Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej mlekomatów w Lublinie

Utworzony przez mlekofan, 6 lutego 2012 r. o 19:40 Powrót do artykułu
poprosimy na czechów:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obniżcie cenę do 2 zł/l a będę codziennie. Za litr mleka mleczarnie płacą hodowcom +/- 1zł więc i tak przebitka będzie 100% wtedy będzie się opłacało mlekomaciarzom oraz klientom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Praktycznie codziennie kupuję pół litra mleka z mlekomatu. Smakuje dużo lepiej niż to ze sklepu – mówi pan Jacek, mieszkaniec LSM. Ten pomysł się sprawdził. Widać, że są klienci, zwłaszcza rano, kiedy ludzie idą po pieczywo do pobliskiej piekarni. Z tego, co wiem pobliskie sklepy obniżyły cenę mleka do 3 zł" ... jeśli sklepy obniżyły cenę mleka do 3 zł to jaka była cena wcześniej ??? 1. Mleko sklepowe kosztuje od zawsze 2 - 2,5 zł (markety). Oczywiście chemiczne pasteryzowane. 2. Mleko z mlekomatu za 3 zł raz na jakiś czas to i owszem (ale z własną butelką, bo ta z automatu kosztuje zawsze 1 zł - i litrowa i półlitrowa). 3. Mlekomat kosztuje 70 - a nawet 100 tys. zł, ale konsumenta to g... obchodzi. On chce kupić mleko tanio, a nie drogo. Lublin to nie Las Vegas, tylko bida z nędzą i zadupie UE. 4. I dlatego mlekomaty maja racje bytu tylko w miejscach, gdzie chodzi setki/tysiące osób dziennie. Na peryferiach Lublina zbankrutują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotychczas kupowałem tylko mleko wiejskie z Piask. Dostępne w półlitrowych woreczkach w sklepach LSS Społem. Mleko z mlekomatu na Willowej przy Stokrotce jest dobre (4%), ale bardziej treściwe (4,5% tł.) i smaczniejsze jest to z Piask. Niestety na Willową muszę dojechać przez całe miasto. Mleka z mlekomatu na Witosa, Jutrzenki i Jana Sawy nie piłem. A co producent to inny smak. Warto spróbować! Zależy co podają hodowcy zwierzynie (kiszonkę, czy siano-szczególnie zimą). Cena 3 zł/litr jest atrakcyjna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nasze " buraczane wsioki miejskie nie wiedzą jak to urządzenie działa. Tam potrzebne są krowie dojki i widły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę piwomat, lub wódkomat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Obniżcie cenę do 2 zł/l a będę codziennie. Za litr mleka mleczarnie płacą hodowcom +/- 1zł więc i tak przebitka będzie 100% wtedy będzie się opłacało mlekomaciarzom oraz klientom.
Ty chyba nie u miesz liczyc.Mleczarnie juz płaca nawet 1,35zł do tego trzeba doliczyc koszty dowozu i wymiany mleka oraz spłate rat za mlekomat.3 zł z trudem może starczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł, w Warszawie już dawno są i chętnie z nich korzystam, mleko jest pyyyyyszne. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ten w Carrefourze na Witosa już znikł ciezko powiedziec czy wlasciciel zrezygnowal czy zmienił lokalizację, byc moze w galerii handlowej byl spory czynsz... szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Niestety zniknął mlekomat na Witosa. Czy ktoś wie gdzie został przeniesiony? Czy ktoś mógł by podać aktualną listę mlekomatów w Lublinie? Z góry dziękuje za info. Pozdrawiam Amber
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio widziałam mlekomat przt E.Leclerc na Zana (tuż przy wejściu głównym); taka informacja, może komuś się przyda:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To talk to my emotions, girls growing up at the beginning of joy, friendship, Confusing, and the future of fear and curiosity ... no matter what, I have no reservations to tell Printed ribbons you. Sat at my desk every DIY ribbons day, or hiding under grosgrain ribbons the blanket under Hair bows you slowly come to the interesting things of the day. You like my lover, Wholesale ribbons secretly every diyyjfbon day gift to meet Satin ribbons with you, but can not show to others. Secretly feel, very dreamy, and very wonderful.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień dobry czy ktoś wie gdzie aktulanie (listopad 2017)  w Lublinie można zakupić mleko z mlekomatu?? anka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...