Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej protestujących przeciwko zmianom w sądach. Dzisiaj kolejna manifestacja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2017 r. o 11:43 Powrót do artykułu
Pis = totalitaryzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyktatura PiSowcow niedlugo sie skonczy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze niech protestują zbyt mam na znicze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy ci ludzie sa po***i. przeciez ci protestujacy to kolesie sedziow,prokuratorow itd. zaden normalny czlowiek tam nie pojdzie bo co go obchodzi sad.... czy sad daje nam jesc albo prace nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie protestowali kiedy była potrzeba. Obecnie sprawy idą w dobrym kierunku a tu wychodzi warcholstwo i mówi bardo niesławne historycznie Liberum Veto. Kogo i czego oni bronią i kogo reprezentują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tylu beneficjentów "układu zamkniętego" chce żyć jak dotychczas? W gruncie rzeczy to jakby odwrócenie lipca i sierpnia 1980 roku... "Kwadratura koła" emitowana w świecie pod oryginalnym tytułem "Squaring the Circle" wymięka i aż się prosi o dokręcenie część II, a opartej o aktualne protesty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami sędziowie z rodzinami i złodzieje z po
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba ostatnie protesty. Niebawem będą nielegalne, ale zasadniczo to nam się wszystko podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda właśnie złodziejska kasta w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie kontrmanifestacja kuklo zoliborsaka twoj elektorat nie rozumie o co kaman laza tylko z patykami jak belzebub zwola trzode jak kasa przestanie plynac z brukseli to szykuj dobry bunkier bo ten twoj elektorat z ciemnogrodu cie nie obroni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska PiS to Polska ubeków,komuchów i wszelkich tęskniących za PRL.Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej jestem płatnym pisowskim trollem, warszawska centrala kazała w kółko pisać o "kaście" - podwójna stawka jeśli użyję tego słowa w dwudziestu kolejnych komentarzach :) także ten teges KASTA WON!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej jestem płatnym pisowskim trollem, warszawska centrala kazała w kółko pisać o "kaście" - podwójna stawka jeśli użyję tego słowa w dwudziestu kolejnych komentarzach :) także ten teges KASTA WON!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej jestem płatnym pisowskim trollem, warszawska centrala kazała w kółko pisać o "kaście" - podwójna stawka jeśli użyję tego słowa w dwudziestu kolejnych komentarzach :) także ten teges KASTA WON!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisauary to zdrajcy którzy zniszczą Polskę swoją"dobrą zmianą".Przed wojną nazywali się"sanacja".Wiadomo jak się skończyło.Dlatego nikt kto by chcę niepodległości Polski nie jest pisowcem ani pisią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS roz pie przy wszystko co jest do rozpieprzenia, chora partia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze tylu ich zostało? Przecież obiecywali, że jak PiS wygra wybory to wyjadą z Polski. Zabrakło na bilety z ponadprzeciętnych pensyjek i emerytur?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PiSu gospodarka ma się coraz lepiej więc nie wiem co mają na myśli o rozpieprzaniu wszystkiego. Bo jeśli "wszystkim" są przestępcze układy to tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Białorusi i w Rosji też według oficjalnych danych gospodarka rozwija się świetnie. Gorzej w rzeczywistości....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas to dane międzynarodowe więc..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...