Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nauczycielka radna PO pyta uczniów : Drogie dzieci , kto z Was popiera KOD? Wszyscy oprócz Jasia podnoszą rękę. A Ty Jasiu dlaczego nie podniosłeś ręki? Bo ja jestem Narodowcem odpowiada Jasiu. Dlaczego? Bo moja mama jest Narodowcem, mój tata jest Narodowcem, rodzeństwo ma poglądy narodowe. No to ja też! Ależ Jasiu – odpowiada Pani – przecież nie należy zawsze brać przykładu z rodziny. A gdyby np. Twoja mama była komunistką, tata złodziejem a brat homoseksualistą to co wtedy? To wtedy bym popierał KOD – odpowiada Jasiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję pani poseł zmianę zajęcia jeżeli boi się ludzi o innych poglądach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielka radna PiS pyta uczniów : Drogie dzieci , kto z Was popiera PiS? Wszyscy oprócz Jasia podnoszą rękę. A Ty Jasiu dlaczego nie podniosłeś ręki? Bo ja jestem Narodowcem odpowiada Jasiu. Dlaczego? Bo moja mama jest Narodowcem, mój tata jest Narodowcem, rodzeństwo ma poglądy narodowe. No to ja też! Ależ Jasiu – odpowiada Pani – przecież nie należy zawsze brać przykładu z rodziny. A gdyby np. Twoja mama była komunistką, tata złodziejem a brat homoseksualistą to co wtedy? To wtedy bym popierał PiS– odpowiada Jasiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nauczycielka radna PiS pyta uczniów : Drogie dzieci , kto z Was popiera PiS? Wszyscy oprócz Jasia podnoszą rękę. A Ty Jasiu dlaczego nie podniosłeś ręki? Bo ja jestem Narodowcem odpowiada Jasiu. Dlaczego? Bo moja mama jest Narodowcem, mój tata jest Narodowcem, rodzeństwo ma poglądy narodowe. No to ja też! Ależ Jasiu – odpowiada Pani – przecież nie należy zawsze brać przykładu z rodziny. A gdyby np. Twoja mama była komunistką, tata złodziejem a brat homoseksualistą to co wtedy? To wtedy bym popierał PiS– odpowiada Jasiu
Ten Jasio to wypisz-wymaluj Jarosław K.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z pisem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ufff,już myślałem,że to Ela Kruk nachlała się jak zwykle i i wystraszyła że chcą jej zabrać butelkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis uśpione komuchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie protestują ale niech nie używają fraz typu 'wszyscy Polacy' i niech mówią za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież widać na zdjęciu, że strajkujący to sami żyjący z UBeckich emerytur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam takiego jednego nieszczęśnika w dalszej rodzinie któremu obetną ubecką emeryturę z ok. 4500zł. do 2000zł. Sam nie zarabiam wiele bo 1900 zł. ale postanowiłem wysłać mu paczkę na Święta: trzy kilo kartofli i dwa kilo cebuli - niech ma, niech wie że idą Święta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestują ci, którzy dali się zmanipulować oderwanym od koryta co to tęskno im za ośmiorniczkami u Sowy :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAme ubeckie ryje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
mam takiego jednego nieszczęśnika w dalszej rodzinie któremu obetną ubecką emeryturę z ok. 4500zł. do 2000zł. sam nie zarabiam wiele bo 1900 zł. ale postanowiłem wysłać mu paczkę na Święta: trzy kilo kartofli i dwa kilo cebuli - niech ma, niech wie że idą Święta.
a ja mam taką znajomą co napieprzyła dzieci jak królica (8) i ona za to, że leży pieprzy się i rozmnaża dostaje bez wyjścia z domu tj. za darmo 500+ tj. 4 tys. + 8 i ok. 100 zł rodzinne tj. 800 zł, plus z opieki dzieci za darmo jeżdzą nak olonie, wakacje, ferie, dostają za darmo obiady, a ja za***am dojeżdzając do praco 30 km za 1200 zł i chyba jej też dam  w paczce na święta: trzy kilo kartofli i dwa kilo cebuli - niech ma, niech wie że idą Święta, bo biedactwo nic nue umie jedynie się pieprzyć i rozmnażać i niech się odżywi bo nie będzie miała siły zrobić kolejnego bachora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa ściema z ilością ludzi. Zdjęcia robione z niskiego kąta i z dużymi zbliżeniami. Fotogr@f
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jacy to są ci "mieszkańcy wielu polskich miast"? Bo jak na mój nos to nie tyle mieszkańcy miast co aktywiści konkretnych partii, organizacji i środowisk napędzanych dotacjami z Brukseli. Daleko mi do poparcia PiS, lecz na widok KOD czuję obrzydzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
SAme ubeckie ryje
Pięknie przedstawiłeś nam swoją rodzinę,ale może napisz coś więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........wzajemne animozje zaczynają przybierać na sile do tego stopnia, że zwykli ludzie powinni starać się zaradzić w sposób grzeczny, życzliwy i ogólnie uważany za formę wyciagnięcia ręki do bliźniego. Może warto byłoby ogłosić ogólnopolski dzień pisania listów do polityków wszystkich opcji? Dzielcie się na forach społecznościach znanymi Wam adresami prywatnymi nie tylko tych centralnych, ale i lokalnych działaczy różnych ugrupowań. Wtedy będzie możliwość bezpośredniego zwrócenia się do nich ze zwykłymi słowami uszanowania i prośby o opamiętanie się i dążenie do znalezienia kompromisu w gorącej rzeczywistości wydarzeń ostatnich dni ... Chyba nie jest niezgodne z prawem dzielenia się takimi informacjami w trosce o dobro ojczyzny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby to było w stanach to dostali by po kilka pał i odechciało by się pajacowania na ulicach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hihufbtub
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyvide et impera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...