Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co ten czarny pląta się po kurierze? Mózg zgubił?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bedzie cudaczył.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to są jaja!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cuda, wianki... Panie, Panie... Czy ktoś jeszcze w to wierzy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co tym razem obcieli " świetemu" jako relikwie?najzabawniejszy jest fakt ,że jak sie znalazł w ciągu niecałych 2 tysięcy lat jeden jedyny szalony egzemplarz z KK co rozdawał fanty dzieciom ,to było to tak niezwykłe dla tej firmy ,że aż świętym go zrobili ,nie do uwierzenia ,prawda?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z mikołajem to tak samo jak z aniołkami W szkole na lekcji religii ksiądz mówi do dzieci: - Narysujcie dzieci aniołka. Wszyscy rysują aniołki z dwoma skrzydłami a Jasio z trzema. - Jasiu, widziałeś aniołka z trzema skrzydełkami? - pyta ksiądz. - A ksiądz widział z dwoma?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
- Magia, czary, seanse spirytystyczne, wróżby – to wszystko może otworzyć furtkę złemu. Te furtki trzeba podomykać – mówił podczas wizyty w parafii w podpiotrkowskich Bujnach ks. dr Jarosław Cielecki, dyrektor Watykańskiego Serwisu Informacyjnego.    Szatan może czynić z ciałem człowieka różne rzeczy, może mówić wieloma językami. Ja miałem takich ludzi opętanych. Chciałbym wtedy tego lekarza mieć obok, kiedy modlę się nad dziewczyną, a jej rośnie brzuch do wielkości 9 miesiąca ciąży. I nagle w jej brzuchu formuje się twarz ludzka i ta twarz rozmawia ze mną (z brzucha). Jeżeli jakiś lekarz chce mi to wytłumaczyć medycznie, to powiem – proszę iść do psychiatry, doktorze. A ja to widziałem. Ks. J. Cielecki: nie wierzyłem w opętania, do czasu… Neapolitanka, mówi do mnie czystą polszczyzną “a teraz powiem ci twój pierwszy grzech, żebyś wiedział…       http://www.epiotrkow.pl/artykul/5,13133,1
Zaloguj się, aby oddać głos
0
- Magia, czary, seanse spirytystyczne, wróżby – to wszystko może otworzyć furtkę złemu. Te furtki trzeba podomykać – mówił podczas wizyty w parafii w podpiotrkowskich Bujnach ks. dr Jarosław Cielecki, dyrektor Watykańskiego Serwisu Informacyjnego.    Szatan może czynić z ciałem człowieka różne rzeczy, może mówić wieloma językami. Ja miałem takich ludzi opętanych. Chciałbym wtedy tego lekarza mieć obok, kiedy modlę się nad dziewczyną, a jej rośnie brzuch do wielkości 9 miesiąca ciąży. I nagle w jej brzuchu formuje się twarz ludzka i ta twarz rozmawia ze mną (z brzucha). Jeżeli jakiś lekarz chce mi to wytłumaczyć medycznie, to powiem – proszę iść do psychiatry, doktorze. A ja to widziałem. Ks. J. Cielecki: nie wierzyłem w opętania, do czasu… Neapolitanka, mówi do mnie czystą polszczyzną “a teraz powiem ci twój pierwszy grzech, żebyś wiedział… Musisz tyle walić gazu?     http://www.epiotrkow.pl/artykul/5,13133,1
 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może ktoś wie jak się nazywa bałwochwalczy kult oddawania czci rzeczom martwym? Bo Kościół jakoś o tym zapomniał. Ale oczywiście jest usprawiedliwiony bo nie robi tego za darmo ale za grubą kasę zdzieraną z zahukanych ogłupianych parafian. Nie pisze wiernych, bo oni wierzą w Boga a nie kościelne cuda, wianki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ludzie czy parking w galerii zamkowej będzie bezpłatny od stycznia? bo nie chce płacić za parkowanie na pl. zamkowym...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: