Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Czarny Poniedziałek” po raz drugi. Manifestacje w Lublinie i regionie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2016 r. o 10:50 Powrót do artykułu
Mogę sie spokojnie pochwalić mam 2 kochanych dzieci i planuje jeszcze 1. W przeciwieństwie do was wiem co robie i jesteś świadoma swoich decyzji. Nie rozkładam nóg przed kim popadnie a potem nie płacze i nie chce aborcji.A wy chodzicie i piszczycie a wystarczy tylko trochę pomyśleć przed albo zamiast tego wziąć zimny prysznic
Gdybyś była zgwałcona też byś tak spokojnie mówiła? Czego Ci nie życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarne dooopodajki, pałą i pałą po grzbiecie lewusów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewackie feministki to nie są kobiety. Kobiety nie popierają feministek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tu baranie mówi o gwałcie. Przecież nic się nie zmieniło i jest możliwość usunięcia ciąży jeśli jest wynikiem gwałtu, zagraża życiu matki czy dziecko urodzi się chore. Nudzi wam się poprostu. Protestują tylko żeby protestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy te babska sa zbyt glupie zeby uchronic sie przed niechciana ciażą? to moze niech sobie wytną macice i proglem z głowy. jestem kobietą, jestem Matką- aż wstyd że mam cokolwiek wspólnego z tym czymś na czarnym proteście.mam znajomą która ma córke ze zespołem Downa i nie ma dnia bez wpisu od wściekłych macic... ciekawa jestem czy swoja córkę też by wyskrobała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księża na księżyc! Kaczyński z Maciarem do wariatkowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Baby" jak nazwałeś (nazwałaś) protestują bo chcą mieć wolny wybór a nie przymus jeszcze podszyty pseudo chrześcijańską ideologią. A ty jak się tak martwisz o wyludnianie się Polski to pochwał się co ty zrobiłeś (aś) żeby Polaków było więcej. Bo na razie to tylko plujesz jadem jak większość pisiorów i ich nadprezes (I sekretarz) partii, która podobno jest prawa i sprawiedliwa (ale chyba inaczej).
a ty co zrobiłaś durna babo?  nie walczycie jakos o nowe złobki, nie walczycie o godne zycie dla dzieci kalekich- gdzie byłyscie kiedy rodzice dzieci niepełnosprawnych prostestowali w sejmie? nie jestem pisiorem ale głupota zmanipulowanych bab poraża ,jestescie zenujące. hipokrytki.a co do gwałtów- walczcie o pomoc psychologiczna , zdrowotną aby dziecko mogło się urodzić, a matka je swobodnie oddać do adopcji.. i nie próbujcie usprawiedliwiać swoich zdbrodni literą prawa.. bo o to wam chodzi.. du rne du rne jak but.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska znów w ogniu krytyki. Komitet Praw Człowieka działający przy ONZ odpytuje Polskę, a rząd musi się tłumaczyć z Czarnego Protestu, rasistowskich ataków, awantury wokół Trybunału Konstytucyjnego. Konsekwencje mogą być poważne i ciężko już nie zauważyć, że świat ma wątpliwości nawet do stanu przestrzegania praw człowieka w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny do boju!!! Wspierajmy się, 3majmy razem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Proszę podać mi konkretny przykład , że PIS chce wprowadzić ustawę karającą kobiety. Zaznaczam PROJEKT PIS!!!. Konkretny przykład ze Kaczyński chce ZMUSZAĆ do rodzenia kalekie dzieci i je chrzcić!!  
iat napisał:
Oczywiście, że to nie pis złożył projekt ustawy tylko ruchy prolife. Nie zmienia to jednak faktu, że cały klub głosował za przyjęciem tej ustawy do dalszych prac i co za tym idzie zgodził z zapisami tej ustawy, a odrzucił inne bez większej dyskusji. Projekt ustawy złożony przez ruch prolife miał zmienić m.in. Kodeks karny, gdzie wprowadzał kary za usunięcie zarodka (choćby zarodek miał 1 dzień) od 3 miesięcy do 5 lat. Dziwnym trafem ruchy ProLife, na skutek czarnego prostetu, usunęły tę zmianę i później twierdziły w telewizji, że nic takiego nie było.
Przyjęcie projektu ustawy do dalszych prac nie jest równoznaczne z akceptacją jej zapisu. Więc nie zmyślaj. Kaczyński głosował za przekazaniem do dalszych prac obydwu projektów. Mam wrażenie że nawet nie raczyłaś(eś) przeczytać tego projektu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Polska znów w ogniu krytyki. Komitet Praw Człowieka działający przy ONZ odpytuje Polskę, a rząd musi się tłumaczyć z Czarnego Protestu, rasistowskich ataków, awantury wokół Trybunału Konstytucyjnego. Konsekwencje mogą być poważne i ciężko już nie zauważyć, że świat ma wątpliwości nawet do stanu przestrzegania praw człowieka w Polsce.
Tralalaaaa! Teń Świat ma w d... co się dzieje w Polsce. Może jeszcze napiszesz że Masaje, Aborygeni itp. nacje martwią się o stan demokracji w Polsce i TK. Jakoś KPC dziwnie milczy na to co się dzieje na bliskim wschodzie. Rosja, USA, Turcja mają w d...KPC i leją tam muzułmanów i cywilów aż furczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dziewczyny do boju!!! Wspierajmy się, 3majmy razem!!!
Skonsolidować waginy i macice!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Polska znów w ogniu krytyki. Komitet Praw Człowieka działający przy ONZ odpytuje Polskę, a rząd musi się tłumaczyć z Czarnego Protestu, rasistowskich ataków, awantury wokół Trybunału Konstytucyjnego. Konsekwencje mogą być poważne i ciężko już nie zauważyć, że świat ma wątpliwości nawet do stanu przestrzegania praw człowieka w Polsce.
Zapraszam do Francj jak żabojady w ramach obrony praw człowieka mają zamiar spacyfikować obozy muzułmańskich uchdźców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem katoliczką wierzącą i praktykującą ale jestem za in vitro i aborcją dozwoloną w trzech przypadkach jak to było do tej pory czyli dozwolona powinna być w sytuacji gwałtu, zagrożenia życia i zdrowia kobiety oraz uszkodzenia płodu i wad geneytcznych dziecka. Ale nigdy nie bedę za aborcją jako środkiem antykoncepcyjnym dla młodych kobiet które wybierają karierę zawodową i chcą skosztować sobie seksu jako przygody czy chcący usunąć ciążę bo nie udało się im złapać chłopa na dziecko. Za takie swoje postępowanie niech takie kobiety płacą ze swoich podatków. Przychodzi takiej kobiecie 35 lat i sobie przypomina że może nie mieć jej kto podać filiżanki herbaty na starość i przypomina sobie o dziecku ale w tym wieku już następują problemy z zajściem w ciążę więc chcą potem mieć metodę in vitro z naszych podatków bo za młodości liczyła się wolny seks i kariera. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztuczna zadyma... a w tle, po cichutku podpisują CETA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o co teraz te wiedźmy krzyczą? Przecież wyszło w 100% po ich myśli, więc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A o co teraz te wiedźmy krzyczą? Przecież wyszło w 100% po ich myśli, więc
Wiedzmy to izbie przjrzyj się na "facyjaty" gdy jest transmisja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy te k...y się uspokoją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asia 14:46 Z ciebie taka katoliczka , jak ze mnie słoń . Dowiedz się co mówił Jan Paweł II o aborcji , nie mówiąc o Biblii . Nawet w katechiźmie dla przeczkolaków masz 10 przykazań .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez obrazy, kobiety, nie dajcie się POdpuszczać POlitykom. Nikt trzeźwo myślący nie popiera mordowania dzieci. Nie brnijcie w ślepy zaułek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...