Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Czarny Poniedziałek" w Lublinie. Pikieta przed biurami poselskimi PiS (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 października 2016 r. o 17:01 Powrót do artykułu
A Ta nasi Mucha to nie mieszka w warszafce? I PO to przyjechała do Lublina aby puszczać bąki cebulo-czosnkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za idioci protestuja zapytalem babsztyla dlaczego protestuje.aona mowi .bo jestem kobieta dobre co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez zdjęć z góry pokazujących ilość osób z perspektywy? Ja na tych zdjęciach widzę ok 60 osób a nie 200. Pewnie połowa to pracownicy biur poselskich PO i Nowoczesnej lub/i ich rodziny, plus dyżurni lewacy. Chcieliby bić w tę bębenek bez końca i obalić legalny rząd, ale nic z tego nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahhahahahaahha ile osób sama geriatria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach widać też manifestację przeciwników aborcji a w tekście o niej ani słowa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym to się serio musi nudzic :] ja ja mam chwile wolnego to wole ją spędzic z rodziną lub znajomymi a nie wyłazic i protestować :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś się frekwencja skurczyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD bis gaśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba chcemy się piero...lić i zabijać. Tak powinno brzeć hasło tych worków na spermę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość to 60+. Na coś liczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przybylska doradzała wam jak to się robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aborcja środkiem antykoncepcyjnym, POmerdało się w łebkach feministkom, nieprawdaż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałośnie wyglądają ci "aborcjoniści".O co im chodzi?. Zdecydowana większość jest w wieku nie zagrażającym zajścia w ciążę + plus do tego jakieś chłopiny, też nie grożni (bez j.j) + dzieci aby było jak najwięcej sztuk- oczywiście ciemnych (kolor żałobnego protestu). Ciekaw jestem czy te babcie miały ze sobą różańce?. Dość dyktatury PiS-u?.Nadchodzi dyktatura wyskro..ych.Jesteście żałośni. JM (nasza?-chyba jednak z warszawki)-zaczęła kampanię na fotel prezydenta Lublina. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uff jaka ulga, że tych trockistów z Razem=KOD jest taka garstka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bez zdjęć z góry pokazujących ilość osób z perspektywy? Ja na tych zdjęciach widzę ok 60 osób a nie 200. Pewnie połowa to pracownicy biur poselskich PO i Nowoczesnej lub/i ich rodziny, plus dyżurni lewacy. Chcieliby bić w tę bębenek bez końca i obalić legalny rząd, ale nic z tego nie będzie
Czy 60 czy 200 to mizeria. W sumie to dobrze, bo protestowanie dla protestowania to moga chyba tylko uprawiać dla zabicia czasu bezrobotni, renciści i emeryci. Zwykłe kobiety są w pracy albo opiekują się dziećmi lub członkami rodzin w podeszłym wieku i nie mają czasu na takie zbiórki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada, nawet komentowac się nie chce tego dziadostwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PełOwcy zapomnieli, że rządzili 8 lat?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozpieprzcie z pół lublina, bo do tych rządzących żadne strajki, pikiety nei docierają,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare baby 6o + i aborcja? Młode szukać chłopów a nie starjkować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość zdecydowała, przedszkolaki będą sie modlić przed posiłkami Rodzice dzieci z przedszkola nr 6 w Szczedrzyku (woj. opolskie) mieli wypowiedzieć się w sprawie "modlitwy w przedszkolu przed posiłkami". Mogli określić w ankiecie, czy tego chcą, czy jest im to obojętne, czy też na modlitwę się nie zgadzają. Sprawą oburzona jest Fundacja Wolność od Religii, która poinformowała opolskiego kuratora oświaty. Burmistrz Ozimka poprosił dyrektorkę o wyjaśnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...