Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Widać nie byłeś chory nowotorowo. Ale nic straconego, może Ci się. "poszczęści". Zmienisz wtedy optykę widzenia. Poczekam spokojnie na twój wpis z żadaniem wstrzymania inwestycji. Powodzenia i czekam.
Nic nie rozumiesz albo próbujesz świadomie manipulować innymi.   Nowotwory zabrały mi dwoje najbliższych ludzi, co oznacza, że aż za dobrze znam sytuację pacjentów onkologicznych. Problemy opisanego Szpitala nie powstały przez pacjentów, a świadome lub nieświadome zaniechania urzędu marszałkowskiego.   Mój wpis odnosił się do podanego w publikacji faktu, że ktoś zamontował za wolną windę oraz wylał za słabe fundamenty i postawił mury, które teraz trzeba wzmocnić.   Nad resztą spuszczam kurtynę milczenia, a tobie sugeruję wizje lokalną na wszystkich oddziałach Szpitali planowanych do połączenia i... likwidacji.   Jak będziesz wiedział(a) o czym i kim mowa, to następnie zapoznaj się z raportami NIK w/s szpitalnictwa "marszałkowskiego" i sprawozdaniami finansowymi tych placówek, które dostępne są w KRS.   Ps. Nie życz  drugiemu, co tobie niemiłe, bo potrafi to wrócić jako bumerang...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie rozumiesz albo próbujesz świadomie manipulować innymi. Nowotwory zabrały mi dwoje najbliższych ludzi, co oznacza, że aż za dobrze znam sytuację pacjentów onkologicznych. Problemy opisanego Szpitala nie powstały przez pacjentów, a świadome lub nieświadome zaniechania urzędu marszałkowskiego. Mój wpis odnosił się do podanego w publikacji faktu, że ktoś zamontował za wolną windę oraz wylał za słabe fundamenty i postawił mury, które teraz trzeba wzmocnić. Nad resztą spuszczam kurtynę milczenia, a tobie sugeruję wizje lokalną na wszystkich oddziałach Szpitali planowanych do połączenia i... likwidacji. Jak będziesz wiedział(a) o czym i kim mowa, to następnie zapoznaj się z raportami NIK w/s szpitalnictwa "marszałkowskiego" i sprawozdaniami finansowymi tych placówek, które dostępne są w KRS. Ps. Nie życz drugiemu, co tobie niemiłe, bo potrafi to wrócić jako bumerang...
Wszelkie apele mające na celu opóźnienie oddania do użytku onkologii to życzenia chrorym onkologicznym dłuuugich kolejek i gorszej opieki. Miłe to tpTobie? bo mnie nie. I tym się różnimy.Czasami tylko choroba może kogoś nawrócić. A tobie życzę opamiętania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...