Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czajki: Poświęciła życie, by ratować wnuka (wideo)

Utworzony przez mosquito, 15 lutego 2011 r. o 18:59 Powrót do artykułu
Nie widzę tutaj okoliczności pozwalającej na użycie stwierdzenia "poświęciła życie" bo sam fakt obudzenia wnuka nie mógł opóźnić jej ewentualnej ucieczki. Dziadek też poniósł śmierć choć go nie budził. Oboje byli po prostu za mało sprawni. I tyle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@mosqito: Gdyby babcia nie obudziła wnuczka to wszyscy trzej spłoneliby w pożarze. Pomyśl zanim napiszesz coś bezsensownego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"@mosqito: Gdyby babcia nie obudziła wnuczka to wszyscy trzej spłoneliby w pożarze. Pomyśl zanim napiszesz coś bezsensownego " zgadzam się z przedmówcą mała uwaga do formy gramatycznej wypowiedzi - "wszyscy trzej spłoneliby w pożarze" poprawna forma - wszyscy troje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byli rodzice chłopca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Kamil mieszkał z dziadkami a nie z rodzicami, gdzie była matka przez 4 lata i Opieka Społeczna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby dziadek nie krad prondu to by zyl, tak winni konczyc wszystkie zlodzieje,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hamek napisał:
gdyby dziadek nie krad prondu to by zyl, tak winni konczyc wszystkie zlodzieje,,
(c)hamek: krad(ł), pr(ą)du, wszys(cy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby skąd wiesz że kradł?! znałeś Go że tak mówisz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy ludzie wiecie na ten temat?Nie znacie tej rodziny , nie wiecie jak było i jak jest.Temu dziecku nigdy niczego nie brakowało i brakować nie będzie , bo ma kochająca matkę.Nie wiecie co Ona w tej chwilim przeżywa,nie znacie tego bólu.Uważam że wasze komentarze są bezpodstawne i mało obiektywne.Nie wymyślajcie głupot!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gośka napisał:
Co Wy ludzie wiecie na ten temat?Nie znacie tej rodziny , nie wiecie jak było i jak jest.Temu dziecku nigdy niczego nie brakowało i brakować nie będzie , bo ma kochająca matkę.Nie wiecie co Ona w tej chwilim przeżywa,nie znacie tego bólu.Uważam że wasze komentarze są bezpodstawne i mało obiektywne.Nie wymyślajcie głupot!!!
to widocznie mało wiesz na ten temat koleżanko! temu chłopcu brakowało matki której wiecznie nie bylo w domu .. właśnie co to za matka której nie ma przy dziecku w takich chwilach .. ta kobieta rozbila rodzine i uwierz ze nigdy nie dorobi sie na czyims nieszczesciu ! fakt to jest tragedia ale miejmy nadzieje ze nauczy ja zycia ze nikt nigdy nie wie co los nam przyniesie ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wanda napisał:
Dlaczego Kamil mieszkał z dziadkami a nie z rodzicami, gdzie była matka przez 4 lata i Opieka Społeczna !
Przeciez jest teraz w szpitalu. A co ma do tego Opieka Spoleczna? Ja tez miaszkalam z dziadkami, mimo ze mam rodzicow. Nigdy nie mialam zadnych kontaktow z Opieka Spoleczna, nigdy mi niczego nie brakowalo, a juz na pewno nie milosci z obu stron.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mozna krytykować nikogo ale jest ale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Kamila nigdy niczego mu nie brakowało. mieszkał z dziadkami bo matka go zostawiła i poszła do jakiegoś faceta. Mam nadzieje że zamieszka w Surhowie z ojcem...Bo to właśnie do niego przyjezdzal w kazdej wolnej chwili. Ps.Nie piszcie bzdur jeśli nie znacie sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Kamila i uważam że jemu było dobrze z dziadkami nigdy nie narzekał miał wszystko co chciał myślę że będzie lepiej jak zamieszka z ojcem w Surhowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamilowi brakowało bardzo wielu rzeczy i wy o tym wiecie a zwłaszcza miłości matki i ojca a z tego co wiem to ojciec nie pracuje i sam jest na utrzymaniu swojej babki to w jaki sposób zapewni mu byt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...