Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz bliżej konkursu na projekt przebudowy pl. Litewskiego

Utworzony przez Wieśniak, 31 marca 2010 r. o 19:36 Powrót do artykułu
Oj t.zw konserwatorzy wojewódzcy od czasu do czasu słyszymy o "działalności" tej kasty. A to garkuchnia koło poczty głównej, a to pomnik Marszałka, a to ciągnący się od x lat konkurs na przebudowę Placu Litewskiego. Aż tu nagle niespodzianka dająca dużo do myślenia: natychmiastowa decyzja w sprawie parkingu na Węglinie przy zruinowanym starym dworku. A dla mnie to sprawa wymagająca natychmiastowego wyjaśnienia. Jeżeli ktoś wygrał przetarg na zakup i odbudowę tego dworku i od lat nić nie robił tylko pognębił degradację to ostatnia decyzja konserwatorów jest zagadkowa. Czy wszyscy czekający na decyzję tej kasty mają takie szczęście jak właściciel zruinowanego dworku na Węglinie. Co na to Pani Gienia z ulicy Spokojnej d. 22 Lipca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mimo wszystko chciałbym, żeby te pieniądze przeznaczyć na budowę i modernizację ulic w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje że powstanie tam podziemny parking ! bo jeśli nie, to ta przebudowa ma jakikolwiek sens ? Dwa razy będzie się to robić ? najpierw odnowić potem znowu zniszczyć żeby podziemny wybudować ? Przecież to taka prosta robota. Jedna kondygnacja podziemna chociaż to przecież wystarczy slupy, strop. dwie kondygnacje były by lepsze. nalezałoby uwzglednić obciążenie w czasie imprez masowych na placu itd. Ale przecież dla architektów to pikuś w Berlinie jak budowali metro to dopiero mieli wyzwania architektoczniczne, ciekawe czy u nas wygra znowu opcja "NIE DA SIę, NIE CHCE SIę, TO SIę NIE PRZełOży na wynik wyborczy itd" Już czuje ze to sie skonczy jak teatr w budowie itd... szkoda słów !! po prostu szkoda słów !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mam nadzieje że powstanie tam podziemny parking ! bo jeśli nie, to ta przebudowa ma jakikolwiek sens ? Dwa razy będzie się to robić ? najpierw odnowić potem znowu zniszczyć żeby podziemny wybudować ? Przecież to taka prosta robota. Jedna kondygnacja podziemna chociaż to przecież wystarczy slupy, strop. dwie kondygnacje były by lepsze.
Taaa, a jak zaczną budować parking podziemny to pewnie zaraz dokopią się do jakiś monet, garnków, kości itd., więc na budowę wejdą archeolodzy z pędzelkami i na przez 10 lat będziemy mieli w miejscu placu litewskiego wykopaliska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...