Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Teresa napisał:
Jestem nauczycielem mianowanym. Pracuję w tym zawodzie 15 lat i ZARABIAM OKOŁO 1946ZŁ. PENSUM WYNOSI 20h. Dlatego proszę nie wypowiadaj się jeżeli nie jesteś dobrze poinformowany na dany temat.
Tereso, czy doliczyłaś wszystkie składniki wynagrodzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romek napisał:
Wstyd mi za tych wszystkich "baranów" krytykujących nauczycieli. Wprawdzie nie jestem nauczycielem, ale jestem pełen uznania dla ich pracy, lecz tylko tych którzy wkładają w nią serce i nie wymuszają na rodzicach korepetycji u siebie! A znam i takich np. polonistka w II LO w Zamosciu. Do tych zaś co pracują od świtu do zmierzch-widocznie nie taką szkołę i studia skończyłeś! Moze o jeden fakultet za mało? Teraz studiuje się trzy! Wtedy nie trzeba wyjeżdzać i pracować po 12-14 godz. przez 7 dni w tygodniu!!!
To po 3 fakultetach 13,5 h tygodniwo się pracuje. Człowieku nie snuj teorii. A wyodrębniając tych "pracowitych" mówisz o jakiś max 5%. I to teraz zepsutych EFS-owymi programami gdzie za każde piernięcie dostają grubą kasę. Jak się EFS skończy, za 2 lata, to nawet tych 5% pracowitych nie będzie - tak im to główki moim zdaniem poustawia. Uwierz mi wiem sporo na te tematy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ten kraj jest pełen kretynów i idiotów! Zamiast narzekać na meneli co żyją z naszych podatków,to trwa nagonka na ducha winnych nauczycieli kiepsko opłacanych, a najlepiej wykształconych w tym kraju.Ci co ich krytykujecie,jak tak im zazdrościcie,to kto wam broni uczyć w szkole.Zobaczycie jaka to "sielanka" a "jaka kasa" nie wiadomo co z nią robić! A tak poza tym ,jak ktoś kogoś nazywa darmozjadem,to dla mnie jes s.....synem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teresa napisał:
Jestem nauczycielem mianowanym. Pracuję w tym zawodzie 15 lat i ZARABIAM OKOŁO 1946ZŁ. PENSUM WYNOSI 20h. Dlatego proszę nie wypowiadaj się jeżeli nie jesteś dobrze poinformowany na dany temat.
Ta jasne a świstak zawija te 1946 w takie sreberka... Nie ma takiej opcji. Czyli na picie dochód masz niecałe 24 tys? Napewno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
To po 3 fakultetach 13,5 h tygodniwo się pracuje. Człowieku nie snuj teorii. A wyodrębniając tych "pracowitych" mówisz o jakiś max 5%. I to teraz zepsutych EFS-owymi programami gdzie za każde piernięcie dostają grubą kasę. Jak się EFS skończy, za 2 lata, to nawet tych 5% pracowitych nie będzie - tak im to główki moim zdaniem poustawia. Uwierz mi wiem sporo na te tematy.
Janek ma niestety rację. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldi napisał:
Ale ten kraj jest pełen kretynów i idiotów! Zamiast narzekać na meneli co żyją z naszych podatków,to trwa nagonka na ducha winnych nauczycieli kiepsko opłacanych, a najlepiej wykształconych w tym kraju.Ci co ich krytykujecie,jak tak im zazdrościcie,to kto wam broni uczyć w szkole.Zobaczycie jaka to "sielanka" a "jaka kasa" nie wiadomo co z nią robić! A tak poza tym ,jak ktoś kogoś nazywa darmozjadem,to dla mnie jes s.....synem!
Zwieracze Ci belfrze puszczą. Wyluzuj. Z tonu wnioskuję, że pewnie do ZNP też należysz, co? Chodzi tylko o to, że człowiek jest w stanie te 40h tygodniowo przepracować, co widać po większości nauczycieli, którym nie stanowi problemu codziennie udzielać korków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślisz że nie wiem ile wpłynęło mi na konto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bw napisał:
Ogólnie dość krytycznie oceniałem nauczycieli. Pan do nich napewno nie należy. Życzę sukcesów w pracy, spełnienia zawodowego i dobrych zarobków. Proszę tylko pamiętać, że nauczycielowi nie przystoi zaczynać zdania z małej litery Pozdrawiam.
Dopiero po wysłaniu posta zauważyłem,że zacząłem zdanie małą literą. Dzięki za życzenia. Jestem zdania, że forum powinno służyć do kulturalnej wymiany poglądów, a nie do bluzgania na siebie nawzajem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiek napisał:
Co Ci belfrze nie pasuje znowu? Samokrytycyzmu to mam aż w nadmiarze, ale opisałem tylko sprawę jak wygląda w rzeczywistości. I z tego powodu ma mi być wstyd? Nie rozumiem. Może podasz jakieś konkrety? A i jeszcze o pewnych rzeczach nie napisałem: - wcześniejsze emerytury - roczne, płatne urlopy na "poratowanie zdrowia... brak słów.
Powtórzę raz jeszcze,ale to jest ponad Twoje zrozumienie-TAK WSTYDŹ SIĘ! W nadmiarze to masz w sobie buty i chamstwa.Widzisz drzazgę w oku brata swego...,a belki w swoim nie dostrzegasz. Otrzymasz ty jeszcze należną zapłatę. SPRAWIEDLIWOŚCI STANIE SIĘ ZADOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorientowany napisał:
Powtórzę raz jeszcze,ale to jest ponad Twoje zrozumienie-TAK WSTYDŹ SIĘ! W nadmiarze to masz w sobie buty i chamstwa.Widzisz drzazgę w oku brata swego...,a belki w swoim nie dostrzegasz. Otrzymasz ty jeszcze należną zapłatę. SPRAWIEDLIWOŚCI STANIE SIĘ ZADOŚĆ.
Niezłe konkrety Grunt to rzeczowa odpowiedź na konkretną opinię. Teraz już wszystko jasnę, więc się zaczynam już bardzo wstydzić Buty i chamstwa? w którym zdaniu? A Twoje zdanie na temat "drzazgi" - wypisz, wymaluj do nauczycieli pasuje. P.S. Czyżby kolejny członek ZNP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pospolita nauczycielska. Z nauczycielami jest jak ze szlachta. Przywileje, przywileje i nietykalnosc. Pospolstwo niech placi coraz wieksze podatki na nierobow mosci nauczycieli i przymiera glodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teresa napisał:
Myślisz że nie wiem ile wpłynęło mi na konto?
Dyplomowani zarabiają więcej. Życzę awansu i pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do czasu jak nie wszedlem do internetu, nie wiedzialem za na swiecie jest tylu deb***i. . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka słów o małych szkołach i ich racjonalności. http://img855.imageshack.us/img855/5060/ggluty2008.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka słów o małych szkołach i ich racjonalności. http://img855.imageshack.us/img855/5060/ggluty2008.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz Firlej napisał:
Kilka słów o małych szkołach i ich racjonalności. http://img855.imageshack.us/img855/5060/ggluty2008.jpg
No i dałeś bracie lekturę nauczycielom. Niestety, żaden teraz nie przeczyta, wszyscy po powrocie z bardzo ciężkich dzisiejszych lekcji, odpoczęli trochę, a teraz przygotowują się skrzętnie do jutrzejszych lekcji, sprawdziają setki sprawdzianów i kartkówek, pogłębiają swoją wiedzę itd. - zgodnie ze słynną kartą nauczyciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Tobą. W tym roku kończę staż na nauczyciela dyplomowanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
do czasu jak nie wszedlem do internetu, nie wiedzialem za na swiecie jest tylu deb***i. . .
Uciekaj od tego towarzystwa jak najprędzej albowiem ten deb***izm się udziela... Jedna osoba dwoi się i troi ,a to już nie najlepiej świadczy o zdrowiu. Psyche siada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldi napisał:
Ale ten kraj jest pełen kretynów i idiotów! Zamiast narzekać na meneli co żyją z naszych podatków,to trwa nagonka na ducha winnych nauczycieli kiepsko opłacanych, a najlepiej wykształconych w tym kraju.Ci co ich krytykujecie,jak tak im zazdrościcie,to kto wam broni uczyć w szkole.Zobaczycie jaka to "sielanka" a "jaka kasa" nie wiadomo co z nią robić! A tak poza tym ,jak ktoś kogoś nazywa darmozjadem,to dla mnie jes s.....synem!
Jesli twierdzisz ze nauczyczyciele to najlepiej wyksztalcona grupa zawodowa to nie wiem na co czekasz poniewaz wolny rynek pracy przyjmie was z otwartymi rekoma. Z taka wiedza w zagranicznych korporacjach bedziecie zarabiac pieniadze jakie wam sie marza ale juz nie z naszych podatkow tylko z prywatnej kieszeni pracodawcy. Z doswiadzczenia jednak wiem bo pracuje w szkole ze wiekszosc nauczycieli nie umie obslugiwac tak skomplikowanych maszyn biurowych jak faks i ksero...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teresa napisał:
Zgadzam się z Tobą. W tym roku kończę staż na nauczyciela dyplomowanego.
Powiedz jeszcze kurcze Teresa, z kim się tak zgadzasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...