Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Córka byłej posłanki znowu opóźniła rozpoczęcie swojego procesu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 grudnia 2016 r. o 16:34 Powrót do artykułu
Branie pieniędzy z góry, bez pokwitowania, a potem olewanie klientów to praktyka wielu lubelskich adwokatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pieprzę, państwo prawa, i co na to solidaruchy z lat 80, o to wam chodziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawniczki znanej jedynie z tej afery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posłanka SAMOOBRONY koalicjanta PIS u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"posłanka SAMOOBRONY koalicjanta PIS u " Swetru! Łżesz jak niemiecki pies.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Lewandowski już 20 lat nie stawia się do krakowskiego sądu ( sprawa prywatyzacji Vistuli ) i nikomu to nie przwszkadza. W dodatku może pleść bajdy w Brukselce. Co gorsze bezkarnie szkaluje polski rząd i wyborców za to, że kopnęli w wyborach POkraki w siedzenie. Trzeba sądzić WSZYSTKICH jednakową Konstytucją a nie liberalną. Nasi to koszerni a goje to trefni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona ma to głęboko, a chora to ona jest jak da w łape lekarzowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu kasta prawników- ponad prawem. To już stało się regułą. Po to się "uczyli" by "strzyc barany". Cała nadzieja w "dobrej zmianie". Pan minister Ziobro ma ogrom roboty- musi oczyścić "stajnię Augiasza".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadzic ja do paki i bedzie na kazde wezwanie sadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"posłanka SAMOOBRONY koalicjanta PIS u " Swetru! Łżesz jak niemiecki pies. NIE mam tylko bardzo dobrą pamięć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile licza na zmiany a Misiewicze ustawiaja swoich, ciemny moherowy narododzie, czy juz wyciagasz wnioski, czy wnosisz dalej modły do arcy dyrektora z Torunia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja, ja Gut, alles klar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć babę na stale do dyspozycji sądu. A tak baba robi sędziego w balona, a kalosz nie potrafi sobie z tym poradzić, jakiś niedojda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...