Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Słowem, elektorat się nie zmobilizował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grupa Cugowskiego zaprezentowała najambitniejszą piosenkę, ale nie oszukujmy się - z Warszawą, Łodzią czy Gdańskiem raczej nie wygramy, za mało ludków mamy, zwłaszcza, że konkurs jest ustawiony i z góry wiadomo, kto ma wygrać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysztofie, byliscie najlepsi. Bardzo dobry pomysł z nagraniem płyty. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety biedny region wysłał za mało SMSów, Pan Krzysztof miał rację tu nie chodziło o muzykę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo,że nie chodziło o muzykę,wykonanie jako całości,a jedynie zrobienie "kasy" przez telewizję.Jest faktem,że cieplej jest byc wyróznionym,ale w tym przypadku jest to zasługa ilości wysłanych sms-ów,a do tych ludzie już nie mają przekonania,bo to zwykłe "naciąganie" i to w obrzydliwy sposób.Mnie osobiście bardzo się podobał występ grupy Cugowskiego i sądziłem ,że trójca oceniająca,będzie miała głos decydujący!A tak na kazdy nowy program telewizyjny będę patrzył bardziej krytycznie z "bulem i nadziejią"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja po prostu uważam że tak Cugowski jak i Kozidrak za mało utożsamiali się z lubelszczyzną gdyż nie dawali tu zbyt wielu koncertów. Pogoń za robieniem kariery poza regionem i kasą sprawiła, że nie są lubiani we własnym mieście i nikt tu już się nie chce więcej cieszyć ich sukcesami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i wiadomo-nie chodziło tu o muzykę ale o te SMS-y.deb***izm wyłudzania pieniędzy poprzez SMS-y sięgnął szczytu i dziś w państwowej TVP2 zachęcają do ich wysyłania poprzez odpowiedź na pytanie-"czy będziesz dzisiaj oglądał serial"? Niedługo odpowiesz na pytanie -"czy był dziś stolec"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbycho napisał:
no i wiadomo-nie chodziło tu o muzykę ale o te SMS-y.deb***izm wyłudzania pieniędzy poprzez SMS-y sięgnął szczytu i dziś w państwowej TVP2 zachęcają do ich wysyłania poprzez odpowiedź na pytanie-"czy będziesz dzisiaj oglądał serial"? Niedługo odpowiesz na pytanie -"czy był dziś stolec"?
Może trochę kloaczne ale za to trafione, jak to mówił jeden generał MO "w sedno tarczy". Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grupa Krzysztofa Cugowskiego przegrała, bo pan Krzysztof jest osobą powszechnie nielubianą - gdyby lubelską grupę prowadziła Beata Kozidrak, byłoby zupełnie inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądając trzeci odcinek przeczuwałem, ze odpadnie albo grupa Michała Wiśniewskiego albo grupa Krzysztofa Cugowskiego. Dlaczego? Grupa Michała w mojej ocenie wypadła najsłabiej, natomiast w przypadku Krzysztofa Cugowskiego było za bardzo widać, że jest on tym, który daje nazwisko, natomiast przygotowaniem grupy do występu zajmował się kto inny. P. Krzysztof w czasie występu swojej grupy bawił się nie gorzej, niż publiczność, natomiast po innych artystach widać było dużo bardziej zaangażowanie w to, co wykonywała ich grupa. Przypuszczam, że m.in to zaważyło na tym, że ta grupa odpadła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre wykonanie niezwykle trudnego utworu. Byłam i jestem zaskoczona. To co przezyliśmy razem, to jest nasze. A Pan Krzysztof? Bardzo miły, ciepły, chociaz niezbyt wylewny Człowiek przez ogromne "C".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...