Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozbudowa drogi wojewódzkiej 835 Frampol – Biłgoraj – 43,5 mln zł ;) Rzeczywiście piękna czteropasmówka, boję się nią jeździć i wybieram drogę przez Kraśnik;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w 2014-2020 województwo lubelskie będzie miało do rozdysponowania 2 mld euro a nie złotych (a to różnica) tj. ok. 8 mld zł i to jedynie z Programu Regionalnego a są jeszcze dodatkowo Programy Krajowe w których do wykorzystania jest dużo dużo więcej środków finansowych (tylko Programami Krajowymi zarządzają i zarządzać będą poszczególne komórki ulokowane w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego w Warszawie i to one będą podejmować decyzję na jakie inwestycje i na jakim obszarze będzie kasa)   więcej na: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl   oraz http://www.rpo.lubelskie.pl/   PS. Inwestycji jest znacznie więcej - przykładowo stadion w Puławach, w Lublinie, Centra Kultury w gminach, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (dawny teatr w budowie), inwestycje dotyczące zwiększenia atrakcyjności inwestycyjnej województwa i poszczególnych miast, inwestycje dot. ogólnie pojętej sfery "społeczeństwa informacyjnego" , inwestycje dotyczące środowiska i czystej energii (np. kolektory słoneczne na obiektach użyteczności publicznej i domach mieszkańców gmin), inwestycje dotyczące ogólnie pojętej sfery "infrastruktury społecznej w tym edukacyjnej, sportowej i zdrowotnej".  Szczegółową mapę projektów można zobaczyć na, prostej w obsłudze, stronie: http://mapa.rpo.lubelskie.pl/    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zamówienia publiczne, korekty finansowe, najczęściej popełniane błędy. Więcej informacji znajdziesz na www.funduszeunijneodkuchni.blogspot.com  
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: