Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej obrońców byłego prezesa MPWiK

Utworzony przez hfrt, 17 września 2011 o 17:32 Powrót do artykułu
Czy go przywrócą czy nie to i tak uzgodnienie dokumentacji będzie trwało 3-4 tygodnie.amen.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezes Fijałka przez lata prezesowania tyle zarobił,że wystarczy mu na całe życie i jego pokoleniu,a po jego odejściu ludzie w Lublinie odetchnęli.Płatności podwyższał za wodę i ścieki ile chciał i kiedy chciał,to była makabra.Zwykli podatnicy po trzydziestu paru latach pracy,na 3-7 miesięcy do emerytury,są bez skrupułów zwalniani,bez odprawy i radni którzy z nich żyją jakoś nie interesują się takimi sprawami,a jak pan prezes stracił zdrowie,to niech idzie na rentę,będzie miał stały dochód.Niech radni zajmą się swoją pracą i zadbają o tych,kto ich wybrał i im płaci ze swoich podatków,bo ta sprawa do nich nie należy.Powinni zająć się tym czy to prawda w jaki sposób wyprowadzano z MPWiK pieniądze na pewną uczelnię.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zwiedził świat za nasze pieniądze...mało mu??? Starczy mu na całe życie nie tak jak szarym pracownikom MPWiK!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
---I B.DOBRZE ZE G0 WRESZCIE WYLALI.---TAK SIE ROZPANOSZYL W WODOCIAGACH I MYSLAL JUZ ZE MPWIK NALEZY WYLACZNIE DO NIEGO--TAKI CAR I WLADCA-----A BYL Z WYKSZTALCENIA NIE WODOCIAGOWCEM LECZ ELEKTRYKIEM.----DO STANOWISKA DYREKTORA DOCHODZIL PO TRUPACH.-----JEGO TALENT KIEROWNICZY TO NAPUSZCZANIE JEDNYCH NA DRUGICH
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Fałszywe oskarżenia przypłacił własnym zdrowiem" - należy się więc temu Panu odpoczynek i podleczenie się (w tym wieku jest to wskazane), a kampania "kolesiów" z Forum Pracodawców o przywrócenie do pracy może tylko pogorszyć stan jego zdrowia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy miał obiecane dożywocie w MPWIK? Pora wziąć się za pracę jak całe Zycie się "działało"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta i co znowu ma brać 20 tyś, za nic nie robienie ?? Bo tyle chyba wynosiła jego pensja prezesa czy tam coś koło tego, która dostawał nawet będąc na zwolnieniu lekarskim co było kolejnym wybiegiem Pana F. Widać, że idą wybory.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy te osoby co piszą powyższe opinie negatywne czasem nie byli przyjmowani za czasów p. Fijałki i chołubili go a obecnie piszą to co im się podstawia? Czy po odejściu radni nie podwyższali opłat za wodę i ścieki? Trochę obektywizmu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Fałszywe oskarżenia przypłacił własnym zdrowiem" - myślę że wybujałe ambicje pana F. w przeszłości znacznie bardziej odbiły się na jego zdrowiu, zwłaszcza psychicznym. "Przywrócenia Fijałki do pracy domagają się też przedsiębiorcy skupieni w Lubelskim Forum Pracodawców" - no pewnie, że tak. Pan F. przez lata był ich prezesikiem, więc jakże by mieli nie bronić swojego koleżki. Zresztą to taki paradoks, jak dla mnie - gość, który nie był pracodawcą, był prezesem pracodawców. "Grzegorz Dębiec, prezes LFP" - czy sekretarka pana F., kiedy był prezesem MPWiK, nie nazywała się Ewa Dębiec ? Cóż za zbieżność nazwisk, nieprzypadkowa niestety. Owszem, zwolnili go w okresie ochronnym i z tego nie bardzo jest się jak wytłumaczyć. Ale niech nie robią z niego takiego męczennika, który przymiera głodem bo nie ma dochodu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zamiast przywracać do pełnienia wysokiego urzędu wystarczy go B E A T Y F I K O W A Ć
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy przymierający głodem prezes nie osiągnął już wieku emerytalnego?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: