Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Court Watch krytycznie o lubelskich sądach. Sporo zastrzeżeń do pracy sędziów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2016 o 09:21 Powrót do artykułu
przekonałem się o tym osobiście w czasie sadzenia sie z ZUS w pierwszej i drugiej instancji , przede wszystkim stronniczość (nie powołali biegłego księgowego ) , brak znajomości zasady naliczania zarobków w pracach akordowych a uzasadnienie wyroku nie mające nic wspólnego z przedstawionymi z przebiegiem zasad dla ZPG jak i z przedstawionymi dowodami dowodami po prostu PANSWO W ANSTWIE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To dotyczy sądownictwa w całym kraju. Wystarczy poczytać: do dzisiaj pracują sędziowie, którzy bronią postpeerelowskich kacyków, a kiedyś w sfingowanych procesach skazywali strajkujących robotników, . Czy prawnie wątpliwy relikt komunistycznego PRL, przy jednoczesnym braku lustracji, może działać poprawnie? To musi się zmienić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Court Watch krytycznie about lubelskich courts. Lots of zastrzeżeń do judges work.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo wielu z obecnych sędziów nigdy nimi nie powinno zostać. Niestety w minionych latach decydował czynnik genetyczny, którego opłakane skutki odczuwamy cały czas.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie chcemy sprawiedliwości po lubelsku! Chcemy zwykłej uczciwości i odpowiedzialności, przestrzegania prawa przez wszystkich a od władzy wymagamy wyjątkowej rozwagi i eliminowania ze swojego grona przestępców i oportunistów, którym pozycja zawodowa, służy wyłącznie załatwianiu prywatnych interesów. Obserwuj sądy!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zachowują sie arogancko, zwracaja niestosowne uwagi ludziom ktorych mogliby byc wnukami, dobre maniery, dobre wychowanie gdzies uleciało
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam w Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie prostą sprawę, spadek po zmarłym krewnym który zostawił testament. Sprawy ciągną się już dwa lata i nie widać końca. Na początku prowadziła młoda sędzina /nie mająca zielonego pojęcia o przepisach/ i już miał być wyrok -sędzina została odsunięta od mojej sprawy bez jakichkolwiek wyjaśnień. Wzięła sprawę następna i wszystko od początku. Chyba tylko Ziobro może tu pomóc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyje,,ć wszystkich natychmiast.Panie ZIOBRO do roboty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W sytuacji, w której nadal wykładowcą prawa w Lublinie jest sędzina, która namówiła dyrektor banku do sfałszowania testamentu, to możemy zapomnieć o zmianach, bo czego może nauczyć innych jak nie tego samego, co potrafi sama. Żeby nie było, to sprawa trafiła do lubelskiej prokuratury i została umorzona ze względu na... przedawnienie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Lublinie mamy doskonały i wzorcowy przykład polityki prorodzinnej , gdzie nie spojrzeć to rodzina prawnicza .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To przypadek, że artykuł nie jest ogólnie dostępny?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co niektórzy sędziowie nie powinni w ogóle orzekać,nie mają zielonego pojęcia i są stronniczy,nie dadzą człowiekowi dojśc do głosu bo z góry już jest wyrok ustalony,jestem tego przykładem,niech ich szlag trafi,jestem osobą starszą a dostałam wyrok za coś czego nie zrobiłam i jak tu wierzyć w sprawiedliwośc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
polski wymiar sprawieliwości nie takie rzeczy potrafi . Krystian Broll , człowiek , który nikogo nie skrzywdził spędził  8 lat w psychiatryku , zamknięty decyzjami sądów. to nie pojedyńczy przypadek 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"– Pod koniec lat 90. wniosłem do sądu o ustalenie ojcostwa - opowiadał Marek Franczak, który był gościem audycji. - Otrzymałem krótką karteczkę z kilkoma zdaniami, w której napisano, że Józef Franczak był żołnierzem zawodowym przed wojną, potem ZWZ AK, a po wojnie był kadrowym bandytą WiN-u. "
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"– Do tej pory nie otrzymałem sprawiedliwości od III RP - podkreślił syn "Lalka". - Dostałem z prokuratury pismo o umorzeniu śledztwa, w którym piszą, że np. że mojemu ojcu odjęto głowę w celu identyfikacji dentystów, u których leczył on zęby. " - powiedział Marek Franczak
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W LUBELSKICH SĄDACH JEST JAK ZA KOMUNY A WIEM BO BYŁEM TAM FAŁSZYWIE SĄDZONY I SKAZANY. KOMUNISTYCZNE LUBELSKIE SĄDY UZNAJĄ PRAWDĘ JAK IM PASUJE ,SĄ STRONNICZE A SWOJĄ NIEZAWISŁOŚĆ WIESZAJĄ WRAZ Z UBIOREM W SZATNI ......
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: