Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czarny protest w Lublinie: "Kobieta nie zwierzę, ma prawo wyboru"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2016 r. o 17:48 Powrót do artykułu
A które zwierzęta dla kaprysu zabijają swoje dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emila Ciebie pogięło całkiem??? Urodzila Cie Mama choc lekko nie miala.Miala dokonac aborcji??? Urodziła.Teraz możesz czytać te książki,żyć i malować włosy jak Ci się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bociany   wyrzucają  z gniazd  jezeli uważaa że nie wychowają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat Ronald Reagan Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić. Ronald Reagan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ludzi z martwymi płodami na sztandarach. Mam prośbę zostawcie nas w spokoju. My od Was nie chcemy niczego. Nie interesuje nas czy chcecie mieć dzieci czy nie. Nie chcemy decydować za Was czy urodzicie zdeformowane dziecko czy je usuniecie. Wasza sprawa jeżeli chcecie umierać w imię jakiejś idei. To Wasze życie i zróbcie z nim co chcecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie pozdrawiam tych wszystkich polityków płć męskiej którzy nie mają pojęcia  co znaczy być w ciąży i wiedząc, że dziecko tuż po narodzinach umrze, albo poronić... dla kobiet to jest trauma nie raz na całe życie. A późniejsze przesłuchiwanie kobiety może tylko pogorszyć jej stan psychiczny.  Dlatego też niech płęć męska nie wypowiada się jak MY KOBIETY mamy żyć i co mamy robić z naszym ciałem ! Bo wszystkie bóle katusze i cierpienia przechodzimy my anie wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak zboczeniec zgwałci moją żonę to może mam potem wychowywać je jak swoje. O nie !!! Zawsze jak bym na nie patrzył kojarzyło by mi sie zawsze z tym skur.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Ty jesteś tępy od urodzenia czy się zaraziłeś od tych starych pisowskich zgredów? Tu nie chodzi o kaprys! Tu chodzi o to, że jeżeli ciąża zagraża życiu kobiety bądź płód ma wady na tyle poważne, że nie ma możliwości przeżycia poza łonem matki albo wady są zbyt poważne lekarz bez strachu może ciążę usunąć. Proponuję przeczytać ustawę a jeszcze lepiej zobaczyć jak wygląda "dziecko" z niedorozwojem mózgu,  bez mózgu,  bez kończyn itd.. Wujek Google  Pozdrawiam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję pilnować wagin i macic przed tymi, których dzieci potem macie skrobać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako pierwszy urodzi "NACZELNIK"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla przypomnienia : jak kiedyś nauczali ojcowie Kościoła: - św. Augustyn - "Nie jest dzieciobójczynią ta, która sprowadza poronienie, zanim dusza wstąpi w ciało " - św. Tomasz z Akwinu - " Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na zdjęcia niektóre nie będą miały nigdy problemów z aborcją - ich żaden facet nie tknie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wiadomo kobiety są wiatropylne więc każdy huragan a czasami nawet przeciąg prowadzi do ciąży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta ma wybór nie musi rozkładać nóg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na tą wolność dzieci nienarodzone ?? Mają jakieś prawa czy eeeetam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na kontrmanifestacji narodowców można było dostać trochę prawdziwie wszechpolskiego nasienia narodowego? Narodowcy powinni rozdawać swoje nasienie w czasie takich akcji. Przychodzi tam wiele lewaczek, wiele z nich chciałoby zajść w ciążę z prawdziwymi mężczyznami, a nie z lewicowymi mięczakami. Problemem kobiet jest dziś, że lewaki są miętcy, a prawicowców, którym śmierdzi z ust męskością jest za mało. Zbyt wielu z nich ginie za ojczyznę w wypadkach samochodowych (za szybka jazda), po pijaku jak piją za ojczyznę itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed tobą na pewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupi protest. ci mezczyzni tez maja macicie, czy pilnuja swoich kobiet, zeby razem na lewo nie zaszly w kolorowe ciazke?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się ciupciać chce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajk kobiet to jest to,bo jak zyc w pop...nym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...