Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cyfrowa mapa województwa. Będzie łatwiej rozstrzygnąć spór o miedzę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2017 o 13:27 Powrót do artykułu
To granice działek maja byc widoczne z powietrza i na ich podstawie ma byc tworzona ta mapa ? Moją granice przesunąłem już ze 3 m w działkę sąsiada. Super. Teraz dzięki e Geodezji wygram z nim spór i sobie zawłaszczę ukradziona ziemie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Geoportal to samo umożliwia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"– Robimy gigantyczny krok do przodu – przekonuje wicemarszałek Krzysztof Grabczuk." "A staliśmy na skraju przepaści" - dodaje ktoś inny . . .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Idę przesuwać granicę puki czas.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
obecnie funkcjonuje już kilka ogolnopolskich serwisów mapowych tego typu, umożliwiających dokladną identyfikację działki, jej parametrów, czy przeznaczenia w planie: ***polska.e-mapa.net/ ******punktyadresowe.pl/ ***mapy.geoportal.gov.pl/imap/ dodatkowo, większość gmin posiada już wdrożony własny system e-map, np: ***jastkow.e-mapa.net/ ***konopnica.e-mapa.net/ z tego co widzę, to chodzi jedynie o nowe zdjęcia do ortofotomapy, które swoją drogą dokładniejsze i najbardziej aktualne są na mapach google. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy to prawda, że wykonawca nie zrobił w terminie pierwszego etapu a drugi też jest zagrożony?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: