Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co z połączeniem drogi 747 z obwodnicą Lublina? Będzie później. Przez... jaskółki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 sierpnia 2017 o 17:48 Powrót do artykułu
jeszcze tak debilnej wymówki to nie słyszałem!! Jaskółki?? zagnieździły się na budowie?? To jakieś żarty!! Chyba że to taka budowa co nic się nie dzieje a sprzęt wrasta w ziemie!! Co to za dziadowski wykonawca!!! Żądam maksymalnej kary za opóźnienia dla tej firmy krzak co to niby to buduje; a ten pan co ich będzie krył lub kryje to powinien także odpowiadać za niedopełnienie obowiązków lub za mataczenie!. Szok - jaskółki im przeszkodziły!! No szok!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po otworzeniu tej drogi powinni wyłączyć niepotrzebnie wybudowane światła w Konopnicy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Albo chociaż wydłużyć cykl na 19
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a ja już wjechałem na ten nowy odcinek na jednym skrzyżowaniu, bo nie było zakazu ruchu i dojechałem tam gdzie łączy się z wcześniej wybudowaną 747. Swoją drogą zastanawia mnie kiedy jakiś mędrzec drogowy zauwazy błąd w oznakowaniu na rondzie przy zjeździe do Opola. Na znaku są błedne dane o odległości do Kamienia i Lipska. Po przejechaniu 3 km na znakach ubyło 10 kilometrów. Sądzę że znak ten ustawiono nie po minięciu własciwego ronda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość (dzisiaj o 17:48) Zgłoś 0 jeszcze tak debilnej wymówki to nie słyszałem!! Jaskółki?? zagnieździły się na budowie?? To jakieś żarty!! Chyba że to taka budowa co nic się nie dzieje a sprzęt wrasta w ziemie!! Co to za dziadowski wykonawca!!! Żądam maksymalnej kary za opóźnienia dla tej firmy krzak co to niby to buduje; a ten pan co ich będzie krył lub kryje to powinien także odpowiadać za niedopełnienie obowiązków lub za mataczenie!. Szok - jaskółki im przeszkodziły!! No szok! abc Jesteś ograniczony ze wszech miar... nie potrzeba nic dodawać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uważam że na drogowskazie przy zjeździe na 747 nie powinno byłc tylko miejscowości Opole Lubelskie, ale miejsce końcowe DW747 czyli Iłża, ostatecznie Lipsko. To samo w Iłży jest drogowskaz Lipsko a w Lipsku Solec n Wisłą. W Solcu od niedawna podano kierunek Opole Lubelskie, a powinien być wszędzie Lublin (Konopnica) czyli tam gdzie kończy się docelowo 747. I jeszcze jedno pytanie dlaczego stara 747 nadal oznakowana jest jako 747. Powinna być jako 747 bis - widziałem takie oznakowania we Francji
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Błąd za błędem przy budowie wyjazdu z Lublina na Opole Lubelskie (most w Kamieniu) i na Kraśnik. Idiotycznie "przebudowano" skrzyżowanie w Kopnopnicy. Zamiast wybudować po dwa pasy ruchu to dokonano totalnej blokady neurologicznego, gdyż jedynego wyjazdu ww. kierunkach. Nie wybudowano drugiego wiaduktu nad linią kolejową, aby były po dwa pasy ruchu w obu kierunkach. Codziennie w korku od Selgrosa do wiaduktu kolejowego na Stasinie stoję po 35-55minut. Czy ktoś w ogóle myśli "planując" inwestycje? !
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: