Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak dla mnie, to taki lekki i kobiecy smak ma ten cydr. Ostatnio z koleżankami kupiłyśmy jako miłe uzupełnienie babskiego wieczoru przy romantycznej komedii. Nie wiem co na to powiecie, ale... bardzo podoba mi się etykieta - taka prosta i przyjemna jak się patrzy na te jabłuszka. Dopasowana, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wczoraj próbowałam Cydru Lubelskiego po raz pierwszy. Lekko musujący, a nie bardzo gazowany to wielki plus. Ogólnie przyjemny smak i bardzo estetyczna butelka ;) Może i kobiece, ale mojemu mężowi też smakował ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bomba, sumer smak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smaczny w bardzo dobrej cenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi bardzo smakował :) można dodać do niego odrobinkę soku z limonki i mamy prosty i smaczny drink :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej limonki dodałabym miętę i lód ;) A wtedy litr to mało ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się dobrze poszuka, to może i znajdzie się kolejna :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A próbowaliście już nowego cydru lubelskiego? Smak "Jabłka suszone na miodzie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ba! Bardzo mi smakuje :) Idealny na babską imprezę! Nic do niego nie trzeba dodawać, bo broni się ciekawym smakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez już piłem, smakuje podobnie jak poprzedni (może trochę słodszy), ale fajnie się nazywa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałam, że  został jako pierwszy cydr w Polsce wyróżniony znakiem Poznaj Dobrą Żywność, gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę? Ale ten nasz lubelski? Bardzo fajnie, bo trzeba promowac dobry smak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę? Ale ten nasz lubelski? Bardzo fajnie, bo trzeba promowac dobry smak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj piłam Cydr Lubelski. Bardzo mi smakował. Uważam, że promowanie reginalnych produktów jest czymś najbardziej normalnym i naturalnym. Pozdrawiam Lucyna  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gusta bywają różne...Moim zdaniem Cydr Lubelski jest obrzydliwy - nie czuć jabłek, tylko posłodzoną chemie... Wystarczy porównać sam kolor - ten Lubelski biały, a np dobry francuski lekko żółtawy...Wylewam do zlewu. Dobrze że tylko 12zł wyrzucone w błoto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje gustu. stary francuski, zółty utleniony cydr, no, no ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za nic nagród się nie przyznaje ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cydr Lubelski, cool
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noo, całkiem całkiem ten Lubelski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z obecnie dostępnych na rynku cydrów, Lubelski jest najsmaczniejszy w cenie do 10zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...