Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

COZL odpowiada radnym PiS. "Jesteśmy głęboko poruszeni i zaniepokojeni charakterem pisma..."

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2017 r. o 19:32 Powrót do artykułu
Pani dyrektor jak widać broni nie składa i jeszcze wróci popierana przez pisbolszewię. Boli utrata stanowiska, oj boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taktyka pis. Nie udało się z Żukiem to teraz czas na COZL, a później pewnie kolejny atak na lotnisko i tak w kółko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze, że radni PIS nie mają podstaw do niepokoju. Bardzo mnie to uspokoiło.  Pekające ściany budynku oddanego rok temu, brak gwarancji, bo umowa zerwana. Brak inwentaryzacji i realnych planów na dokończenie budowy w najbliższych 2 latach. Milionowe nadużycia i brak odpowiedzialności. Obniżki pensji przez Merlin Monroe z marszałkowskiego jako element motywacji pracowników, pieknie. No i badania kliniczne - Wojciech Siomak, który podobnie jak Merlin został przysłany z marszałkowskiego, żeby nie wyszły nieprawidłowości w badaniach. Co tam pisał marszałkowski w kontroli (?), że jak Ciwiński (ten były dyrektor, co teraz jest podporą Istytutu Medycyny Wsi) powiedział, że nie wolno kontrolować, to nawet nikomu nie przeszkadzało, że COZL prawdopodobnie dokładał do tych badań. Odliczamy dni do upadku układu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze trochę i starość jej nie pozwoli na powrót do COZL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kucewicz potrafi pisać ze odpisuje radnym? przecież on nawet nie był w stanie wygrać konkursu na dyrektora co zmusiło w akcie desperacji gumofilcom z urzędu marszałkowskiego wsadzić na to stanowisko górnika. radość górnika, nieudacznika i zaciągu z urzędu marszałkowskiego długo już nie potrwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że pan waldzio jest już głównym hejterem tej strony :) ciekawe czy podobnie jak kij'owski robi to zamieszanie za darmo? :) prosiłem pana pod jakimś innym pańskim komentarzem aby odpowiedział mi pan na pytania, jednak pewnie za odpowiedzi nie płącą :) otóż panie waldusiu miałem przyjemność być w tym szpitalu dosłownie wczoraj i albo pan kłamie, albo mają super ***r firmę remontowo budowlaną, bo żadnych popękań nie widziałem, a wprost przeciwnie! jestem zachwycony tym, jak ten szpital wygląda bardzo ładnie, co z pewnością zauważyli rónież pacjenci, którym przyszło tam dochodzić do zdrowia. pisał pan w którymś komentarzu, że w szpitalu jest tak źle! więc zapytam jak to się dzieje, że w takim "syfie" pracują np pielęgniarki, które są wyróżniane wśród ogólnopolskiego personelu medycznego? ma pan na to jakąś sensowną odpowiedź? kolejną sprawą jest to, że krzyczy pan, że ten szpital jest w rękach marszałków, i bóg wie kogo jeszcze. wie pan co? wolę, żeby prowadziłą to choćby babcia klozetowa z dworca pks niż np pan. ponieważ widząć pańskie komentarze, zauważyłem, że bardzo stara się pan opluć tą placówkę, tylko w jakim celu? po raz kolejny zapytam ile płącą za hejtowanie? natomiast taka babcia klozetowa doceniłaby każdą zmianę na plus! nigdzie pan nie napisał, że szpital idzie w dobrym kierunku choćby poprzez roszerzanie zakresu badań! to że zmieniły się władze i panu tak to przeszkadza, odnoszę wrażenie, że po raz kolejny do czynienia mamy z tzn puczem pewnej posłanki z lublina. oderwanie od koryta boli, ale niech pan zobaczy! oni nadal żyją i mają się dobrze, więc i pan jakoś sobie poradzi! pozdrawiam piotr z chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że pan waldzio jest już głównym hejterem tej strony :) (...) pozdrawiam piotr z chełma Dziękuję, za wyróżnienie, Widocznie mało dokładnie Pan śledzi nasze wpisy. Komentuje jakość nadzoru właścicielskiego, zarządzania, a przede wszystkim patologiczne uklady, jakie zapanowaly, podczas rzadow krolowej onkologii. Zwracam uwage na fakt, ze wydano 200 mln i drugie tyle trzeba jeszcze dolozyc, aby szpital mogl normalnie funkcjonowac. Cos co mialo byc zrealizowane w mniej niz 3 lata trwa 5 lat i jest zrealizowane w 50%. W tym czasie, z takim budzetem mogl powstac prawdziwy komprehensywny szpital. A poki co jest troche odnowiony budyne w ktorym nadal pacjenci leza na korytarzach. Tam gdzie byly nieprawidlowosci, kadry, badania kliniczne, zamowienia publiczne, budowa, dzial prawny. Marszalek wyslal swoich ludzi. Pol roku i co? Wszystko wraca do normy, nie ma winnych, nikt nie rozliczyl tego co wyszlo podczas kontroli. Przypadek? Na szczescie powoli wyciekaja single ze studia nagran Krzysztofs Records, wiec niedlugo bedzie zabawa karnawalowa zwiastujaca ostatki. Tem szpital da sie uratowac, ale tam potrzebny jest prawdziwy audyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Waldzio, pan waldzio, pan waldeczek , pan największy hejter na usługach znanej mafii. Goń się człeniu. pan waldzio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest naprawdę smutne. Leczę się w COZL ja i wielu członków mojej rodziny (wszyscy mamy mutacje genetyczne zwiększające ryzyko zachorowania na nowotwory) i ze wszystkich placówek medycznych, w jakich byłam w swoim życiu (a było ich wiele) COZL wspominam najlepiej. Nigdy nie spotkałam się tam ani z brakiem kompetencji, ani z obojętnością, ani z niczym, co mogłoby wzbudzić moje niezadowolenie. I jestem ciekawa, czy radni PiS w ogóle mają na względzie pacjentów? Bo mam wrażenie, że oni walczą o kolejny stołek, tylko tym razem nie jest to walka, w której ucierpią najbardziej ci, co stołki utracą. Tym razem cierpią pacjencji, na dodatek niejednokrotnie zagrożeni śmiercią. I tego Wam, drodzy radni, że tego Wam ludzie nie wybaczą. Pomyślcie o tym. Bo dla nas ci lekarze są jak druga rodzina, mamy do nich zaufanie, zawdzięczamy im wiele, a Wy jesteście obcym agresorem i nie myślcie, że Wasze nazwiska zostaną zapomniane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS postepuje wg wzorca podebranego od braci ze wschodu no i mamy to co mamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni PiS jak kogoś lub czegoś nie zohydzą społeczeństwu to wieczorem nie mogą spokojnie zasnąć. Taka ich "uroda"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy pan waldzio to pisowiec, ale przecież tutaj pisze z sensem. nie widziałem co prawda pękających ścian, ale nie zwiedziłem ani jednego z pięter nowego budynku... wykonawcy zmieniają się jak rękawiczki, budowa przeciaga w neiskończoność, powstanie nowotwór szpecący maisto i z trudem otrzymujący kontrakt z NFZ (a niektóre poradnie już zlikwidowano, np. diabetologię) - więc jestem w stanie uwierzyć także w pękajace po roku sciany, a juz na pewno tynki. Kto tam będzie leczył? ściągniemy pacjentów onkologicznych z całej Polski? może niech sobie UM kupi nowotwora i tam szpial ze Staszica przenieście, zamiast budować na 3 Maja (sic!) onkologię w miejscu, gdzie mogłyby powstać biura lub apartamenty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam ponownie Pana Waldka :) widzę, że nie jest Pan sam :) (nasze wpisy) czyli zorganizowana grupa :) czyżby komitet (KOD)? Nie rozumiem Pańskiego zdziwienia, że w tym kraju coś się "przeciąga" przecież tak jest od zawsze! "trochę odnowiony budynek"? :) Pan poważnie ma coś z dostrzeganiem rzeczywistości! przecież ten budynek (jak Pan sam pisał) niedawno powstał :) więc został odnowiony czy wybudowany od podstaw? :) Rozumiem, że ma Pan problemy ze świadomością ale taki problem nie jest leczony w tym szpitalu a najszybciej pomogą Panu (myślę że WAM szystkim) ludzie z Abramowickiej :) Wie Pan ile budowali szpital w Chełmie? :) a w porównaniu z tak profesjonalnym i specjalistycznym szpitalem jak COZL, ten w Chełmie to zwykła przychodnia :) Ja rozumiem, że każdego boli, jak się go od koryta oderwie, ale mógłby się Pan (Państwo) trochę wysilić i przypomnieć sobie jak to było za poprzednich władz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek napisał:
Piotr napisał:
widzę, że pan waldzio jest już głównym hejterem tej strony :) (...) pozdrawiam piotr z chełma
Dziękuję, za wyróżnienie, :) nie wiem czy jest za co dziękować, gdyż większość ludzi uważa kogoś kto się sprzedaje za .... Ale skoro sprawia Panu radość bycie męską pros... to proszę bardzo. a co to jest hejt :) też sądzę, że wie już większość Polaków :) Zastanawiam się tylko ile Panu za to płacą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A państwo niech skierują list, na temat tych radnych, do Pana dyrektora szpitala znajdującego się w południowej części Lublina droga 835.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr z chełma napisał:
witam ponownie pana waldka :)  wie pan ile budowali szpital w chełmie? :) 
proszę zapoznac się z historią: ******dziennikwschodni.pl/lublin/rusza-budowa-nowego-centrum-onkologii-wizualizacja,n,1000135689.html ******dziennikwschodni.pl/lublin/marszalek-powolal-zespol-ekspertow-zajma-sie-trudnymi-inwestycjami,n,1000010775.html ******dziennikwschodni.pl/lublin/cozl-ma-byc-gotowe-za-dwa-lata-musza-nadrabiac-opoznienia,n,140519950.html do rekordu "teatru w budowie" im jeszcze daleko. od 2011 władze nie radzą sobie z tą inwestycją (wybrałem tylko 3 artykuły z dzw. ale jest ich dziesiątki), wprowadzają niby nowe plany naprawcze, ale nikt nie ponosi odpowiedzialności za te opóźnienia. nie ma znaczenia czy to sld, po, psl czy pis - żadna z tych partii nie ma interesu w tym, aby rozliczyć to co wydarzyło się przez ostatnie 5 lat. wiem, że trudno to zrozumieć bo nie pasuje do narracji marszałkowskiego i obecnej dyrekcji szpitala, ale o ile jestem w stanie zrozumieć działania psl (obawa przez zarzutami prokuratury), to akurat pis swoją bierną postawą w ubiegłym roku najbardziej przyczynił się do obecnej sytuacji. poseł sprawka, którego żona jest w radzie społecznej cozl, wojewoda czarnek, który dokładnie przyglada się prezydentowi i widzi opinie ekspertów, które nie istnieją, a nie chce widzieć, że podatnicy traca kolejne miliony i pacjenci czekają na oddanie kolejnych budynków cozl. to oni mają obowiązek dbać o transparentność w urzędzie wojewódzkim o wyjaśnienie nieprawidłowości, o których nawet sosnowski mówił: ******dziennikwschodni.pl/lublin/powazne-klopoty-prof-staroslawskiej-prokuratura-szkody-w-wielkich-rozmiarach,n,1000182140.html kto blokuję tę sprawę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nawet prosty górnik chce kontynuować to co robiła poprzednia dyrektorka w imię uznania do jej pracy tzn że nawet on szpital był prowadzony dobrze a zmiana dyrektora była błędem. Nieudolna ta odpowiedź górnika i tego drugiego co pacjentkę wykończył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dyrekcja COZL podkreśla, że powstanie „unikalnego w skali Polski, jak i Europy” ośrodka zapewniającego kompleksową opiekę podniesie jakość świadczonych usług. Ma to świadczyć o uznaniu dla dotychczas wykonanej pracy osób zaangażowanych w rozbudowę szpitala, a nie, jak sugerowali radni, jej zaprzepaszczeniu"....Spijają piankę z osiągnięć Profesor Starosławskiej.Chyba nikt nie uwierzy ,że w ciągu roku sami tego dokonali.Ludzie bez honoru.Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś uważa, że starosławska robiła tam przez ostatnie lata coś dobrego to niech się rozmówi z kimś z pracowników to dowie się jak było naprawdę ! To groza ta baba robiła tylko pod siebie i sukienkowych a reszta jak padło ! No i padło a rechot pseudo fachowców o roli byłych to bełkot tłumoka a prawda jest tylko, że po cjichu od załogi ! i tak leci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jeszcze się ten szpital trzyma tzn że nowa niekompetentna ekipa wyciągnięta z kapelusza przez PSL nie zdarzyła wszystkiego zniszczyć przez rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...