Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cukiernia \"Mikado\" zbankrutowała

Utworzony przez abc, 25 marca 2009 r. o 07:31 Powrót do artykułu
Buuuu:( Ja nie chcę Tam były najlepsze pączki w mieście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boguś, Boguś, Boguś trzymaj się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie byla reklama,marketing,darmowe probki ?bez tego zadna firma sie nie utrzyma i nie bedzie dzialac. a do tego jesli faktycznie tak dobrze szlo i sprzedaz byla duza to dlaczego tam nie bylo zadnych osob do przyuczenia-nauki?przez takie cos czesc osob zostaje i dalej prosperuje firma,teraz widac ze pracownik to ponad 50% sukcesu firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro czyta się takie wiadomości i żal patrzeć jak kolejni przywiązani do tradycji są zmuszani do likwidowania swoich firm. Niestety, nastała era plastiku - plastikowi ludzie jedzą plastikową żywność robioną przez chemików, a nie prawdziwych mistrzów. Obecnie liczy się tylko pieniądz. Za parę lat wyjdą na jaw (choć to można już teraz zaobserwować i lekarze oraz dietetycy alarmują, ale jakoś nikt ich nie słucha) skutki emulgatorów, benzoesanów, glutaminianów, aspartamów i wszelkiej maści świństw dodawanych do żywności. Szkoda, że dopiero wówczas ludzie zatęsknią za prawdziwym ciastem którego smak jest rozkoszą dla podniebienia, za prawdziwym sokiem z prawdziwych owoców z prawdziwego sadu, prawdziwym chlebem z czystej mąki, prawdziwym nabiałem z czystego mleka i prawdziwą wędliną zrobioną w 100% z mięsa. Wszystkim nieświadomym konsumentom zalecam uważne czytanie składu chemicznego produktów, a przede wszystkim polecam lekturę świetnego artykułu "Bambus w szynce", który można przeczytać na stronach Gazety wyborczej (dodatek Duży format).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupowam w Mikado , Ale obsuga byla tragiczna, Niesympatyczne Panie i przestalam tam chodzic. Kazdy lubi jak jest milo obslugiwany. a tam ciagla laska .................. wyroby tez sie popsuły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo , bardzo szkoda.......... Stara dobra szkoła....wypróbowane , prawdziwe smaki powoli wypiera "erzac".........niedługo nasze dzieci nie będą wiedziały jak smakuje prawdziwe jedzenie....... Pieniądz , a właściwie jego brak i brak czasu "załatwia" sprawę....... Doszliśmy do tego , że kupujemy tanią cenę /bo rzecz jest nic nie warta - do wyrzucenia/ , a nie prawdziwy produkt.......Który MUSI więcej kosztować ! Moja Babcia zwykła mawiać : Pamiętaj ! Tanie mięso to psy jedzą !!!!! A Dziadek któregoś dnia całkiem zniesmaczony zawyrokował : Już tak się dzieje , w naszym kraju , że niedługo oprócz kobiet to wszystko erzac......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sasiadka napisał:
kupowam w Mikado , Ale obsuga byla tragiczna, Niesympatyczne Panie i przestalam tam chodzic. Kazdy lubi jak jest milo obslugiwany. a tam ciagla laska .................. wyroby tez sie popsuły
EEE........lekka przesada......ja mam dobre wspomnienia...... Mnie przeważnie każdy miło i sympatycznie traktuje /nawet w Urzędzie Skarbowym/, gdyż jak idę COŚ załatwiać , to przede wszystkim JA jestem miła i sympatyczna....i ludzie odwzajemniają się tym samym....... /więc może to P. Sąsiadka była nastawiona anty..../
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychowałam się obok cukierni. Od dzieciństwa kupowałam tam ciastka. Niestety! Wyroby w ostatnich latach tragiczne, wystrój katastrofa, obsługa.. szkoda gadać. Nie piszcie, że kolejna tradycja upada. Sami na to zapracowali. W Lublinie nie ma dobrej cukierni. Zapotrzebowanie duże. Należało się wziąć do roboty i byłby sukces. Obecnie klient nie kupi byle czego. Ostatnie ciastka jakie tam kupiłam wyrzuciłam do kosza - czułam się obrażona, że wciska mi się gniot. Brak szacunku dla smaku klienta. Komuna już dawno się skończyła "ciemny lud tego nie kupi..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Nowacki - oferuję swoją pomoc jeśli chodzi Panu po głowie ponowne uruchomienie cukierni.... Z sentymentu do pączków które kupowałem z dziadkiem słuzę radą - oczywiście w sprawach wizerunkowych - nie recepturach... a co do personelu - to faktycznie tragedia z tymi niemiłymi sprzedawczyniami i wystrojem.... mój mail barstol@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio w Mikado rzeczywiście popsuły się i wyroby i obsługa. A czy ktoś pamięta pączki u Madeja przy Krakowskim? Dawno zniknął. A co do erzaców, to słucham ostatnio w poniedziałki w radiu er audycji, gdzie mówią o tym, co my naprawdę mamy w jedzeniu, zamiast jedzenia! Świetny program, ale aż strach potem coś do ust wziąć. I też przypominali dawne receptury, na ciastka, wędliny, zupy. Jest w Lublinie kilka cukierni, gdzie robią dobre rzeczy, ale Mikado miało za małą reklamę i za bardzo na uboczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo przykro czytać mi ten artykuł. cukiernię mikado zawsze będę wspominać z sentymentem. nie mam złego zdania o obsłudze, panie zawsze były dla mnie miłe. żałuję, że nie kupię już nigdy moich ulubionych murzynków i pani Walewskiej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie do końca się zgadzam ze zdaniem na temat obsługi. P. Jadzia (taka brunetka) była bardzo miła - i ją na pewno stali Klienci kojarzą. Ale jak ktoś trafił na tą druga, to współczuję.... A cukierni szkoda....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Nowacki placze ze nie mial pracownikow ale zeby wykwalifikowani pracownicy mogli pracowac to nie za 500 zł miesiecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmujemy się skuteczną windykacją karną. Przejmujemy sprawy po bezskutecznej egzekucji komorniczej, sprawy przedawnione. Sukces opieramy na działaniach prokuratury. Windykacja na koszt dłużnika. 517 921 326
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...