Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuję żeby jeszcze zaczęli pracować po 40 h (oczywiście liczone po 60 minut) tygodniowo jak każdy inny pracownik na pełnym etacie. Teraz jak się nie mylę jest 18 x 45 min. czyli 13,5 h! Dzięki temu następne 60% marudzących ciał pedagogicznych odpadnie z opłacania. Pozostawić najlepszych dodać im po tysiąc do dzisiejszej i tak wysokiej pensji (ok 3 tys netto - mianowani + trzynastka + nagrody + jakieś wyrównania + wakacje długie weekendy, ferie itd.). Myślę że za 4000 na Lubelszczyźnie to nie kara 40 h przepracować. Nie pasuje - absolwentów uniwersytetów w Lublinie jest aż nadmiar. Co Wy na to? A i jeszcze jedno zlikwidować te kuratoria - państwa w państwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze! Ci jak tam o nich się mówi nauczyciele to żenada! Banda darmozjadów żyjących za pieniądze podatników! Wakacje wolne tam wolne i narzekają na pieniądze, ja pracuje od rana do nocy, 7 dni w tygodniu i jeszcze płace podatki na tych skur.. Ukończyłem studia jedynie po to aby mieć dobrą pracę a i tak pracuje we własnej firmie, jedyne czego można się nauczyć od tych rzekomych nauczycieli to nieróbstwa i narzekania! Do roboty a nie udawanie wielkich nauczycieli..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiek napisał:
Proponuję żeby jeszcze zaczęli pracować po 40 h (oczywiście liczone po 60 minut) tygodniowo jak każdy inny pracownik na pełnym etacie. Teraz jak się nie mylę jest 18 x 45 min. czyli 13,5 h! Dzięki temu następne 60% marudzących ciał pedagogicznych odpadnie z opłacania. Pozostawić najlepszych dodać im po tysiąc do dzisiejszej i tak wysokiej pensji (ok 3 tys netto - mianowani + trzynastka + nagrody + jakieś wyrównania + wakacje długie weekendy, ferie itd.). Myślę że za 4000 na Lubelszczyźnie to nie kara 40 h przepracować. Nie pasuje - absolwentów uniwersytetów w Lublinie jest aż nadmiar. Co Wy na to? A i jeszcze jedno zlikwidować te kuratoria - państwa w państwie.
BRAWO! Dokładnie jest tak jak mówisz! Normalnie mnie krew zalewa jak patrze na tych sku.. nauczycieli.. eh dobrze ze lata nauki mam za sobą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i jak to będzie ?? co oni zrobią przecież uczciwie przez 40 godzin tygodniowo nie popracują , juz nie wspomne o wakacjach czy feriach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoły do zamknięcia http://GoURL.pl/8efq93
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby ostudzić wasze rozpalone, gorące głowy: zwracam uwagę, że podana ilość szkół do likwidacji stanowi 1/3 zaplanowanych likwidacji w całej Polsce! W jednym województwie lubelskim wykona się w 1/3 plan całego kraju. Czy ktoś zwrócił na to uwagę? A teraz proszę sprawdzić sobie dostępność cukru w sklepach województwa - w Lublinie BYŁA najnowocześniejsza w Europie cukrownia (podobnie z żelatyną w Puławach), sprawdzić ilość i stan dróg krajowych, ekspresowych, autostrad, porównać zarobki i procent bezrobocia, przypomnieć wypowiedzi posłanki Muchy nt. lecznictwa, zauważyć parcie na fotel premiera niejakiego Palikota... To wszystko prowadzi do degradacji wschodniego kawałka naszej ojczyzny. Ktoś to zaplanował i ktoś to konsekwentnie realizuje. Nauczycieli mi nie żal, bo to frajerzy. Lubelszczyzny mi żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę jak za 4-5 lat będą likwidować uczelnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem nauczycielem pracującym w szkole na wsi.lubię tam pracować, ponieważ dzieci i młodzież nie są tak zmanierowane jak w miastach, rodzice, do których zawsze mam szacunek nie są w typie "biznesmenów" lub "lekarzy". którzy żądają w miastach abym się odczepił od ich dzieci tylko ich uczył, a synio albo córeczka przeklina i się tylko chwali na których to imprezach się bywało. żeby zarobić godziwe pieniądze pracuję przy tablicy 33h. W domu jestem zawsze po 15. po kilku godzinach zaczynam się przygotowywać do kolejnych lekcji. z mojej pensji nie mogę zazoszczędzić i pojechać do Egiptu, na Bali. wakacje spędzam w Polsce. jestem za tym abym mógł pracowac w szkole od 8 do 15. podczas tego czasu uczyć dzieci, pomagać na konsultacjach, prowadzić kółko, być do dyspozycji rodziców. nienawidzę głosów, że jesteśmy darmozjadami.jest to nie na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiek napisał:
Proponuję żeby jeszcze zaczęli pracować po 40 h (oczywiście liczone po 60 minut) tygodniowo jak każdy inny pracownik na pełnym etacie. Teraz jak się nie mylę jest 18 x 45 min. czyli 13,5 h! Dzięki temu następne 60% marudzących ciał pedagogicznych odpadnie z opłacania. Pozostawić najlepszych dodać im po tysiąc do dzisiejszej i tak wysokiej pensji (ok 3 tys netto - mianowani + trzynastka + nagrody + jakieś wyrównania + wakacje długie weekendy, ferie itd.). Myślę że za 4000 na Lubelszczyźnie to nie kara 40 h przepracować. Nie pasuje - absolwentów uniwersytetów w Lublinie jest aż nadmiar. Co Wy na to? A i jeszcze jedno zlikwidować te kuratoria - państwa w państwie.
Jak Ci nie wstyd-zazdrościsz, jeszcze za mało masz.Tak,tak-apetyt rośnie w miarę jedzenia.Z JAKĄ ŁATWOŚCIĄ PRZYCHODZI KRYTYKOWANIE INNYCH. SPÓJRZ NA SIEBIE.Odrobiny SAMOKRYTYCYZMU,odrobiny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że ci piszący tak źle o nauczycielach mając dzieci w szkole mało nie wejdą już od zerówki tym nauczycielom w d...ę. Sami nie mają wykształcenia bo nie dali rady opanować żądnej wiedzy. J. polski to nauka czytania na gazecie a matematyka to liczenie reszty po zakupie pryty. Już dawno ktoś powiedział " bodaj byś cudze dzieci uczył". Ci którzy uważają że nauczyciele za nic biorą pieniądze powinni stawić czoła dzisiejszej "młodzieży" i sami stanąć z kredą w ręku. Ot wykazali by się swoją indolencją, brakiem podstawowej elementarnej wiedzy nie mówiąc już o poradzeniu sobie z grupą 25 uczniów, którzy znają swoje prawa bo w domu dużo się o tym mówi, że dzisiaj to nauczyciel ma robić to ca chce rodzic. Czy naprawdę nikt nie widzi tego, że komuś zależy na tym by nasze społeczeństwo było tępe, niedouczone, pomimo skończonych studiów miało tylko jeden problem: gdzie znaleźć pracę, a nie kto jest odpowiedzialny za jej brak. Co włożyć do gara? a nie kto dzisiaj dostał nominację na lukratywne stanowisko. Ludzie tępi i głupi dają się lepiej rządzić. Tego nie wymyślono dzisiaj. Dlaczego Niemcy i Rosjanie po wejściu do Polski wybili w pierwszej kolejności inteligencję? Przypadek? Nie. Ale tego nie zrozumie żaden tępak wypisujący takie pierdoły o nauczycielach. To są już ofiary systemu mającego na celu ogłupienie ludzi do tego stopnia, żeby nie potrafili odróżnić podwyżki czynszu, cen paliwa czy żywności. Skoro tak ludzie zaczynają myśleć tzn. że system działa. Proponuję przeciwnikom edukacji nieposyłanie dzieci do szkoły w ramach protestu, że nauczyciele w ogóle otrzymują wynagrodzenie za swoją pracę labo ją w ogóle mają. Puk puk w ten pusty niedouczony łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo minister Hall!!. Wreszcie ktos zaczal dobierac sie nauczycielom do tylkow. To tylko poczatki i trudna bedzie komukolwiek walczyc ze zwiazkami chronionymi komunistyczna karta nauczyciela. Teraz zwiekszyc tym darmozjadom pensum godzin do 8 dziennie, zabrac 2 miesiece wakacji i miesia feri zimowych lacznie ze swietami. Odebrac rowniez roczny pelnoplatny urlop dla poratowania zdrowia przyslugujacy w kazdemu nauczycielowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję tępaku że odpowiedni minister pozna się na Tobie i zagoni cie do roboty, przestaniesz żyć na koszt społeczeństwa na zasiłku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może od razu zabijesz wszystkich nauczycieli i Ci ulży? Jadem płyniesz, jadem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą pogrążyć Polskę! Sami w rządzie sobie podwyższają płace, kupują nowe limuzyny, a dzieci będą "kształcić" na deb***i, no bo jak tu się wykształcić w 40-osobowej klasie. Cóż, oto im właśnie chodzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się ktoś czepia nauczycieli to nie ma problemu, są studia: dzienne i zaoczne, więc każdy może zdobyć ten "wymarzony" i "super" płatny zawód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem mianowanym. Pracuję w tym zawodzie 15 lat i ZARABIAM OKOŁO 1946ZŁ. PENSUM WYNOSI 20h. Dlatego proszę nie wypowiadaj się jeżeli nie jesteś dobrze poinformowany na dany temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mądry komentarz. Nic dodać nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorientowany napisał:
Jak Ci nie wstyd-zazdrościsz, jeszcze za mało masz.Tak,tak-apetyt rośnie w miarę jedzenia.Z JAKĄ ŁATWOŚCIĄ PRZYCHODZI KRYTYKOWANIE INNYCH. SPÓJRZ NA SIEBIE.Odrobiny SAMOKRYTYCYZMU,odrobiny...
Co Ci belfrze nie pasuje znowu? Samokrytycyzmu to mam aż w nadmiarze, ale opisałem tylko sprawę jak wygląda w rzeczywistości. I z tego powodu ma mi być wstyd? Nie rozumiem. Może podasz jakieś konkrety? A i jeszcze o pewnych rzeczach nie napisałem: - wcześniejsze emerytury - roczne, płatne urlopy na "poratowanie zdrowia... brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajek napisał:
jestem nauczycielem pracującym w szkole na wsi.lubię tam pracować, ponieważ dzieci i młodzież nie są tak zmanierowane jak w miastach, rodzice, do których zawsze mam szacunek nie są w typie "biznesmenów" lub "lekarzy". którzy żądają w miastach abym się odczepił od ich dzieci tylko ich uczył, a synio albo córeczka przeklina i się tylko chwali na których to imprezach się bywało. żeby zarobić godziwe pieniądze pracuję przy tablicy 33h. W domu jestem zawsze po 15. po kilku godzinach zaczynam się przygotowywać do kolejnych lekcji. z mojej pensji nie mogę zazoszczędzić i pojechać do Egiptu, na Bali. wakacje spędzam w Polsce. jestem za tym abym mógł pracowac w szkole od 8 do 15. podczas tego czasu uczyć dzieci, pomagać na konsultacjach, prowadzić kółko, być do dyspozycji rodziców. nienawidzę głosów, że jesteśmy darmozjadami.jest to nie na miejscu
Ogólnie dość krytycznie oceniałem nauczycieli. Pan do nich napewno nie należy. Życzę sukcesów w pracy, spełnienia zawodowego i dobrych zarobków. Proszę tylko pamiętać, że nauczycielowi nie przystoi zaczynać zdania z małej litery Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za tych wszystkich "baranów" krytykujących nauczycieli. Wprawdzie nie jestem nauczycielem, ale jestem pełen uznania dla ich pracy, lecz tylko tych którzy wkładają w nią serce i nie wymuszają na rodzicach korepetycji u siebie! A znam i takich np. polonistka w II LO w Zamosciu. Do tych zaś co pracują od świtu do zmierzch-widocznie nie taką szkołę i studia skończyłeś! Moze o jeden fakultet za mało? Teraz studiuje się trzy! Wtedy nie trzeba wyjeżdzać i pracować po 12-14 godz. przez 7 dni w tygodniu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...