Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cugowski popiera ACTA: To zamach na złodziejstwo

Utworzony przez kamil k, 25 stycznia 2012 r. o 15:19 Powrót do artykułu
Bijgoraj napisał:
Hołdys to to Polskie nazwisko?? wątpię...
Jest takie samo polskie jak sikorski kwasnieski walesa i wiele innych,sami pejsiaśći,dlatego tak bardzo krzyczą. Ciężko nam POLAKOM już oddychać we własnym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadziejęze internauci NIE zapomną Platfusom tego co zrobili, Platdfusom i tym spod znaku kiniczynki, to ich prezes chwali się znajopmością internetu... dla świń. Internauci nie zapomna przy następnych wyborach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywistym jest, że panowie Hołdys, Cugowski i wielu innych popierają porozumienie ACTA. Mam tylko watpliwość dlaczego tak bezkrytycznie i jednostronnie nie chcą przyjąć do wiadomosci, że rządy, wśród zapisów służących ochronie własności intelektualnej "przemyciły" paragrafy pozwalające spacyfikować pojedyncze osoby wypowiadające w internecie nieprzychylne rządom opinie, takiż blogerów i strony internetowe. Od tej chwili, w internecie, tak jak w mediach głównego nurtu bedą obowiązywać jedynie słuszne poglądy, a każde inne nie tylko nie będą dyskutowane jak przystało w prawdziwej demokracji, nie tylko jak dotąd będą dyskredytowane i obśmiewane(poprzez pejoratywne nadinterpretacyjne dookreślanie: np. moherowe berety, ciemnogród, zacofanie, nacjonalizm, faszyzm, antysemityzm itp.), każde odmienne poglądy po prostu nie będą mogły być wyrażane. I co najważniejsze nie będą mogły być rozpowszechniane informacje tzw. "drugiego obiegu" czyli takie, które powiedzmy, z różnych powodów, nie mieszczą się w ramówkach mediów głównego nurtu. Jeśli to nie jest cenzurą to co nią jest! Mam nadzieję, że internauci będą wiedzieli jakie płyty kupować, a jakie nie, na jakie koncerty chodzić, a jakie nie powinny być "trendy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPONUJĘ AKCJE OBNIŻKI ABONAMENTU za okrojony INTERNET. Taka akcja powinna być w całej Polsce niech teraz martwią się dostawcy neta o mniejsze dochody!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi się autorytet odezwał, POwcy podpisali a nawet nie wiedzą co a ten sie znawca tematu odezwał, śmiechu warte, nigdy już nie przyjdę na żaden koncert Budki Suflera, która klepie po publicznych spędach bo na płatny koncert nie wiele by poszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech już się nie kompromitują ten Hołdys i Cugowski ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu w życiu mu nie wyyyyszłooooo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...