Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bravo, Bravo, Bravo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zrobiłem mały experyment z cydrami. Nabyłem ten lubelski oraz renomowany. Przyszli znajomi. Podałem najpierw lubelski, przelany do butelki renomowanego - schłodzony. Zachwytom końca nie było.   Natomiast, kiedy podałem renomowany, w butelce lubelskiego, wzięli po łyku i cóż... wujowy :D   NIeprawdą jest drodzy moi, że lubelski cydr to syf. Zróbcie taki sam test, a się przekonacie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy test to taki, kiedy dwa lub trzy różne cydry podałbyś swoim gościom w szklankach, wiedząc oczywiście w której co jest podane. Potem możesz gościom pokazać kolejność butelek, która wskaże, co w której szklance próbowali. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zimny cydr to kapitalne winko z jabłuszek pełnych snów, szczególnie w lecie i to nie tylko jako long drink, ale konkurent wina do lekkich dań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty chlopie piszesz dobry cider kosztuje w anglii wiecej jak piwo a moze niestac cie i dlatego rozgladasz die po dolnych tanich polkach co? W Anglii cydry (ciders) stoją na najniższych półkach, często w 1,5 plastikowych butelkach. Chętnie kupowane przez Polaków ze względu na cenę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smaczny i bardzo przyjemny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cydr Lubelski wyrasta na prawdziwego lidera rynku cydru w Polsce. Orzeźwiający i szczerze dobrze smakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię Cydr Lubelski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo lubię jego smak :) i zdecydowanie bardziej wolę od wina :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zrobiłem mały experyment z cydrami. Nabyłem ten lubelski oraz renomowany. Przyszli znajomi. Podałem najpierw lubelski, przelany do butelki renomowanego - schłodzony. Zachwytom końca nie było.   Natomiast, kiedy podałem renomowany, w butelce lubelskiego, wzięli po łyku i cóż... wujowy :D   NIeprawdą jest drodzy moi, że lubelski cydr to syf. Zróbcie taki sam test, a się przekonacie :D
Prawdę mówisz!! :) Uśmiałam się jak niewiem ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zainteresowanie rośnie wraz z akcją #pijcydr #jedzjabłka #mytozjemy. Cydru nawet w sklepach zaczyna brakować takie zainteresowanie i słusznie. Oczywiście Lubelski najlepszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze opinia moja jest zafalszowana przez lokalny patriotyzm - ale naprawde uwazam, że cydr lubelski nie jest zły, mam porównanie z zagranicznymi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zainteresowanie rośnie bo jest naprawdę dobry. Właśnie 20 września wybieram się na koncert z okazji Młodego Cydru, to już ostatni koncert finałowy. Nawet ma powstać nowy cydr na tą okazję, bardziej orzeźwiający jak ten dotychczas. Wybiera się ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święto Młodego Cydru, to brzmi zachęcająco. Na szczęście jestem z Lublina, nie mam więc daleko i wybieram się oczywiście. Do zobaczenia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No oczywiście ja już sam zebrałem ekipę, także ja też napewno będę. Popijamy sobie czasem cydr, impreza idealna dla nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich chwilach cieszę się, że mieszkam w Lublinie. Na Święto Młodego Cydru na pewno wbije z kumplami :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imprezka odbyła się wczoraj i jakie wrażenia? Ktoś poznał smak młodego cydru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja poznałem i nie smakował mi ;/ własciwie poszedłem na koncert Tymanskiego i Natalii Przybysz a dwie butelki  cydru 0.3 L wypiłem w ramach ciekwostki. Smakuje jak taka nieco lepsza, lekko gazowana pryta. Wypić mozna dla ochłody ,ale bez przesady ..Jabłek w Lubelskim Cydrze nie poczułem, z reszta nie tylko ja. W tej cenie można albo lepiej zjeśc sobie jabłka albo kupić jakies pszeniczne piwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widzisz, jak to jest z naszymi kubkami smakowymi, ja byłam też na tej imprezie i mi calkiem smakował "młody" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie smakował ;) wypiliśmy ze znajomymi dwie buteleczki, koncert też spoko ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...