w N ZOZ. Wcześniej ineresowała tylko każda polityczną opcje jak wsadzić ,,swoich" na intratne stanowiska!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Karolu, skoro z Pana taki geniusz, to dlaczego szpital kolejowy padł, teraz upada COZL, rosną kolejki do specjalistów i generalnie jest syf? Nie stara się Pan, czy nie taki geniusz?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: