Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja pierdole, zaczęło się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, rodzice mają prawo do pobytu w Polsce, legalnie pracują - to świadczenia się należą. Tak samo Polacy korzystają ze świadczeń socjalnych w Wielkiej Brytanii czy Niemczech. Dla mnie nic rewolucyjnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PiS, brawo PO! My Polacy chętne będziemy pracować na obcych, chętnie też im oddamy ulice i kamienice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajeboza. Nie dość, że moje podatki idą na cudze dzieci, to zaraz zapłacę dodatkowy podatek na TvPiss. Brawo pisuary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy gdzieś jest lista?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, rodzice mają prawo do pobytu w Polsce, legalnie pracują - to świadczenia się należą. Tak samo Polacy korzystają ze świadczeń socjalnych w Wielkiej Brytanii czy Niemczech. Dla mnie nic rewolucyjnego.
masz rację - ale nie wytłumaczysz tego debilom z mentalnością Kalego.. Oni i tak będą pisać tępe komentarze, że są okradani, że to z ich podatków, że złodziejskie państwo itp..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe życie płacimy na np. cyganów i jakoś nie pialiście nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylko chciałabym wiedzieć dlaczego te wnioski już są rozpatrzone a mój i wielu innych znajomych nie? Może dlatego, że zostały przełożone na samą górę wniosków aby teraz ładnie w gazecie wypaść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Placa podatki, to im sie nalezy. Jedziecie do XXX i tam placicie podatki - naleza wam sie tamtejsze przywileje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PiS, brawo PO! My Polacy chętne będziemy pracować na obcych, chętnie też im oddamy ulice i kamienice.
Prawdopodobnie to oni pracuja na ciebie, ty onrowski prozniaku na garnuszku mamusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ to jakby zaproszenie dla suma sumarum to 500 + powiino byc dla nie pracujących a na pracujących obniżony PIT o 500 zł i tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PiS, brawo PO! My Polacy chętne będziemy pracować na obcych, chętnie też im oddamy ulice i kamienice.
Już oddaliśmy.Musisz zapłacić za jazdę po ulicy.Raz w paliwie,drugi jak staniesz w centrum.O kamienicach nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jak długo jeszcze Dziennik będzie lizał dupę PISIOROM?!. Co dzień na łamach Dziennika, to samo 500+, w różnych postaciach, a to na rynku ,a to w aptece,l a to w bibliotece tylko 500+, jacyż oni dobrzy! Żygać się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani PO ani PiS nie dostanie mojego głosu mam juz dość przywilejów dla Ukrainy a w zamian zero szacunku pogarda i lekceważenie poniżanie i śmianie się nam w twarz. nie zgadzam sie płacić ze swoich dochodów na ukraińskie dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma pieniędzy dla chorych i niepełnosprawnych oraz dużo niedożywionych dzieci a oni serwują Ukraińcom.Oj Kukiz bedzie miał mój głos bo PO i PiS liże tyłek Ukrainie a Na Wołyń nie ma pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co się tak oburzać czytelnicy. Polacy za granicą np w UK czy innych niderlandach też dostają socjal od państwa. To co powinni oddać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co się tak oburzać czytelnicy. Polacy za granicą np w UK czy innych niderlandach też dostają socjal od państwa. To co powinni oddać...
 
nie ma co się tak oburzać czytelnicy. Polacy za granicą np w UK czy innych niderlandach też dostają socjal od państwa. To co powinni oddać...
jest mala różnica,Polska płaci unijne składki,i tym samym ma unijne prawa na terenie państw UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie Polakowi nie dali..... shit...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdrowie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe życie płacimy na np. cyganów i jakoś nie pialiście nigdy.
  U nas ta mniejszość jest stosunkowo nieliczna, więc nie był to aż taki problem, ale jak tabory zaczną ściągać ze Słowacji to może się zrobić ciekawie. Swoją drogą Słowacja właśnie dlatego utrzymuje bardzo niskie dodatki socjalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...